Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem úgy, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy az egész párkeresés átment egy "versenybe", mint valami álláskeresésnél?

Figyelt kérdés

Egy nő van, és körbeugrálja 20 férfi. Közben "bizonygatni" kell, meg majomkodni előtte, meg kell a "zegzisztencia" meg "felelősség" meg satöbbi szavak, amikkel mindenki szeret dobálózni.


Felfogásommal van baj, ha nekem csak úgy lenne romantikus, ha csak spontán összetalálkozik a két fél és jobban összecsiszolódnak?


Meg a "18 évesen nekem az idősebb férfik jönnek be, mert HOGY OLYAN TAPASZTALTAK A ZÉLET MEG A TUDJÁTOK MI TERÉN". Most én is várjak kb 20 évet, és utána kezdjek az egésznek neki?


Na meg "ne legyen anyuci kicsi fia, éljen egyedül". HAHÓ! Magyarországon élünk a Zorbán rezsim alatt, itt nem tudunk 20 évesen csak úgy építeni egy házikót semmi pénzből, mint régen. Vagy akkor oké, fogom és az erdőbe vályogtéglákból összetákolok valamit. Viszont a főzés megtanulásával egyetértek, azt én is tudok, meg a minél nagyobb függetlenedéssel a szülőktől.


2015. máj. 21. 22:57
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Egyébként albérletben élek, de ott se egyedül, hanem szobatársakkal, és őrületbe kergetnek, ezért inkább hetente, kéthetente hazajárok.
2015. máj. 21. 22:59
 2/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat, sokat beszélek. Kérdés: miért ment át "húspiacba" az egész?
2015. máj. 21. 23:02
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
totál igazad van akikkel ismerkedek nők ezeket várják el! de ezeket hogy teremtsen elő? hahó nők magyarországon élünk ahol az átlag kereset 80-100e ft és nekem ebből kéne lakást kocsit fentartani jól öltözködni egzisztenciámnak lenni meg legyek határozott! meg vigyem ide oda a hölgyet étterem mozi nyaralás kéne pár új ruha szöveg borzasztó kezdem feladni a pár keresést....
2015. máj. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem ment át húspiacba. Azokat látod, akik népszerűek és hangosak, mint ahogyan a többiek is, és ugyanazért a néhányért versengtek.. Pedig messze nem biztos, hogy ők a legokosabbak, legszebbek vagy legértékesebbek, egyszerűen csak jó a marketingjük. A normál értékrendű lányok is ott vannak, csak arra várnak, hogy végre szerethessenek egy normális fiút, de őket (és titeket, normál pasikat) nehezebb észrevenni. Nem látszotok a sok "szupernő" és "szuperpasi" árnyékában. A boltban is a legszebb borítójú vagy legismertebb című könyvön akad meg a szemed először, nem? De miután már tudod, mit várhatsz tőlük, ideje lesz más szempontok alapján keresgélni. Nem biztos, hogy olyan körökben mozogsz, ahol rátalálhatsz a számodra ideális leányzóra. Semmi baj azzal, hogy 20 évesen otthon élsz, ma tényleg nehéz önálló egzisztenciát teremteni ebben az országban. Nem veled van a baj, hanem azzal, hogy a nem megfelelő célrétegnek akarod eladni magad. Azok a lányok akkor sem tennének boldoggá, ha kegyeskednének kiválasztani téged a tömegből.
2015. máj. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos ilyen világ van, a külsőségek uralkodnak. Az embernek el kellene adnia magát, mint valami terméket, ez nekem sem megy sehogyan sem. Rossz helyre és/vagy rossz időben születtünk. Vagy inkább születtünk volna állatnak, nekik ez az egész sokkal könnyebben megy, mint az embereknek, egy csomó mindennel nem kell kínlódniuk.
2015. máj. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
* ja bocs, szóval semmi baj azzal, hogy lakótársakkal élsz, legalább próbálsz függetlenedni.
2015. máj. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 fine rice ***** válasza:
50%

Valószínűleg a rossz tapasztalataid miatt érzed úgy, hogy átment a dolog valamiféle "versenybe". Néhány kézzel fonott kosár miatt ne add fel a reményt. Én sem tettem, pedig nekem is kijutott belőle bőven.


Kizárólag azért mondom, hogy baj van a felfogásoddal, mert azt írtad, hogy CSAK. Ez a valóság, nem csodaország, szóval ne törődj a fényekkel.


Kamillázz kicsit, és hagyd abba az általánosítást. Holnap is ugyanúgy felkel a nap.


21/F

2015. máj. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van. Az "állásinterjút" és a "száz másik van helyetted"-et még nem is említetted. :)
2015. máj. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
46%
itthon tombol a felszínesség és a pénz éhség a nők között ha sima melós gyerek vagy anyucinál laksz akkor te vagy a tróger határozatlan életképtelen senki ! Az nők nem látják az erdőtől a fát!
2015. máj. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%

Igazad van, 20 évesen nem lehet egzisztenciát generálni. Miböl és mikor? Akinek van azt a szülei alapozták meg de nem lehet megválogatni milyen családba szülessünk. Aztán jönnek a kis aranyásók akiknek már mindjárt BMW kell meg dagadó pénztárca. Én evvel lányként találkoztam, elvárták volna tőlem hogy legyen saját autóm és saját lakásom és pénzem 20-22 évesen. Hát sajnos, nincsenek ilyen szüleim.

Ne foglalkozz ezekkel a csajokkal, keressenek tovább. Majd megkapják az élet pofonjait. Légy EMBER mindenek felett, megértő, normális, realista, tanulj jól, sportolj, legyenek normális barátaid és minden menni fog!

24/N

2015. máj. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!