Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nyávognak a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyávognak a férfiak ahelyett, hogy férfiak lennének?

Figyelt kérdés

Mindenek előtt, én is férfi vagyok. Olvasom ezt a sok hisztit itt és a világban mindenhol...A szokásos...a nőknek a pénz kell, a kigyúrt test, a 64 centis farok - lehetőleg néger - a tökéletes arc, lakás, autó, aranyrúd fogkefe helyett stb.

Amikor kimész az utcára, látsz néhány ilyen lányt. Süt róluk, hogy eszméletlenül jól be vannak csomagolva és valami díszhomár van mellettük. Vetkőztessétek le ezeket a lányokat. Le a szoliszínt, le a ruhákat, a sminket, az ékszereket. Végül ők is teljesen átlagosak lesznek meztelenül és a többségük - utóítélet - tényleg irtózatosan buta. Tegnap pont megkérdeztem egy ilyen lányt, hogy szerinte melyik plüsslovat vegyem a barátnőmnek...rájuk nézett, mosolygott és megnézte a CÍMKÉJÜKET. A drágábbat ajánlotta. bazzeg.


Abból indulok ki, hogy ilyen nőt nem akartok. Én sem akarok. Aki nem hiszi el és azt hiszi, hogy irigy vagyok: Így járt. Nekem nő kell én férfi vagyok és nem egy kis balfék, aki pénzben fizet a szexért.


A normális nőnek nem a pénzed kell. Nem kell neki autó, lakás, ruhák. Vesz magának. De kell neki, hogy ne ő tartson el és ha kicsúszik alóla a talaj, akkor ne kerüljetek az utcára. Ezt te is elvárod tőle, nem? De.

A normális nőnek kell a humorod, kell neki a változatosság és az, hogy férfi legyél: Előre nézz és előre menj. Ne állj meg nyavajogni, hanem vedd el amit akarsz.

A nőnek csak szeretet kell. Vettem a páromnak egy szál rózsát és mindenki megkérdezte, hogy milyen alkalomra veszem. Wtf? Kell hozzá alkalom? Ezeknek fogalmuk sincs arról, hogy egy nőt milyen egyszerű dolgokkal boldoggá lehet tenni. Egy szál virág, egy fagyi, egy jó sz*x, főzöl neki valamit vagy csak döglesz a gép előtt, gondolsz egyet, felkapod az öledbe, beteszed a kocsiba és nem mondod el, hogy hová mentek(én pl. állatkertbe mentem,filléres dolog). Először tiltakozni fog, de utólag imádni fogja.

Egy normális nőnek csak arra van szüksége, hogy eltartsd magad, ne legyen nagyobb a beled, mint a farkad hosszának a fele és legyen értelme az életednek. Csak szeretni kell őt, kielégíteni(hihetetlen amiket a nőismerőseim mesélnek: 10-30 perc egy menet...úristen, nem csodálom,hogy megcsalják a pasikat),megnevettetni.

Nem álltok jól anyagilag? akkor nem csajozni kell,hanem tanulni,tanulni és dolgozni. Nem vagytok izmosak? Edzetek, nem nagy dolog. Nem vagytok érdekesek? Nem nehéz titokzatosnak tűnni.


Gondoljatok már bele. A nők beérik egy BMW-s paraszttal. Ha ti normális férfiak lesztek, röhögve szeditek el az ilyenek nőjét. Bár én hozzá sem szólok olyan nőkhöz, akik inkább vannak egy bunkóval, mint egyedül...


2015. jún. 14. 22:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/93 anonim ***** válasza:
6%

54% : kösz! :) gondoltam hogy másokban is megfogalmazódtak hasonló gondolatok.


