Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet egyáltalán szert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egyáltalán szert tenni arra, hogy fizikailag ténylegesen szeretve legyek tartósan és végleg, nem pedig távkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Lassan 30/F létemre elég erősen szeretethiányos vagyok és nem sikerült kifejlődnöm, mert mindig rossz helyen kerestem a szerelmet. Öt barátnőm volt az évek során és közülük csak kettőnek kellettem de velük sose találkoztam.


Ha ez lehetetlen, akkor hogy lehet mesterségesen szintetikusan előállítani a fizikai szeretetet?


2015. jún. 3. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet "szintetikusan" előállítani, nem is értem ezt hogy gondolod.

És az milyen barátnő, akivel még csak nem is találkoztál soha? Így A tinik viselkednek...

Egyébként meg egyszerű: ne olyanokkal ismerkedj, akik az ország túloldalán élnek, hanem olyannal, aki ugyanabban a városban lakik.

2015. jún. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Költőnő? ***** válasza:
ne neten keress és ne félj a bukástól. Ess el 10*, állj fel, tanulj belőle; majd tizenedjedére sikerül.
2015. jún. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbàlj nem tàvkapcsolatokban gondolkodni! Vagy ha abban akkor is ne neten legyen baràtnőd hanem talàlkozz lànyokkal ismerkedj bàtran! Ne félj ismerkedni,beszélgetni,légy nyitott. Add önmagad,hidd el lesz olyan aki értékel majd! Csak ne add fel!
2015. jún. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
AQkkor magyarán még sose votl barátnőd 30 évesen. Hát veled se stimmel valami.
2015. jún. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!