Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindig csak a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig csak a legjobb nőknek vannak kigyúrt, sportkocsis pasijaik?

Figyelt kérdés

2015. jún. 8. 10:51
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
29%
Haha, én meg 26 vagyok, 190 cm magasság, kondizok, van kocsim, lakásom, diplomám :P
2015. jún. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
dolgozol is olyan szakterületen amilyen szakon végeztél ? :D
2015. jún. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
Igen :P
2015. jún. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy nagyon jó nőt középiskolából, és érettségi óta csak átverték a pasik, most 30 évesen egyedül van.
2015. jún. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
"Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést." - Ha érdekel, provokáció miatt ment a jelentés.
2015. jún. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 KJUsul ***** válasza:
Mert a hasonló a hasonlót vonzza: idióta az idiótát, felszínes a felszínest, kapzsi a kapzsit, így tökéletesen összeillenek....
2015. jún. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 KJUsul ***** válasza:
Azon meg jókat röhögök, mikor maguknak is bemesélik milyen szerelmesek... közben nagyokat kefélnek a férjuram háta mögött, egy csóró sráccal, aki törődik is velük..... akinek se izma, se pénztárcája, viszont van modora és valódi személyisége...
2015. jún. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Utolsó csak irigy vagy,meg itt mindannyian,inkább mennétek edzeni és szerezzetek olyan szakmát amivel tudtok pénzt is keresni.

Ja bocsi sörrel a fotelben ez nem fog menni,tehát meg kell emelnetek a seggeteket,ez ilyen.

És megnyugodhatsz utolsó én is egy tipikus kigyúrt,fullos kocsival járó pasi vagyok,széles a vállam a hátam még inkább,a nők imádnak,nem gond ismerkedni,és tudod nem apuci vette a kocsit hanem én és mérnök vagyok én is.

Én tudod tettem és teszek is érte,hogy így álljak,majd ha hajnali 3-4-kor is tanultok programoztok otthon akkor lehet megkeresni edzés után,úgyhogy reggel 8-kor kelés mert jövök dolgozni.

Várom a lepontozást én is,de legalább olyan nőt kaphatok meg akit akarok amiért nagyon sokat tettem,meg az életemért is.

2015. júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 KJUsul ***** válasza:
82%

Miért lennék irigy? Mire? Pénzre meg izmokra? Van izmom annyi amennyi nekem kell. Ami a pénzt illeti, az mit változtat? Mennyivel vagy jobb ember tőle? Elárulom: semmivel!


És a nők... akiket te megkapsz, azok velem úgysem állnának szóba és még én jártam jól!!


Szóval mit is kéne irigyelnem? Azt hiszed értékesebb vagy mert te mérnök vagy? Semmivel se megsúgom. Ha nem volna, aki robotol 6 órás minimálbérért napi 20 órát.... akkor is ennyi lenne a mérnökbér? Valahogy kétlem.

A fizikai munkások melójából, még mindig! És ez nem is lesz másként soha.


Jó rendben büszke vagy, hogy tanultál, edzettél nincs is ezzel gond. Csak legalább tudd honnan jön a pénz! És igen, nőt vehetsz, de szerelmet és tiszteletet nem. Amilyen tirádát itt kivágtál, az a gyanúm, hogy a nőid, akiket kúrogatsz, aligha kapnak bármi tiszteletet vagy szeretet tőled. De gyanítom más sem. Abból amit itt leírtál, nem lennék a barátod akkor sem ha fizetnél érte, akár hiszed akár nem. Erről meg ennyit.

2015. júl. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!