Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nyávognak a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyávognak a férfiak ahelyett, hogy férfiak lennének?

Figyelt kérdés

Mindenek előtt, én is férfi vagyok. Olvasom ezt a sok hisztit itt és a világban mindenhol...A szokásos...a nőknek a pénz kell, a kigyúrt test, a 64 centis farok - lehetőleg néger - a tökéletes arc, lakás, autó, aranyrúd fogkefe helyett stb.

Amikor kimész az utcára, látsz néhány ilyen lányt. Süt róluk, hogy eszméletlenül jól be vannak csomagolva és valami díszhomár van mellettük. Vetkőztessétek le ezeket a lányokat. Le a szoliszínt, le a ruhákat, a sminket, az ékszereket. Végül ők is teljesen átlagosak lesznek meztelenül és a többségük - utóítélet - tényleg irtózatosan buta. Tegnap pont megkérdeztem egy ilyen lányt, hogy szerinte melyik plüsslovat vegyem a barátnőmnek...rájuk nézett, mosolygott és megnézte a CÍMKÉJÜKET. A drágábbat ajánlotta. bazzeg.


Abból indulok ki, hogy ilyen nőt nem akartok. Én sem akarok. Aki nem hiszi el és azt hiszi, hogy irigy vagyok: Így járt. Nekem nő kell én férfi vagyok és nem egy kis balfék, aki pénzben fizet a szexért.


A normális nőnek nem a pénzed kell. Nem kell neki autó, lakás, ruhák. Vesz magának. De kell neki, hogy ne ő tartson el és ha kicsúszik alóla a talaj, akkor ne kerüljetek az utcára. Ezt te is elvárod tőle, nem? De.

A normális nőnek kell a humorod, kell neki a változatosság és az, hogy férfi legyél: Előre nézz és előre menj. Ne állj meg nyavajogni, hanem vedd el amit akarsz.

A nőnek csak szeretet kell. Vettem a páromnak egy szál rózsát és mindenki megkérdezte, hogy milyen alkalomra veszem. Wtf? Kell hozzá alkalom? Ezeknek fogalmuk sincs arról, hogy egy nőt milyen egyszerű dolgokkal boldoggá lehet tenni. Egy szál virág, egy fagyi, egy jó sz*x, főzöl neki valamit vagy csak döglesz a gép előtt, gondolsz egyet, felkapod az öledbe, beteszed a kocsiba és nem mondod el, hogy hová mentek(én pl. állatkertbe mentem,filléres dolog). Először tiltakozni fog, de utólag imádni fogja.

Egy normális nőnek csak arra van szüksége, hogy eltartsd magad, ne legyen nagyobb a beled, mint a farkad hosszának a fele és legyen értelme az életednek. Csak szeretni kell őt, kielégíteni(hihetetlen amiket a nőismerőseim mesélnek: 10-30 perc egy menet...úristen, nem csodálom,hogy megcsalják a pasikat),megnevettetni.

Nem álltok jól anyagilag? akkor nem csajozni kell,hanem tanulni,tanulni és dolgozni. Nem vagytok izmosak? Edzetek, nem nagy dolog. Nem vagytok érdekesek? Nem nehéz titokzatosnak tűnni.


Gondoljatok már bele. A nők beérik egy BMW-s paraszttal. Ha ti normális férfiak lesztek, röhögve szeditek el az ilyenek nőjét. Bár én hozzá sem szólok olyan nőkhöz, akik inkább vannak egy bunkóval, mint egyedül...


2015. jún. 14. 22:37
 31/93 A kérdező kommentje:

# 30/33

Neked külön szeretnék válaszolni, mert te a jóképűséget emelted ki, mint fontos tényezőt. Az első szerelmem azzal szakított velem, hogy "bocs, de nem vagy hozzám elég jó pasi". 15 évesen ez különösen fájdalmas. Gondolhatod, hogy mennyire vagyok helyes(bár azóta eltelt 10 év).

2015. jún. 14. 23:24
 32/93 anonim ***** válasza:
70%
#30-as. olyan nincs hogy nem tudsz felszedni pár kilot :) valamit rosszul csinálsz. ez abbol is látszik, hogy azt irtad h csak akkor menne ha mindennap edzenél..na pont attól nem fog feljönni egy kilo se. olvass jobban utána témának és edz ugy ahogy a szakértők ajánlják. de ne a csajokért..magadért!
2015. jún. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/93 anonim ***** válasza:
73%
36! én a kérdésre reagáltam, ne az itteni indokolatlan reakciokra :)
2015. jún. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/93 anonim ***** válasza:
0%
33-as vagyok! nem is irtam jóképűségről :D de még csak nem is utaltam rá!
2015. jún. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/93 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon jól összefoglaltad a dolgokat, több ilyen gondolkodású férfi kellene. Én is utálom amikor siránkoznak, sajnáltatják magukat, mert semmi sem jó, de nem tesznek érte hogy jobb legyen. És láthatjuk a válaszolók közt is mennyi ilyen van...
2015. jún. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/93 anonim ***** válasza:
0%

Ki fogja ezt mind elolvasni? A feléig olvastam el így féléjszaka.

