Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Eltudnátok nekem magyarázni...

Eltudnátok nekem magyarázni annál bővebben, ahogy ez le van írva itt? Mert sajnos hülye vagyok és nem értem.

Figyelt kérdés

C# nyelvet használom.

Ezt a rész nem értem a többi megy:

.......

Because of this, you should use Awake to set up references between scripts, and use Start to pass any information back and forth. Awake is always called before any Start functions. This allows you to order initialization of scripts. Awake can not act as a coroutine.

.......


Azt próbálom megállapítani,hogy mi a különbség az Awake és a Start függvény között de mivel gyenge vagyok angolból ezért nem értem annyira az angol magyarázatot.

Legyetek szívesek elmagyarázni tudom,hogy hülye vagyok.


Awake link:

[link]


Start link:

[link]


2013. ápr. 11. 00:15
 1/5 A kérdező kommentje:

Tehát Awake mindig a Start függvény előtt fut le.

És Arra használjam Awake,hogy változókat inicializáljak és objektumokhoz a hivatkozásokat rendeljek az az ,hogy az objektumok hivatkozzanak is valamire.


Egyszóval minden hivatkozás és mindenféle inicializálásra használjam ugye?


De akkor mire jó a Start ezt viszont már nem veszem ki a leírásból.

2013. ápr. 11. 00:20
 2/5 A kérdező kommentje:

Azon a két linken amit beírtam ide a Start nál és az Awake nál is ugyanaz a műveletet hajtsák végre.

Akkor most mikor is kell használnom a Startot ?

2013. ápr. 11. 00:22
 3/5 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 11. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Előző miket linkelgetsz te ide be nem szorulok rá a nyelvi elemek megtanulására mert már tudom.


Én a dokumentációban az angol magyarázatot nem értem.

Felteszek egy normális kérdést bő magyarázattal és kapok egy szar linket.

2013. ápr. 11. 21:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy képzeli ez a szán@lmas sz@rházi, hogy nem válaszol és másolja be ide a szemed elé a megoldást? Miért csak linkeli he? Hát én se értem... ez a mai világ!?
2013. ápr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!