Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alig várom, hogy vége legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alig várom, hogy vége legyen a nyárnak. Fájdalmat okoz a sok csinos nő látványa, akiknél abszolút semmi esélyem sincs. Mások is így érzik? 21/F

Figyelt kérdés
2015. jún. 3. 11:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Ez egy legitim kérdés vagy gyakorisirankozopuhapocsok.hu?


Egyébként játssz a gépen és ne mozdulj ki, ha annyira fájdalmat okoz.

2015. jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ne ríjá, gyúrjá!!
2015. jún. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ugy irsz a nokrol, mint ha valami termeszetfeletti lenyek lennenek. Ugyanolyan emberek, mint te. Mellesleg szerinted csak a nokbol all a nyar?
2015. jún. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
A kérdező még nem tudja milyen nagy hatalma van ilyenkor egy jó hideg sörnek. :D
2015. jún. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nem hogy örülnél, hogy annyi csinos nőt láthatsz. Az önsajnálattal semmire sem mész, és azokat a nőnemű egyedeket is elriasztod, akiknél még lenne esélyed. Egyébként pedig miért nincs esélyed? Az esély mindig meg van. Isten útjai kifürkészhetetlenek.
2015. jún. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező!

És egy magadfajta lúzerpalántán mit egyenek a nők?

182 cm vagyok, fitneszmodell.

Eléggé feltűnő jelenség vagyok, szép szőke hajjal.

Szeretek nyáron miniruhákban vagy rövid miniszoknyában járkálni.

Szeretem ha megnéznek.De egy férfi tegyen már azért ha megakar kapni egy nőt!

Mutasson fel valamit, legyen feszes izmos teste, magas legyen, és jóképű.

Még sok minden lenne, de nem írom, mert szerintem ez is sok lesz neked!

2015. jún. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
85%

"Szeretem ha megnéznek.De egy férfi tegyen már azért ha megakar kapni egy nőt!

Mutasson fel valamit, legyen feszes izmos teste, magas legyen, és jóképű. "


Gratulálok, mert a magasság meg a jóképűség olyasmi, amiért az ember tesz, és attól van. Én is biztos azért nem lettem magas, mert nem szántam legalább napi 1 órát a növésre.

2015. jún. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
´alig várom, hogy vége legyen a nyárnak´ Normális vagy?!? Ez a legjobb évszakl. Én is ilyen szerencsétlen vagyok a nőknél, fájdítm értük a szívem, tél végén ugyan ez miatt paráztam. Most meg pizzafutárkodom és strandra járkálok, töbszáz jócsajt látok ilyenkor, és már kezdek immunis lenni rájuk. Tudod, kutyaharapást szőrével....
2015. jún. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Az ilyen pasinak aki csak a sebét nyalogatja nem is fog egy csaj sem a horgára akkadni.
2015. jún. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Én is alig várom, hogy véget érjen a nyár. De nem a lányok miatt. Már megszoktam, hogy egynek sem kellenék soha a külsőm miatt.
2015. jún. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!