Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, nektek imponáló, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek imponáló, ha látjátok egy lányon, hogy odavan értetek, vagy inkább ijesztő?

Figyelt kérdés
2015. jún. 8. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
ha jóé néz ki nem de ha bányarém akkor ilyesztő
2015. jún. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki.
2015. jún. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha pont a női ideálom lenne, akkor valószínűleg örülnék mint majom a farkának és valószínűleg nem is hinném el.


Ha csak egy átlagos csaj lenne, akkor ijesztő lenne, mert tudnám, hogy olyat akar, amit én nem tudnék (egyből) viszonozni.

2015. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha tetszik a lány akkor imponáló.
2015. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 opened paradise ***** válasza:
Imponál. Szeretem,ha kellek,ha szinte már kicsit rajongva viszonyulunk egymáshoz.
2015. jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Ha szimpatikus, és nem tenyérbemászóan csinálja, akkor vonzó.
2015. jún. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Majd ha egyszer előfordul velem ilyen, akkor elmesélem :D

Amúgy szerintem egyszerre lenne hízelgő és ijesztő.

2015. jún. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!