Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nyávognak a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyávognak a férfiak ahelyett, hogy férfiak lennének?

Figyelt kérdés

Mindenek előtt, én is férfi vagyok. Olvasom ezt a sok hisztit itt és a világban mindenhol...A szokásos...a nőknek a pénz kell, a kigyúrt test, a 64 centis farok - lehetőleg néger - a tökéletes arc, lakás, autó, aranyrúd fogkefe helyett stb.

Amikor kimész az utcára, látsz néhány ilyen lányt. Süt róluk, hogy eszméletlenül jól be vannak csomagolva és valami díszhomár van mellettük. Vetkőztessétek le ezeket a lányokat. Le a szoliszínt, le a ruhákat, a sminket, az ékszereket. Végül ők is teljesen átlagosak lesznek meztelenül és a többségük - utóítélet - tényleg irtózatosan buta. Tegnap pont megkérdeztem egy ilyen lányt, hogy szerinte melyik plüsslovat vegyem a barátnőmnek...rájuk nézett, mosolygott és megnézte a CÍMKÉJÜKET. A drágábbat ajánlotta. bazzeg.


Abból indulok ki, hogy ilyen nőt nem akartok. Én sem akarok. Aki nem hiszi el és azt hiszi, hogy irigy vagyok: Így járt. Nekem nő kell én férfi vagyok és nem egy kis balfék, aki pénzben fizet a szexért.


A normális nőnek nem a pénzed kell. Nem kell neki autó, lakás, ruhák. Vesz magának. De kell neki, hogy ne ő tartson el és ha kicsúszik alóla a talaj, akkor ne kerüljetek az utcára. Ezt te is elvárod tőle, nem? De.

A normális nőnek kell a humorod, kell neki a változatosság és az, hogy férfi legyél: Előre nézz és előre menj. Ne állj meg nyavajogni, hanem vedd el amit akarsz.

A nőnek csak szeretet kell. Vettem a páromnak egy szál rózsát és mindenki megkérdezte, hogy milyen alkalomra veszem. Wtf? Kell hozzá alkalom? Ezeknek fogalmuk sincs arról, hogy egy nőt milyen egyszerű dolgokkal boldoggá lehet tenni. Egy szál virág, egy fagyi, egy jó sz*x, főzöl neki valamit vagy csak döglesz a gép előtt, gondolsz egyet, felkapod az öledbe, beteszed a kocsiba és nem mondod el, hogy hová mentek(én pl. állatkertbe mentem,filléres dolog). Először tiltakozni fog, de utólag imádni fogja.

Egy normális nőnek csak arra van szüksége, hogy eltartsd magad, ne legyen nagyobb a beled, mint a farkad hosszának a fele és legyen értelme az életednek. Csak szeretni kell őt, kielégíteni(hihetetlen amiket a nőismerőseim mesélnek: 10-30 perc egy menet...úristen, nem csodálom,hogy megcsalják a pasikat),megnevettetni.

Nem álltok jól anyagilag? akkor nem csajozni kell,hanem tanulni,tanulni és dolgozni. Nem vagytok izmosak? Edzetek, nem nagy dolog. Nem vagytok érdekesek? Nem nehéz titokzatosnak tűnni.


Gondoljatok már bele. A nők beérik egy BMW-s paraszttal. Ha ti normális férfiak lesztek, röhögve szeditek el az ilyenek nőjét. Bár én hozzá sem szólok olyan nőkhöz, akik inkább vannak egy bunkóval, mint egyedül...


2015. jún. 14. 22:37
 61/93 anonim ***** válasza:
97%

"hiába vagyok én jó humorú papapapappaa! akkor miért van hogy nekem nincs csajom a sok tirpák suttyónak meg csaja van aki sz@rba se nézi a nőket? "


[link]

jajaa, jó humorú... Nem is értem miért nincs csajod...

2015. jún. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 anonim ***** válasza:
87%

Egyetértek a kérdezővel.


