Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek gáz, ha egy lány...

Szerintetek gáz, ha egy lány úgy ismerkedik más fiúval, hogy közben van párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Teszem azt nem azért, mert járni akar vele,csak mint új embert megismerni.Vagy csak szerintem cinkes?:D

2013. szept. 7. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked cinkes,miért csinálod?
2013. szept. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem nincs ilyen problémám,csak sok ilyennel találkozok :D
2013. szept. 7. 21:37
 3/9 anonim ***** válasza:

nem

ha megmaradsz/tok/ az ismerkedés,beszélgetés szintjén!

2013. szept. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
ha nem szeretnél a másik sráctól semmit, akkor nem :)
2013. szept. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gáz, csak az elején tisztázni kell, hogy neked kapcsolatod van, és barátságnál több nem lehet!
2013. szept. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon cinkes! aki ezt csinálja, az elégedetlen a kapcsolatával.
2013. szept. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak tisztázd le előtte a barátoddal, hogy nem akarsz tőle komolyabbat, márhogy ettől az új emberkétől, merthogy őt,azaz a pasidat szereted.:)
2013. szept. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Theodorik84 ***** válasza:
100%
Egy párkapcsolat mióta szól arról, hogy közben nem szabad megismerni más embereket?? Ha valakinek ez "cinkes" akkor abban a kapcsolatban hiányzik a bizalom, vagy súlyos önértékelési problémával küzd(biztosan meg fog csalni mert én kevés vagyok neki stb.).
2013. szept. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Van abban is valami... De szerintem kapcsolat és emberfüggő, de a legbiztosabb még a beszélgetésbe mélyedés előtt elmagyarázni neki
2013. szept. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!