Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csúnya fiú barátkozhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya fiú barátkozhat szép lányokkal? Lányok, adnátok esélyt barátságra egy nektek nem tetsző fiúnak is?

Figyelt kérdés

Egyébként tisztában vagyok, hogy szép lányoknál nyílván esélytelen vagyok, ezért sem kezdeményeztem még sosem élőben. De ha lenne egy szép barátnőm, barátként és nem kapcsolatban, akkor talán több önbizalmam lenne és jobban megérthetném a fura női lelket. :D


De gondolom, nem barátkoznátok velem, mert facebookon is írtam egy lánynak, hogy én csak haverkodni szeretnék és lelépett, nem tudom miért, nem értem, hogy haverok miért ne lehetnénk.


Épp ez hiányzik az életemből, a lány haverok, rájöttem, hogy nagy hiba volt, hogy nem engedtem magamhoz lányokat még haveri szinten sem, persze ők sem nyomultak rám, de én alapból visszahúzódó, gátlásos, félénk srác vagyok jellemre. Ráadásul valamiért a lányok előtt még inkább félek, mint a fiú haverok előtt, akikkel még vitatkozni is hajlandó vagoyk és simán megmondom a magamét, de lányokhoz még szólni sem merek, mert nem szeretném,ha azt hinnék, hogy én csak nyomulni akarok rájuk. Nos emiatt nem lettek nekem lány haverjaim.


De még szeretném jóvátenni valahogy, még fiatal vagyok, szóval 14-től felfelé akármilyen korú lánnyal szívesen haverkodnék, de nem tudom hol és hogyan kezdjek hozzá, főleg élőben nem mernék kezdeményezni, mert tuti nem hinnék el,hogy cak haverkodni akarok és lekoptatnánka, de fb-n is ezt tapasztalom sajno, ahogy fentebb írtam.


Úgy tűnik hiába mondom, hogy tisztában vangyok az esélytelenségemmel és sohasem próbálkoztam lányoknál kezdeményezni. Hozzájuk sem szóltam inkább, nehogy azt higgyék van képem rájuk nyomulni, nekem a kis rusnya kisfiúnak.



2012. júl. 23. 04:56
 1/10 anonim ***** válasza:

AZ az elszomorító hogy neked például jó lelked van,te biztos hogy többet nyújtanál egy lánynak érzelmileg mint a legtöbb férfi,de mivel gondolom otthonülős vagy és nem csinálsz semmit azért hogy legyen barátnőd így neked nem fog összejönni egy sem ellenben azokkal akik csak szexre használják a barátnőjüket és emellett meg is csalják őket...


Szóval pont az ilyeneknek nem jut nő,akik valóban megérdemelnék de azért te is lejjebb rakhatnád a mércét,ne a fullos kacsaszindrómában szenvedő csajok között keresgélj :D

2012. júl. 23. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék, milyen vagy külsőre "csúnya fiú"!

Mert tapasztalataim szerint teljesen átlagos fiúk is mondják magukról ezt. A szépfiúkat általában csak az egójuk különbözteti meg a "csúnyáktól".

Barátkozni akarsz lányokkal? Ahhoz sajnos oda kell hozzájuk menni :) Több bátorságot!

2012. júl. 23. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én szívesen haverkodnék veled. :D:D
2012. júl. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem a kinézet számít. Valóban csúnya ember (mind fiúból, mind lányból) meglehetősen kevés van. Az esetek nagy részében aki csúnyának tartja magát, valójában csak átlagos. Három fontos dolog van ebben a témában:


1. Önbizalom. Ne várd el, hogy bárki elismer, ha süt belőled, hogy te magad sem bízol magadban, és ez a legtöbb emberen nagyon is látszik. A többiek is így fognak hozzáállni akkor.


2. Határozott fellépés. Ez következik az első pontból. Barátkozni, hódítani (mind a két nemnél) csak úgy lehet, ha oda mersz menni hozzá, és beszélni. Ha folyton visszalépsz minden helyzet elől, és mélységes elnézést kérsz azért is, hogy létezel, nagyrészt csak az fog szóba állni veled, aki ki akar használni.