L

2015. jún. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/93 anonim ***** válasza:
18%

Én azt olvastam, hogy "Felnőtt párkapcsolatok". Ebbe a regénybe csak beleolvastam (nem olvastam minden hozzászólást), de olyan érzésem volt, mintha 15 éves gyerekek osztanák az észt. Főleg a kérdés kiíróról van ilyen érzésem. Nem is beszélve az ordító kisebbségi komplexusról.

Sok mindennel tudnék vitatkozni, de nem teszem, inkább csak szemezgetek.

Úgy érzem, hogy talán te vagy a leghisztisebb, és elkeseredettségedben írtad ezt. A nőknek igenis kell minden, amire azt írtad, hogy nem kell, és mellette kell az is, amiket írtál, és mindamellett egyik sem kell nekik. Nem lehet kiismerni őket. Ne is erőlködjetek.


Azt meg főleg tudnotok kell, (bár sem a mai társadalom, főleg nem a nők, nem ezt sugallják) hogy a férfiak nem a nők szolgálatára születnek, és nem az a létük értelme, hogy szolgálják a nőket.

Ha egy nőnek nem elég 10-30 perc, akkor olyat kell választani, akinek elég. És igen a nők is képesek elélvezni 1 perc alatt. Nem a lányok, a NŐK. Csak a lányoknak meg kell tanulniuk, hogy ez sikerülhessen, míg a fiúknak kapásból megy. Függetlenül a percektől, és a centiktől, a nőnek is ugyan az áll rendelkezésre, ami a fiúnak. Ha neki ez nem elég, az legyen az Ő baja. Tanuljon meg élni a lehetőségeivel. A szex 2 emberről szól, és nem kizárólag a nők kedvéért találták ki. Minél jobban görcsöltök, hogy megfeleljetek a lányoknak, annál jobban felsültök. Kell ez nektek?

Virág, nőnap???? Mi van??? Majd erre visszatérünk a férfinapra kapott sör elfogyasztása után.

Egyenjogúságért kiabálnak. Ne engedjük meg nekik, hogy elnyomjanak minket még jobban. Udvariasság = elnyomás.

BMW. Sakk-Matt. Egy BMW-től minden bugyi nedves lesz, és befogad bármit. Ennyi. Egy BMW-stől csak egy Ferrarival veheted el a csajt. Pl. Ha van egy 5milliós opeled, és a barátodnak egy 30 éves 100ezret érő BMW-je, akkor nem sok esélyed van az opellal...

Amióta világ, a világ, azóta fizetnek a férfiak a szexért. Nemhiába a legősibb szakma. És ezzel egyidejűleg jutnak haszonhoz a nők a szexért. Ez van. Csak már lehet fizetni közvetlen, és közvetve is.


Az egyik hozzászólásban olvastam, hogy lehúzta a lányt a fiú tehetetlensége, és nyavalygása, de közben semmit nem tett, hogy javuljon a helyzete. Ez sajnos sokukra igaz. És sok lányra is.

Ezt hozta a nevelés "reformja" sajnos a szülőknek minden nevelő eszközt kivettek a kezükből, és még a katonaságot is eltörölték. Azok a gyerekek akik úgy nőnek fel, hogy csak hisztizniük kell, és apuci, anyuci megad nekik mindent, csak hogy ne hisztizzenek, ilyenek lesznek. Hányszor látjuk a boltokban a játékok előtt, hogy hisztizik a gyerek, és anya inkább megveszi, amit kér, csak hogy ne őket nézze mindenki. Holott ezek a gyerekek igazából csak a határokat keresik, és nem találják, mert nincsenek. De ha valamelyik egy pofon formájában mégis megtalálja, annak a szüleit már viszik is a rendőrök. Ez szerintem egy társadalmi "probléma" és nem is fog javulni. De már előre félek attól, hogy mi lesz, ha ezek a hisztizsákok kerülnek hatalomra....

