Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennétek egy ilyen szituba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek egy ilyen szituban a helyemben? (netes társkeresés)

Figyelt kérdés
Szóval minap belefutottam valakibe a neten, cseréltünk arcképet, előbb ő küldött, utána én. Ahogy én elküldtem, azonnal letiltott ott a társkeresőn. Emailen még tudtam neki írni, mert cseréltünk címet. Megkérdeztem tőle miért tiltott így le. Azt válaszolta kamus vagyok és nem is ez az igazi nevem. Nekem ő abszolút nem simerős, sem képről, sem kor alapján, de mégcsak ilyen nevű ismerősöm sincs egyáltalán. Szeretnék a végére járni ki lehet ő. Már arra is gondoltam, hogy kamuzhatott a koráról, nevéről, és nem is ő van a képen amit küldött. Lehet valamelyik exem felismert és hirtelen így reagált... Más ötletem nincs. Ti hogy járnátok ennek a végére? Nagyon bosszant a dolog..

2015. jún. 5. 09:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Egyrészt azonnal letiltott ahogy meglátta a képemet, másrészt próbáltam én is, de ez olyan képem amire nem ad találatot a goggle. Harmadrészt azért adik meg mindenkinek először álnevet mert sok keserű tapasztalatom van és az igazi nevemet csak annak árulom el, akiben már bízom valamennyire. Ezek után mit gondoltok ki lehet ő?
2015. jún. 5. 11:25
 12/14 anonim ***** válasza:

Tök jó kérdés, hogy ki lehet. Lehet ex, lehet volt osztálytárs, egy szomszéd, vagy bárki... Akár egy pszichopata, aki kifigyelt magának valahol.

Lehet egy ismerősöd, aki szintén kamu reggel volt fent és beijedt, amikor meglátta a képedet, ezért tűnt el magyarázat nélkül. Nyilván könnyű rádfogni, de ő volt a gyáva, ha nem lehetett vele megbeszélni a miérteket.

Nem véletlenül nem ismerkedek már szívesen neten. Bárki előadhatja magát bárkinek, aztán lehet csak unatkozó tizenéves kisfiúkkal beszélget az ember, akik a másik oldalon röhögnek a markukba a haverjaikkal.

2015. jún. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy egyszerűen nem tetszettél neki? Az emberek hajlamosak össze vissza kamuzni, meg hülye reakcióik vannak. Én jártam már úgy hogy ismerkedtem pasival neten, cseréltünk képet, majd elkérte a fb-om, ott meg mikor visszaigazolt, előbb nem irt, gyanus volt már akkor is de vártam mi sül ki belöle. erre ugy 1-2 nap után írt hogy jajj ö hogy sajnálja nem akar megbántani meg aranyos vagyok de igazából ugy érzi megismerkedett valakivel aki nagyon fontos neki már most és ö nem az a fajta aki egyszere 2 vasat a tüzbe...:D :D már itt röhögtem, na mondom Andersen forog a sírjában kb ilyen mesék hallatán....aztán mikor késöbb is fent voltam online azon a társkeresön láttam hogy ö is ott van a listában, meg hogy elérhető...:))) szóval nem kell elhinni minden kifogást amit a másik kitalál, sokak nem elégszenek meg azzal hogy szimplán felszivodnak, vagy megmondják hogy bocs de mégsem, hanem nekiállnak hantázni aminek kb semmi értelme, mert még hülyének is néznek
2015. jún. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Na azóta van fejlemény. Azt állította utána már hogy ő is álnéven van, sőt mégcsak nem is magáról küldött képet. Összevissza beszélt, hogy valójában ő nem ismer engem és csak tippelte hogy nem ez az igazi nevem. Mostmár 90%-ig biztos vagyok benne hogy exem az. Egy idegen nem tudna rólam ennyit és nem beszélne összevissza ellentmondásosan...
2015. jún. 8. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!