Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti nem szoktátok azt érezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem szoktátok azt érezni a sikertelen randik után, hogy nektek nem fog már összejönni egy normális párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Már egy ideje egyedül vagyok és most érzem, hogy nehéz megbirkózni már sok mindennel egyedül. Eddig erős nő voltam, de most kezd elszakadni a cérna. :(

2015. máj. 30. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
nem, ugyanis még egy lány sem jött el velem randizni
2015. máj. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Szerintem ez mindenkivel így van :)
2015. máj. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
De, és igazam is lett. Legutóbbi randi után nem is volt senkim, annak pedig jó 4 éve már...
2015. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
"Az első pofon a legnagyobb, a többit lassan megszokod."
2015. máj. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem mindenki így van ezzel, ki jobban, ki kevésbé. Én egyszer sírva mentem haza és a falat ütve azt mondtam, hogy a "férfiak mind hülyék és buták és ezért ne csodálkozzunk, ha a népesség csökken!" :DDD Meg ehhez hasonlókat, de persze nem gondoltam komolyan. Szépen mindenki lehiggad és pár nap után már ismét jobb színben látja a dolgokat. Majd folytatódhat az egész előröl...
2015. máj. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mik lehetnek azok a problémák amikkel nehéz megbirkózni férfi nélkül?
2015. máj. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Én még a randiig se jutok el, így teljesen esélytelennek látok bármilyen kapcsolatot is.
2015. máj. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

Én akkor szoktam ezt érezni mikor számomra érthetetlen okból nem keresnek 1. randi után. :((((


L20

2015. máj. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még csak sikertelen randi sem kell hozzá, hogy rájöjjek, soha nwm lesz kapcsolatom, elég tükörbe néznem:)
2015. máj. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Sokan így vagyunk vele..normális randim sem volt már egy ideje.
2015. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!