2015. jún. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 anonim ***** válasza:
79%

Köszönjük a lelkesítő beszédet utolsó, te aki oly sokat tudsz!

("És igen a nők is képesek elélvezni 1 perc alatt. " Ne haragudj, ezen csak mosolyogni tudtam :) ).

2015. jún. 15. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/93 anonim ***** válasza:
53%
#73 Csak sajnálni tudom, hogy nem voltál még ilyen nővel - sem.
2015. jún. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/93 anonim ***** válasza:
39%

Egy újabb kérdés, amiben ez a felállás:


nő = istenség

férfi = szolga


A nőnek ez kell, a nőnek az kell, meg az, meg ez, meg még az is, meg még stb. stb. stb. stb.


Te nem férfi vagy, hanem egy kis csicska, aki a megfelelési kényszereken nem lát túl. Teljesítsd csak az örökös kívánságlistákat.

2015. jún. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/93 A kérdező kommentje:

Szóval a nő akkor kapjon virágot, ha vesz helyette sört. :D

Ez ugyanaz a magyar átlagszint, amikor úgy segítesz valakinek, ha ő is segít neked. Akkor teszel valamit, ha ő is tesz érted. Majd ha egyszer nyitottabb leszel a világra, akkor másként látod.


A BMW-vel csajozást pedig...ez nem szint. Vegyél egy BMW-t, meglátjuk, hogy lesz-e igazi NŐD.


Sajnos túl nagy a kisebbségi komplexusom és a nőket magam felé helyezem azért, mert leírtam, hogy milyen röhejesen egyszerű egy nővel összejönni és megismerkedni,csak EMBERILEG kell normálisnak lenni.


Na megyek, vár a NAV meg a vásárlás. Tudom, nálatok ez is női munka én meg egy papucs vagyok. Vagy csak felnőttem és önállósodtam, nem kell rám takarítani. Majd eldöntitek :D


Azért egy érdekes sztori:

Az exemmel úgy ismerkedtem meg, hogy cipelte a szatyrot haza a bevásárlásból, majd leszakadt a keze én meg éppen mentem haza és megszólítottam, hogy ne fogjam-e az egyik fülét a szatyornak? Úgyis arra megyek...aztán beszélgetni kezdtünk. Pedig csak segíteni akartam, nem csajozni. Ezt próbálom elmagyarázni. Csak normális embernek kell lenni. Sajnálom, hogy ez ennyire bonyolult.

Ja igen, volt aki fél éve azt mondta, hogy köszi, de nem kell, viszi egyedül. Na és? Akkor cipeld h***egyerek. :D Nem sírtam el magamat egy visszautasítástól.

2015. jún. 15. 08:32
 68/93 anonim ***** válasza:
83%
Szegény kérdező, hogy letámadtak azok, akiknek fáj az igazság :(
2015. jún. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/93 anonim ***** válasza:
6%

Fáj az igazság. :-)

Az ilyen pacskerek miatt szégyellem sokszor, hogy férfi vagyok. A nőknek persze ez tetszik, csakúgy, mint a BMW. Így felszedni könnyű, de megtartani lehetetlen. Arról nem is beszélve, hogy bele fogsz unni a szolgalétbe, nem fognak férfinek tekinteni, max spermadonornak, és szolgának. Jobb lenne ha az ilyenek egy hivatásos domina mellett élnék ki a vágyaikat, és nem a rendes nőket hü...ítenék, kialakítva bennük egy torz képet.

Nemes, és hangzatos dolog, hogy adok, adok, és nem baj ha nem kapok. De még a segélyszervezetek sem így működnek. Adok-kapok rendszer van

2015. jún. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/93 anonim ***** válasza:
72%

Nemes, és hangzatos dolog, hogy adok, adok, és nem baj ha nem kapok


ilyet hol írt a kérdező? szerintem te vagy a sajnálatra méltó nem ő. szar lehet neked. hányinger ami itt megy komolyan.

2015. jún. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!