Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan 20-25 éves srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan 20-25 éves srác aki jól néz ki, ad magára, belső értékei is helyén vannak mégsem volt még normális kapcsolata, illetve nem találta még meg az igazit?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok hogy más szemszögéből milyen ez az egész,hogy van-e valaki a másik nemből aki hasonló problémával találkozott :D
2015. jún. 9. 18:54
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Az egyik alkoholproblémákkal küzdött,a másik sekélyes volt érzelmileg,a harmadik egy pszichopata volt,soroljam még ?:D Mind-mind olyan tulajdonságok,amiket az ember először megpróbál elfedni,de az idő múlásával kimutatja a foga fehérjét..:) Tapasztalatszerzésnek tökéletesek voltak,legalább tanultam az esetekből.
2015. jún. 9. 19:23
 12/19 A kérdező kommentje:
Persze olyan is volt hogy egy nagyon jó,és becsületes ember próbálkozott,de nem tudtam megszeretni,illetve barátságnál komolyabban tekinteni rá,szórakozni meg nem szeretnék senkivel.
2015. jún. 9. 19:25
 13/19 anonim ***** válasza:

Minek az alkohol (ilyen mértékben), ha van normális barátnő? :D


Viszont a másik két esetben téged nem értelek. Azért ha valaki sekélyes érzelmileg, vagy egy pszichopata, az még idejekorán ki szokott derülni. Én még "összejárni" se lennék képes ilyesmi lányokkal, nemhogy komolyabb töltsük együtt az időnket.

2015. jún. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék,ők a futó ismerkedés kategóriába tartoznak..:) És amint kiderültek ezek a dolgok,én sem szándékoztam tervezni velük a jövőben
2015. jún. 9. 19:50
 15/19 anonim ***** válasza:

Jelen.

Voltak már ugyan komoly kapcsolataim, de khmmm... nem véletlenül lett vége mindnek. Jól beválasztottam mindig. :)


Most ott tartok, hogy szeretek egy nőt, de ő meg foglalt.

2015. jún. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Jelen! 21/F vagyok, sportos, jóképű, felső oktatásban műszakit tanulok, belsőm is rendben van szerintem. Nem volt még barátnőm egyáltalán, esetleg általános iskolában volt (egy napig). Engem is már el kezd érdekelni a dolog, de nekem inkább a gond az, hogy nem járok sokat olyan helyen, lányok között. Amúgy inkább a hobbimmal foglalkozok és a tanulással. Amúgy visszajelzéseket elég jókat kapok. Magyarán dettó ugyan olyan vagyok, mint itt egy páran.
2015. jún. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"sokszor mondták nekem hogy vonzom az idiótákat"


Aha, ez ugy szokott lenni, hogy kiválasztod a sok udvarló közül a legjobb partit, Korosztálytl függően, családi (anyagi httér) és külső adottságok alapján.

Mivel ez alapján szelektálsz, ezért "utólag" "kiderül" hogy valójában "bunkó" "hülye", illetve "nincsenek is normális pasik"

2015. jún. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező véletlenül nem Kitti nek hívnak?:)
2015. jún. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
hát az h jól nézek -e ki nem tudom relatív volt akiben hatalmas vonzalmat ébresztettem volt akiben meg undort....nem tartom magam jóképűnek de van aki meg annak tart :) Természetesen adok magamra sportos izmos vagyok bár az itteni nők 95%-aszerint inkább már a túlzás kategória volnék... Belsőleg rendben vagyok, ahogy erkölcsileg is. Volt kapcsolatom s , sokat tanultam belőle , és nem találtam még meg az igazités úgy érzem nem is fogom soha. Bizalmatlan vagyok a nőkkel kapcsolatban és ezért távolságtartó is vagyok
2015. jún. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!