Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindig csak a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig csak a legjobb nőknek vannak kigyúrt, sportkocsis pasijaik?

Figyelt kérdés

2015. jún. 8. 10:51
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
:) Erre elég egyszerű a válasz! Vannak azok a pasik (hálIstennek kevesen), akik kompenzálnak valamit (tapasztalatból tudom, hogy az agyacskájukat) sportkocsival és durrantott izmokkal. Erre pedig harapnak azok a nők (hálIstennek ezek is kevesen vannak) akiknek mindössze az az életcéljuk, hogy villoghassanak mások előtt, és feltegyenek ezer képet a facere, hogy nekik ilyen "jó sors" jutott. Általában ezeknél a pároknál a kommunikáció nulla, az együtt töltött szabadidő 99%-a rém unalmas, és általában tisztelni sem tudják egymást, mert mindketten szebbnek tartják magukat a másiknál, és csak önmaguk csinosítgatásával vannak elfoglalva. Tehát ezeknek a kapcsolatoknak az időtartama max 1 év. Mottojuk: Mindent a kirakatba!
2015. jún. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Lehet neki éppen újdonság a sok pénz, vagy szereti a fényűzést nem vagyunk egyformák :) Ismerek olyat aki minimálbérből törleszti szolgáltatónak az Iphone6ot és olyat is aki közép átlag keresettél még "buta" telefonja van, nem az értékei alapján kell megítélni az embert, nem feltétlenül bunkó, az is lehet, hogy már kiskora óta érdeklik az autók és szeretett volna egy király kocsit és sikerült is neki elérni hát meg vette :D Egyébként a kommenteidet végignézve sokkal inkább hajazol egy bunkó emberre mint akikről beszélsz csak mert sportkocsija van :))
2015. jún. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Másrészt meg kíváncsi vagyok, hogy ebben az országban, ahol a lakossága fele-harmada (statisztikától függően) a szegénységi szint alatt él, mi az istenből telik tizen-huszonéves nyikhajoknak 20-30 millás böhöm kocsikra. Az ilyen valszeg maffiózó, drogkereskedő, vagy másmilyen seftelő, de hogy nem becsületes dolgozó, az biztos. Vagy az apja az. Igazából tökmindegy.
2015. jún. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
49%

Annyira nevetséges egyébként, hogy a jó kondícióban lévő, sportkocsis férfiakat egyből bunkó parasztnak titulálják, aki kompenzálni akar valamit.


A párom sportoló, jó széles vállakkal. Lesérült, de hogy ne essen össze, ezért kondizik.

Nemrég vett egy autót (sport változtat), és hogy miért ezt? Mert ez tetszett neki.. Semmit nem akar vele kompenzálni, egyszerűen csak imád vezetni, nem szokott gyorsan hajtani, de imádja, hogy ezzel nagyon dinamikusan tud vezetni.


Egy művelt, kulturált 27 éves mérnökről van szó. Én meg jó csaj vagyok.. De nem a pénz és a jó test, ami miatt vele vagyok, pláne hogy a kocsija még meg se volt, mikor mi összejöttünk.


Nevetségesek ezek a feltételezések, komolyan mondom.


És hogy miért vagyok vele? Mert teljesen levett a lábamról a dumájával, személyiségével. Mikor összejöttünk, akkor még fogalmam nem volt róla, hogy mennyit keres.


25N

2015. jún. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
37%
És egyébként a kocsi meg nem 20-30 millába fájt, hanem 2-be...
2015. jún. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
41%
#14 majd ha dobott akkor keress meg! ;)
2015. jún. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
46%
Mert minden nőnek ilyen pasi kell, ezért megtehetik, hogy kiválogatják a legjobb nőket.
2015. jún. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
43%

#16 És ugye miért gondolod, hogy dobni fog? :)


Nem csak azt viszem a kapcsolatba, hogy jó csaj vagyok..azt csak a kérdés miatt írtam bele.


Ő szépnek talál, én meg egészséges önkritikával rendelkezem, tudom mit látok, ha a tükörbe nézek.


Tanult, intelligens, dolgozó nő vagyok. Szeretem őt, gondoskodok róla, nem kergetem őrületbe féltékenységi rohamokkal, egyéb hisztikkel..


Persze történhet bármi, lehet, hogy 10-20-30 év múlva elválnak útjaink, de dolgozunk rajta, hogy ez ne történjen meg. :)


#14

2015. jún. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
70%
Ezeknek magyarázhatod hiába írtad le, hogy milyen a barátod és miért vette magának az autót továbbra is bunkónak titulálják téged megy egy érdekembernek mert ők nem tettek 1 lépést sem a jó testért/jólétért ezért mindenki bunkó aki jól él és minden nő érdek nő aki ilyen férfival van...
2015. jún. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
29%
Hátha egyszer mégis célt ér..legalább 1-2 embernél..
2015. jún. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!