3. Ápoltság. Igazán a szépség meglehetősen relatív dolog. Attól még, hogy az arcod nem tökéletesen szimmetrikus, lehetsz bőven szép, csak adni kell magadra. Meg kell találni a saját egyedi stílusodat, és azt kihangsúlyozni. Persze mellette nem árt, ha tisztálkodsz rendesen, odafigyelsz magadra (ez nem nyolc kiló sminket jelent!), hanem egyszerűen mosol hajat, fésülködsz, próbálsz tenni valamit, ha tiszta pattanás az arcod, hasonlók. (Bár én láttam már srácot akinek jóformán egyetlen arc-méretű pattanás volt az arca, és gond nélkül felszedett akármilyen csajt - miért? Első két pont :) )

2012. júl. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

utolsóval értek egyet, a gondolatmeneted teljesen hibás. sose csak barátkozz, ha tudatod a lányokkal hogy te ha úgy alakul nyitott vagy kapcsolatra, akkor lehet sokan elutasítanak, de aki nem....

az is hülyeség hogy csúnya vagy, ha elfogadod magad annak aki vagy, és odafigyelsz magadra akkor gond nem lehet.

aki nem ad neked esélyt azt fogd fel úgy hogy ő szalasztott el valamit nem te.

nőknek(már a normálisaknak) nem a külső a legfontosabb, hanem hogy érzelmileg partner vagy.

2012. júl. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én is szívesen haverkodnék veled! :) 15/L Írj privit ha akarsz! :)
2012. júl. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tuti hogy nem. Egyrészt úgyse fogja elhinni hogy csak barátkozni akarsz vele (mert ugye többet is akarsz, különben mindegy lenne a külseje), másrészt a jó csajok eleve úgy alakítják ki a baráti körüket, hogy abban csak helyes pasik legyenek.
2012. júl. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én mindig a belsőt nézem először... tegyél fel magadról képet kérlek!! :$ 15/L
2012. júl. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Legyen egy kicsit több önbizalmad! ;)

Hogy a többiek milyennek látnak, az több mindentől is függ. Van az első benyomás, ami különböző embereknél nagyon különböző tud lenni... Ízlések és pofonok: lehet, hogy van aki szépnek talál téged, csak nem mert odamenni hozzád ő sem. ;) Másrészt ha már megismer az ember valakit, másmilyennek fogja látni. Én itt most mondanék egy példát az én életemből: még régebben jött egy új srác az osztályomba, akit első ránézésre egészen helyesnek találtam, de aztán ahogy megismertem, rájöttem hogy egy idióta, és akkor már kifejezetten rondának találtam... Nos, ez valószínűleg fordítva is előfordulhat...

Ha facebook-on írsz rá tök idegenekre, ne lepődj meg, hogy elmenekülnek: én is ezt tenném, ha egy tök idegen fiú rám írna, még akkor is, ha az illető kifejezetten jóképű lenne...

Próbálj meg inkább személyesen ismerkedni. Ne félj odamenni senkihez: gondolj arra, hogy ők is ugyan olyan emberek, mint te, nem harapják le a fejed... Erre jó alkalom lehet egy ifjúsági tábor, iskolai tábor, vagy egy jó koncert, sportnap, stb...

És szerintem az téves, hogy a lányok csak jóképű fiúkkal barátkoznának szívesen... Én például ránézésre mindig azt nézem, hogy ki mennyire értelmes. Ugyanis halom számra akadnak mostanában bun kó, egoista emberek, akik úgy vélik, hogy náluk fantasztikusabb embert nem is hordott hátán a föld... és nem képesek felfogni a kicsi agyukkal hogy mekkorát tévedtek... felőlem zselézheti a haját a szélrózsa minden irányába, vagy lenyalhatja, mint egy buz i, de akkor is ugyan olyan bárgyú képe marad...


15L

2012. júl. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem. Vagyis barátok lehetnénk, de több nem.


De már az is előfordult velem, hogy egyszerűen vonzódtam egy csúnya fiúhoz, nem tudom miért. Persze elég sok jó tulajdonsága volt, de nem tetszett a külseje. Viszont aranyos volt. :)


Lehetnek szép lány haverjaid: szép, de nem menő. Szóval olyat keress, aki nem egy cicababa és az lehet hogy szívesen barátkozik veled.

2012. júl. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!