Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érdekel valakit, hogy hogyan...

Érdekel valakit, hogy hogyan lehet párkapcsolata vagy jobb depizni és a nőket hibáztatni?

Figyelt kérdés
Az érdeklõdöket holnap délutánig várom

2014. okt. 13. 22:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nekem nincs párkapcsolatom, mégsem depzik és nem hibáztatom a nőket.
2014. okt. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Engem érdekel.
2014. okt. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
És az érdeklődőket alaposan ki is elemzed előtte, hogy válaszolni tudj a problémáikra, mindenkiére külön-külön? Nem semmi figura lehetsz.
2014. okt. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Előbbi, vagyis érdekel.

Ez egy olyan Date Coaching cucc?

2014. okt. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel. Mondjuk nekem már lehetett volna néhány kapcsolatom, csak sosem olyanokkal, akik nekem tetszettek.
2014. okt. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Alapból depressziós vagyok, nem hibáztatom a nőket, és sejtem, hogy hogyan lehetne párkapcsolatom. Ehhez mit szólsz? Jó lesz?
2014. okt. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Az internetember megoldja a problémáimat, yaaay!
2014. okt. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
PUA ATTACK
2014. okt. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Érdekel, várom privibe a teendőket!
2014. okt. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Én sem csípem azokat, akik az ellenkező nemet ostorozzák a magányukból fakadó lelki nyomorukért, elsősorban mert úgy gondolom, hogy egy egészséges felnőtt ember egyedül is képes teljes, boldog életet élni, a párkapcsolat meg olyasmi, ami még pluszban feldobhatja annak az életét, aki szerencsés és vevő rá, de nem itt kéne keresni a bölcsek kövét, amitől majd minden tökéletes lesz. Viszont épp ezért eléggé zavar a kérdésben rejlő általánosítás, mintha csak két lehetséges opció volna, a párkapcsolat, meg a depi. Én úgy vagyok ezzel mint az első válaszoló, egyedül vagyok és jó nekem így.

Szóval ha már így feltetted ezt a kérdést minden erre járónak, a válaszom: nem, nem érdekel, hogyan lehetne párkapcsolatom, mert jobban érzem magam egyedül. További szép estét :)

2014. okt. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!