Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nálatok kizáró ok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok kizáró ok ha egy nőnek/férfinak van gyereke az előző kapcsolatából?

Figyelt kérdés
Nálam az.

2015. máj. 28. 11:03
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
41%

"Nem kizáró ok, szerintem el tudnám fogadni, de így belegondolni is furcsa, hogy milyen lennék anyaként, ilyen fiatalon."


El vagy tévedve. A férfi gyerekkel nem anyát keres. Jó esetben van anyja a gyereknek.



"Egy nőnek mindig a gyermeke lesz az első."


Képzeld el, nekem, apaként mindig a gyerekeim lesznek az elsők.

2015. máj. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
20%

Termeszetellenes az anyad kinja.

Miert ne utalhatnam, nem szerethetnem oket? Nem vagyunk egyformak.

Amugy csak tudnad, mennyi no gondolkodok igy, mint en...meglepodnel. De ez mar nem a kerdeshez kapcsolodik.

2015. máj. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

én meg az embereket utálom nincs ebben semmi,csak arra céloztam,h genetikailag egészséges egyedeknek,célja a szaporodás.Mert egy nő akkor teljesedik be ha anya lesz,de nem gond ez.Engem nem érdekel.Egyenlőre a gyerek téma se.


ha meg fog,úgyis lesz**rom az ilyeneket :D kit érdekel hanyan vannak?

2015. máj. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
7%
Nagyon is az. Egy nő utánfutókkal nagyon sok gond. Pláne ha már nagyobbak és többen vannak. Nagyon messzire kell elkerülni ezeket a nőket!!!
2015. máj. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kizáró ok. De ez helyzettől függ.
2015. máj. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hány éves a férfi, és mekkora a gyerek. Illetve, hogy kinél van állandó jelleggel a gyerek. Szívesebben mennék bele egy olyan kapcsolatba, ahol a férfinél van.

Mert ha egy korombeli srác (21-3) környékez meg oldalán egy csecsemővel, kisgyerekkel az nagyon nem okés.

Ha egy 28-35 körüli férfi csöppenne bele az életembe, és a gyerek 4-5-nél idősebb lenne, akkor azt elfogadhatónak tartanám, ha nem 2 hónappal előtte hagyta ott a családját.

Olyan férfivel nem kezdenék, aki a még várandós, vagy frissen szült élettársát/feleségét hagyja ott.

Soha ne mondd, hogy soha. Nyilván az adott élettörténetek válogatják, illetve a vonzódás, az összeillés mértéke.



21 éves vagyok, de ha úgy hozná a sors, akkor bármikor belefognék egy jól felépített párkapcsolatba, és ha eljönne az ideje, mintha a sajátom lenne úgy nevelném a gyermekét.

2015. máj. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
51%
Nálam kizáró ok.
2015. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Talán ez az egyetlen olyan társkeresős állapot (ezernyi mással szemben), amiben a nők vannak hátrányban és ahol ők húzzák a rövidebbet.


Általában ha egy férfinak van gyereke előző kapcsolatból, egy családra vágyó nő ezt sokkal könnyebben elfogadja (kivételek persze vannak, de ritkább), és olykor az ő szemükben ez akár még pozitívum is lehet, családalapításhoz tökéletes jelölt. Fordított esetben azonban, nőknél, ha már van gyerek, a néhány egyéjszakást kereső, csillagokat is lehazudó alakon kívül kevesebb olyan férfi lesz, akit ez nem zavarna. Van persze, de összehasonlítva, arányát tekintve kevesebb, mi másként tekintünk a saját család fogalmára és hamarabb ellapozunk / tovább görgetünk. Nem mindannyian, de a kivétel nálunk kevesebb.


Egyébként nem leszek álszent meg magasról másokat becsmérlő, én is közéjük tartozom, nem szeretném más gyerekét nevelni. Pedig nem ítélem el ezért a nőt (nem is lenne rá okom), tehát nem sztereotípiák miatt.


27/F

2015. máj. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Komolyan érdekelne, akik a 21. válasz(oma)t lepontozták, mi kivetnivalót találtak a hozzászólásban.
2015. jún. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Nagyon el vagytok tájolódva,ha azt hiszitek hogy a nőket nem zavarja,ha egy férfinek màr van gyereke,szerintem még jobban is zavarja őket mint a férfiakat.Nekem több olyan férfi ismerősöm is van,akik összejöttek gyerekes nőkkel,és fiatal,huszonévesekről van szó,és komoly kapcsolatról,nem csak dugni jàrnak össze.
2015. jún. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!