Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire égő az ilyen kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire égő az ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
Az ha a lány magasabb vagy idősebb. Tudom, hogy nem más véleménye nem kellene, hogy számítson de mégis ti ismertek ilyen kapcsolatokat? Az van, hogy jövő hét végén lesz a közelben egy motoros találkozó ahol jó sokan lesznek (gondolom fiatal egyedülálló környékbeli lányok is) és végre szeretnék már valakivel összejönni. De nehogy azt gondoljátok, hogy most csak azért akarok összejönni valakivel, hogy végre legyen barátnőm mindegy alapon akármennyire is rossz. Csak azért érdekelne mert itt borsodban (Kazincbarcikától nem messze) nem igazán vannak olyasmi rendezvények amik kb ezer embert mozgatnak meg nem még olyanok ahol ennyi rocker lenne ezért az ilyeneknek elég nehéz ismerkedni. Annak ellenére sem, hogy nem igazán vagyok válogatós nekem tök mindegy a hajszín az hogy telt-e a lány (egyébként szeretem a kissé teltebb lányokat persze bizonyos határon belül) vagy vékony-e jó azért ne csont sovány legyen. Itt megint nem azt akarom mondani, hogy megint mindegy kivel jövök össze hanem engem az ilyesmi tényleg nem érdekel annyira... Meg így 24 évesen kicsit ciki szűznek lenni. Mondjuk én nem vagyok annak a híve hogy tízen egy-két évesen már mindenki végigmenjen mindenkin de akkor is...
2015. jún. 2. 14:53
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
ja amúgy bocs ha kicsit összecsapott lett...
2015. jún. 2. 14:58
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha 24 évesen összejössz egy 30-as nővel az nem gáz, a korkülönbség később gázabb. Az meg, hogy magasabb a nő, hát attól függ Te milyen magas vagy és mennyivel magasabb a nő.
2015. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól lesz gáz, ha te annak gondolod. Ha tetszel valakinek, és ő is neked, ne az tartson vissza. A szexbe meg mindenki beletanul.
2015. jún. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ja nem az ilyen tízen egy-két éves korkülönbségre gondolok hanem mondjuk 4-5 év max (bár nagyapám még nagymamák között tíz év volt a korkülönbség igaz papa javára aztán mégis jól megvoltak...) a magasság meg én kb olyan 158(!) cs vagyok hát kb olyanra gondoltam mint mint mondjuk tesóm aki olyan 10 centivel magasabb nálam. Ami nem tűnik soknak de azért mégiscsak magasabb...
2015. jún. 2. 15:49
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerős pár a környezetemben. A pasi kb. 165 cm, a felesége kb. 185 cm. Van két gyerekük, legalább 20 éve házasok. Az idegenek biztosan megmosolyogják őket, de szerintem ők meg pont nem foglalkoznak vele, mert nagyon boldogok együtt.
2015. jún. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire annak érzed. Én magasabb vagyok a páromnál, de csak pár centivel. Magas sarkúban tizenpár centivel. Nem érdekel. Őt sem. Akinek nem tetszik, ne nézzen ránk.
2015. jún. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Velem is egymagas volt a párom, egyedül az zavart benne, hogy őt zavarja....24N
2015. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Költőnő? ***** válasza:
100%
idősebb is vagyok és magasabb is. Köszönjük, eddig úgy néz ki, h boldogok vagyunk.
2015. jún. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
20%

Soha ne gyere össze idősebb nővel, mert nem fogtok megfelelni egymásnak. Gyereket akar, amikor neked még egy vasad sincs; majd amikor Te akarnál jókar k*rni ő már telejsen "elhasznált" lesz.


Nem véletlen jobb a fiatalabb baránő, mert azok felnéznek rád az élettapasztalatod miatt, még akkor is ha semmit nem értél el az életben.

2015. jún. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
De nem tízen egy-két évvel idősebbre gondoltam hanem csak olyan 2-3-4 évvel többre.
2015. jún. 6. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!