én már leírtam mindent kérdező, amit rászántam,és látom nem csak nekem hatott úgy mintha egy 33. szinten álló szabadkőműves lennél akit beavattak minden titokba és tanácsokat oszt kérve kéretlen.


tedd,én tudom nem kérek senkiéből :)



na örültem én is szeva :)

2015. jún. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/93 anonim ***** válasza:
43%

# 90: Nagyon naivak az elképzeléseid. Csak tudod: sokféle személyiségű ember van a világon, nem mindenki passzol össze mindenkivel. A fiatalkori "együttjárások" éppen arról kellene, hogy szóljanak, hogy az emberek kitapasztalják, hogy milyen személyiségjegyeket tudnak tolerálni és mit nem.


Az "elveszem az első szembejövő nőt" típusú kapcsolat szép dolog, de mi van, ha egy hárpia, vagy megrögzött érzelmi zsaroló, vagy bármi más, nehezen elviselhető viselkedése van. Akkor is vele maradsz? Mert az ilyesmi az elején, a rózsaszín ködtől nem látszik, csak pár hónap együtt járás után szokott kibukni... Ugyanígy a nőknél... az a férfi, aki ma lelkesen udvarol, lehet, hogy pár hónap után már egy agresszív állat lesz, aki naponta megveri élete párját.


A fiatalkori kapcsolatok arról szólnak, hogy az emberek "tét nélkül" megismerik a különböző személyiségvonásokat és azt, hogy hozzájuk mi illik. Ez még nem feltétlenül jelent összeköltözést. Nagyon ritka, hogy az első szerelemből rögtön igazi lesz, vagy nagy szerencse kell hozzá, vagy nagyon sok megalkuvás.


Én mostanában társkeresőn ismerkedem, és azt kell mondjam, hogy személyiségben 100-ból jó, ha egy pasinál érzem azt, hogy na igen, ő illik hozzám, le tudnám vele élni életem hátralévő részét. De ehhez kellett az, hogy van már némi párkapcsolati tapasztalatom, ismerem a saját működésem a különböző személyiségtípusokkal. Tapasztalatlanul még bárkivel összeálltam, aki egy kicsit is tetszett. Nem is voltak hosszú távú kapcsolatok... Lehettek volna, ha teljesen alárendelem magam, és lemondok az összes igényemről, amit egy kapcsolatban meg szeretnék élni.

2015. jún. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/93 anonim ***** válasza:
9%

#92 Van igazságalapja annak is amit te mondasz. De nézz csak vissza 50 évet. Sokkal hosszabb, több házasság volt, mint manapság.

Így van a párkapcsolat rengeteg lemondással, és megalkuvással jár. Tudom, hogy ezt nehéz elfogadni, és a média is csak az önzést sugallja, ezt nevelik az emberekbe. De biztos, hogy jó ez az irány? A történelem során már számtalanszor bebizonyosodott, hogy a többség, és a vezetők tévednek...

Talán ha nem tennéd irreálisan magadra a mércét, eltekintve az extremitásoktól, talán már rég férjnél lehetnél, és viszonylag boldogan élnél.

Az elképzelt boldog élet csak vágyálom. Csak keveseknek adatik meg. Szerintem olyan, mit a "Szabadság, Egyenlőség, Testvériség". Egy nagyon szép eszme, amiért érdemes meghalni, de nem csak eszme, nulla értékkel. Ezért nem ér meg egy áldozatot sem.

Ahogy a boldogságra sem szabad túl sokat várni, hanem tenni kell érte.

Egy férfi (is), változik a partnere mellett. Szelíd báránnyá, és akár egy agresszív állattá is válhat.

"nehezen elviselhető viselkedése van" -> "Soha ne keverd a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. De a viselkedésem attól függ, Te ki vagy." :-)


Én alapvetően a szexpartnerek számára gondoltam. Az, hogy megtaláljuk-e valakivel a közös hangot, szex nélkül is kiderül. És bizony, a sok szexpartner "Damoklész kardja"-ként fog egész életünkben lebegni a fejünk felett. És ez a nőkre fokozottan érvényes.

2015. jún. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!