Talán ezért sem látom az összefüggést a kérdés címe és a leírás között.

2015. jún. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/93 anonim ***** válasza:
85%
34 vagyok. vicces h lepontoztak vajon miért? :D mert elmeséltem egy storyt ami szóról szóra igy történt? ez még csak nem is vélemény, hanem egy megtörtént eset :D. srácok..ennyire nem tetszik nektek, ha egy nő ambiciózus és nem akar egy naplopóval kezdeni, mert az csak visszatartja? uristen de nehéz lehet nektek kinyitni egy könyvet vagy felemelni a valagatokat a kanapéról. szánalmasak vagytok. és sajnos ti vagytok többségben.
2015. jún. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/93 anonim ***** válasza:
3%
Kérdező, ne haragudj, de k**vára nem értem, mit akarsz kérdezni. Foglald már össze 2, max. 3 értelmes mondatban a lényeget.
2015. jún. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/93 anonim ***** válasza:
72%

A kérdezőnek respect, legalább van itt egy tökös pasi, aki tudja is (tényleg) mi kell a nőknek. A többiek csak felszínes libákkal találkoztak egész életükben, olyanokkal, akik azt hiszik mindig szépek lesznek ezért mindig lesz a fenekük alatt bmw. De majd eljön az ő idejük is, amikor a szépség elmúlik, a butácska fejükkel meg semmire nem fognak menni már az életben. Amelyik időben észbe kap szül egy gyereket az épp adott paskónak amelyik hajlandó szóba állni vele, és kész, ez az életük.


De akármennyire is panaszkodtok hogy nem léteznek, bizony léteznek olyan nők akiknek a fent felsoroltak a lényegesek, és ezek számítanak, nem a pénz. És ne mondjátok már hogy ilyen nem létezik! Mert honnan a csudából tudnátok hogy nekem mi kell? Sehonnan, mert minden nőt annyira egy kalap alá vesztek, hogy ha egyszer véletlenül is elétek fújna a szél egy ilyen nőt, észre se vennétek mert - akármennyire is tiltakoztok - bizony ti sem vagytok jobbak,és többségetek azért van egyedül, mert olyan nőt szeretnétek, amilyet fent leírtam: szép legyen, ne legyen véleménye, de azért jó az ágyban.


Egy igazi nő nem ilyen. Hanem olyan, amilyet a kérdező leírt.

2015. jún. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/93 anonim ***** válasza:
27%

30-as vagyok.

Kérdező,én nem tudom Te milyen vagy,de azt tudom amit én tapasztaltam.Kizárólag az számít először a nőknél,hogy helyesnek születtél-e.Utána ha ez megvan,akkor jöhet szóba egyáltalán a többi.

Ezt nem kell persze elhinni,ha nem szeretnétek,én ezt tapasztaltam és így gondolom.

Nagyon sok dolgon változtattam az életemben,hogy sikerüljön egy párkapcsolatot összehoznom.

8 éven keresztül figyelve minden részletre,mindig csak apróbb dolgokon változtattam és figyeltem a reakciókat a környezetből.

Beszélhetünk itt akár belső,akár külső tényezőkről,bár inkább a külső terén voltak érdekes dolgok.

Megváltoztattam a 8 év alatt szinte mindent magamon,belül is sokat változtam pozitív irányba,nos előtte is közben is,és utána is megnéztem a nők hogyan reagáltak.

Hát kérlek semmi eredménye ugyanúgy nem lett az egésznek.Tehát valójában tök feleslegesen csináltam bármit magammal,ugyanúgy semmit nem értem el vele,felesleges idő,pénz,és energiapocsékolás volt igazából.Mert ugyanott tartok a helyzet szempontjából,mintha semmit nem is csináltam volna.


Ezután viszont rájöttem,hogy azzal van probléma,amin nem tudok változtatni igazából,a genetikám,amilyennek születtem.Nos ekkor jöttem rá a dolgokra,azóta pedig tapasztalom is rendesen,folyamatosan az állításom igazát.


Egyetemre befelé mentem,mikor egy csapat csaj jött szembe kifelé az egyetemről,néha emlékszem mintha láttam volna már őket.No mindegy,nem ismertem egyiket sem egyáltalán.

Erre mikor közvetlen mellém értek,mit mondtak?Úgy,hogy semmit nem tudtak rólam.

Nézd már megint itt van ez a nyomorék gyerek,és kinevettek.

Az más kérdés,hogy rólam ez már lepereg,mert egész életemben kb. ezt hallottam minden nőtől.


24/F

2015. jún. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!