Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nálatok kizáró ok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok kizáró ok ha egy nőnek/férfinak van gyereke az előző kapcsolatából?

Figyelt kérdés
Nálam az.

2015. máj. 28. 11:03
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
49%
Igen.
2015. máj. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
39%

#6

Már nem azért, de azt a gyereket nem neked kellene eltartanod, arra van az anya és az apától a gyerektartás.

2015. máj. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
70%
Férfiként igen kizáró ok. Nekem nincs gyermekem. Szeretnék találni nőt aki szülne nekem. De erre a nők nagyon nehezen szánják rá magukat. Egy nőnek mindig a gyermeke lesz az első. Egy kisgyermek vagy ha kamasz nagyon nehezen fogad el idegen férfit az anyja mellet. Ezeknek a gyerekeknek mindig XY bácsi leszek a kívülálló aki az anyjának szükséges kellék agyerekének nem. Egy anya és gyermeke kapcsolatban egy idegen férfi kívülálló. Egy nőnek mindig a gyermeke lesz az első és egy később megismert férfi a huszadrangú valaki akinek az anya és gyermeke kapcsolatába nincs beleszólása.
2015. máj. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
69%

Alkalmi kapcsolatnál / szexnél nem, de azért nem vennék el egy gyerekes nőt.

Nincs ezzel semmi baj, csak az elején le kell tisztázni, kit mit akar.

2015. máj. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
52%

"MÁS gyereke lóg a nyakába"

Nem más gyereke, hanem a szerelmed gyereke! *

*ha nem a szerelmed, akkor meg kár vele kapcsolatot kezdeni

2015. máj. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
5%
15-ös. Ezt nem értem. Ki kivel van? Én azt tudom, hogy én lehetek az apa és az apasági vizsgálattal alá van támasztva. A többi nem az én gyermekem. Soha nem is tekint az apjának. Valaki más kölke. Olyan akinek a nő akit szeretnék az anyja. Neki százszor fontosabb a gyerek mint egy férfi. De akkor minek legyek ilyen nővel?
2015. máj. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagyok belé, akkor nem. Viszont általában nem ismerkedem olyan személyekkel, akiknek van (a korosztályomban kevés az ilyen (19-22)).
2015. máj. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Az előző páromnak volt gyereke engem nem zavart, jól elvoltunk. Majd született egy közös gyerekünk, és 2 év múlva szétváltunk. Neki azóta van új párja, nekem nincs, én nevelem a közös gyerekünket, és nem igazán fogadnak el vele. Engem már nem zavar, elvagyok pár nélkül és el is leszek. Megteremtem én amire szükségünk van, minket egy férfinek sem kell eltartania.
2015. máj. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%

Ha vmiben biztos lehetek a parkapcsolatot illetoen akkor ez az. Nem kene gyerekes pasi, semmi penzert.

Eleve utalom a gyerekeket, sajatot sem akarok , igy mar eleve szerintem ez kizaro ok. Masreszt en nem szeretnek masodhegedus lenni es egy anyucival sincsen kedvem viaskodni.

2015. máj. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
56%

egy nő hogy utálhatja a gyerekeket?? ez beteges,és természetellenes :D szerencsére ebből adódon nem örökletes :D


nekem nincs bajom a gyerekekkel

de másé nekem sem kéne

azzal nem lenne bajom hogy nem fogad el a gyerek,istenítene még az anyjától is jobban :D

2015. máj. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!