Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor jönnek rá a nőgyűlölők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jönnek rá a nőgyűlölők, hogy nem a külső adottságuk, vagy az egzisztenciális helyzetük miatt nem ismerkedünk velük, hanem a felfogásuk, a nézetük miatt?

Figyelt kérdés
2015. jún. 1. 20:51
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
83%

És a felfogás vagy a világnézet külső adottság?

Amikor ismerkedni akar valaki ezeket nem tudja...

2015. jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
39%
Nem vagyok nőgyűlölő, de legalább a kérdéseidben ne hazudj! Mert ez, amit írsz, színtiszta hazugság.
2015. jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
55%
Soha. A gyűlölködésnek épp az a célja, hogy ne kelljen gondolkodni meg esetleg magunkban keresni a hibát a gyűlölt célcsoport helyett.
2015. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
32%

Igen, én elhiszem, ha sok rossz tapasztalatot gyűjtöttek, de ha ezt gyűjtögetik és úgy ismerkednek, hogy igazából egyre inkább gyűlölik a nőket, akkor azt én érzem és tőlem is csak kosarat kapnak..


Kinek kell egy olyan ember, aki megvet?!


Aztán persze az élet igazságtalan, mert ha második vagyok a lányok sorában, akkor szerzel egy jó tapasztalatot, ha meg a 100. és már rányomta bélyegét az ismerkedésre a sok kikosarazás, akkor mát tőlem sem fogsz mást kapni.


Nyilván ez elindult valahonnan, általában az ember nem élből nőgyűlölő, csak aztán ha már eljutottatok erre a pontra, akkor ne csodálkozzatok, ha soha többé nem kelletek majd senkinek.

2015. jún. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
81%

Nem gyűlölöm a nőket, sőt, az egyik legnagyobb tisztelőjük vagyok annak ellenére, hogy volt olyan kapcsolatom, ahol csúnyán átvert a nő.


Viszont bárki bármit mond, a kinézet például nagyon meghatározó. Ha küldök egy fotót magamról, és 10 nőből 9 lezárja a beszélgetést azelőtt, hogy kiderülne, hogy jó fej vagyok e, hogy van e humorom, akkor elgondolkozom azon, hogy valami gond van velem. Pedig sportos alkatom van, normális egzisztenciám, de úgy tűnik minden nem jöhet össze, jóképű nem vagyok.


Ezért nem gyűlölöm a nőket amúgy, elfogadtam, hogy ez jutott, próbálok ismerkedni, de annyi engedtessék meg, hogy azt mondhassam a nőknek fontos a kinézet, és nem azért nem kezdenek velem, mert nőgyűlölő vagyok (nem vagyok).

2015. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 opened paradise ***** válasza:
53%

A skorpió meg a béka...

Szóval soha. Ilyen a természetük.

2015. jún. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
32%

Sokan vannak, akik az előnytelen külsejük ellenére értenek a nők nyelvén és tudnak barátnőt találni. Még csak nem is gazdagok.

Senki ne mondja, hogy nem igaz, mert személyesen ismerek ilyen embereket, eggyel jártam is.


Viszont érthető, ha valakinek nincs olyan szövege, fellépése, kisugárzása, vagy ügyetlenebbül ismerkedik, arra gondol, hogy ha legalább jobban nézne ki, jobban felfigyelnének rá. Mert tényleg van olyan is, aki valóban a külsejével hódít. Vagyis hódítja meg azokat, akik elsősorban erre vevők.

2015. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
60%
én csak azt mondom ok nélkül senkit se utálnak!
2015. jún. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
54%
Mondjuk a kérdés annyiban tényleg sántít szerintem, hogy valószínűleg tényleg nehezebb egy pasinak párt találnia, ha nem felel meg a patriarchális férfiideálnak (ahogy egy nőnek is nehezebb, ha nem felel meg a nőideálnak), csak épp abban tévednek a nőgyűlölők, hogy ez az ideálkép nem a nők kreálmánya, hanem azon férfiaké, akik megfelelnek nekik, a nők pedig ugyan úgy a szocializáció áldozatai, akiket arra neveltek, hogy értéktelennek érezzék magukat, ha egy nem eléggé "méltó" pasi mellett kötnek ki, mint azok a pasik, akik azért szívnak, mert nem felelnek meg a férfiideál követelményeinek.
2015. jún. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:

A nőgyűlölet valamiból kialakul ugye?Nem csak úgy megy,hogy hopp valaki eldönti és az lesz,hanem vannak okai bizony. ;)

A másik dolog,nekem még soha nem mondta azt egy csaj se,hogy jó akkor üljünk már le beszélgetni és akkor legalább ha már ezt írod,akkor lehet hogy valóban ezt gondolja egy nő,és a felfogás,nézet miatt nem akarnak ismerkedni.

DE soha egyetlen nő sem mondott ilyet,mindegyik csak rám nézett,1 mp alatt elítélt,és elküldött melegebb éghajlatra.Pedig nem vagyok csúnya,átlagos kinézet bőven megvan,egyedi stílussal,és ápolt is vagyok magamra teljesen.Tehát még az sem mondható,hogy na kifogásolnivaló alapból bármi is lehetne...

2015. jún. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!