Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nyávognak a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyávognak a férfiak ahelyett, hogy férfiak lennének?

Figyelt kérdés

Mindenek előtt, én is férfi vagyok. Olvasom ezt a sok hisztit itt és a világban mindenhol...A szokásos...a nőknek a pénz kell, a kigyúrt test, a 64 centis farok - lehetőleg néger - a tökéletes arc, lakás, autó, aranyrúd fogkefe helyett stb.

Amikor kimész az utcára, látsz néhány ilyen lányt. Süt róluk, hogy eszméletlenül jól be vannak csomagolva és valami díszhomár van mellettük. Vetkőztessétek le ezeket a lányokat. Le a szoliszínt, le a ruhákat, a sminket, az ékszereket. Végül ők is teljesen átlagosak lesznek meztelenül és a többségük - utóítélet - tényleg irtózatosan buta. Tegnap pont megkérdeztem egy ilyen lányt, hogy szerinte melyik plüsslovat vegyem a barátnőmnek...rájuk nézett, mosolygott és megnézte a CÍMKÉJÜKET. A drágábbat ajánlotta. bazzeg.


Abból indulok ki, hogy ilyen nőt nem akartok. Én sem akarok. Aki nem hiszi el és azt hiszi, hogy irigy vagyok: Így járt. Nekem nő kell én férfi vagyok és nem egy kis balfék, aki pénzben fizet a szexért.


A normális nőnek nem a pénzed kell. Nem kell neki autó, lakás, ruhák. Vesz magának. De kell neki, hogy ne ő tartson el és ha kicsúszik alóla a talaj, akkor ne kerüljetek az utcára. Ezt te is elvárod tőle, nem? De.

A normális nőnek kell a humorod, kell neki a változatosság és az, hogy férfi legyél: Előre nézz és előre menj. Ne állj meg nyavajogni, hanem vedd el amit akarsz.

A nőnek csak szeretet kell. Vettem a páromnak egy szál rózsát és mindenki megkérdezte, hogy milyen alkalomra veszem. Wtf? Kell hozzá alkalom? Ezeknek fogalmuk sincs arról, hogy egy nőt milyen egyszerű dolgokkal boldoggá lehet tenni. Egy szál virág, egy fagyi, egy jó sz*x, főzöl neki valamit vagy csak döglesz a gép előtt, gondolsz egyet, felkapod az öledbe, beteszed a kocsiba és nem mondod el, hogy hová mentek(én pl. állatkertbe mentem,filléres dolog). Először tiltakozni fog, de utólag imádni fogja.

Egy normális nőnek csak arra van szüksége, hogy eltartsd magad, ne legyen nagyobb a beled, mint a farkad hosszának a fele és legyen értelme az életednek. Csak szeretni kell őt, kielégíteni(hihetetlen amiket a nőismerőseim mesélnek: 10-30 perc egy menet...úristen, nem csodálom,hogy megcsalják a pasikat),megnevettetni.

Nem álltok jól anyagilag? akkor nem csajozni kell,hanem tanulni,tanulni és dolgozni. Nem vagytok izmosak? Edzetek, nem nagy dolog. Nem vagytok érdekesek? Nem nehéz titokzatosnak tűnni.


Gondoljatok már bele. A nők beérik egy BMW-s paraszttal. Ha ti normális férfiak lesztek, röhögve szeditek el az ilyenek nőjét. Bár én hozzá sem szólok olyan nőkhöz, akik inkább vannak egy bunkóval, mint egyedül...


2015. jún. 14. 22:37
 71/93 A kérdező kommentje:

" Nemes, és hangzatos dolog, hogy adok, adok, és nem baj ha nem kapok."


Sajnálom,hogy te is azon a szinten vagy,mint az emberek többsége, aki azonnal lelkibeteg lesz, ha neki kell megtennie az első lépést. Nyugodj meg, az embereke 90%-a hasonlít rád, tehát biztosan jó úton jársz.


Én örülök, hogy nem hasonlítunk, mert több nő jut nekem. Nem mintha lenne rá szükségem.



# 66 Téged külön megtisztellek a válaszommal :D


Te pedig egy szerencsétlen vagy, de legalább vicces :D

Majd ha megtanultál olvasni és nem a ködös kis gondolataidból és a tinikori sérelmeidből próbálsz ok-okozati viszonyokat fejtegetni, akkor látni fogod, hogy a kérdésem arról szól, hogy legyél normális ember, ne egy kis lelkibeteg nyomorék, akinek nehezére esik felemelni a s***ét a kanapéról vagy néha meglepni a szeretteit egy gombóc fagyival. Nincs olyan, hogy a nő istenség, a férfi meg egy szolga. Olyan van, hogy a nő istenség és a férfi is istenség. Majd egyszer megérted.

Szánalmas, hogy szerinted a nő kívánságlistája, hogy eltartsd magad, ne legyél egy darab sz*r amikor a tükör előtt állsz és néha eszedbe jusson a barátnődnek/unokahúgodnak/anyukádnak/a haverodnak venni valami filléres dolgot vagy esetleg elmosogatni havonta egyszer. Ha ezt magadért nem vagy képes megtenni, akkor valójában nem én vagyok a szánalmas, hanem te, mert akinek arra nincs igénye, hogy magát fenntartsa emberi szintű életszínvonalon és kegynek tartja, hogy a saját szennyesét eltakarítsa NÉHA, sőőőőt, örömöt okozzon egy másik embernek csakúgy, annak mindegy, ha az erdőben lakik, mert pont olyan, mint a vadállatok.

2015. jún. 15. 10:33
 72/93 anonim ***** válasza:
7%
igazad van kérdező a nőknek valóban az kell! amit leírtál csak hogy az a vicc hogy a ami világban olyan ritka a nő mint a fehér holló!
2015. jún. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/93 anonim ***** válasza:
14%

nem olvastam végig,se ezt se a válaszokat,ezt senki nem is gondolja :D kinek van erre türelme.....


de megakadt azért pár dolgon a szemem!


először is te magad fölé helyezed a nőket,így egy hiteltelen vagy,bármit is írsz

okoskodó papucs ne beszéljen a férfiasságról,mert soha nem lesz a közelében sem


tudjátok ti mi az a büszkeség?? mi az a becsület??

nem tudjátok,ez a baj a világgal! lóf***szt se tudtok.



aki ezeket eldobva kap csak nőt az senki ezen a világon.



az ilyenek jópofának tűnnek a nyalás miatt egyes nők szemébe,(meg nézheted milyenek)de élőben velünk csalják őket

...ez az igazság,benne voltam a sűrűjében


mert ez nem férfias magatartás :D ez tövig benyalás....


értem én a siránkozóknak szól, az sem helyes út!!

de ez meg a másik véglet,az istenítem a puncit kategória....


önfeladás nélkül kell boldogulni az életben,de mit tudtok ti erről......mit tudtok ti bármiről? az életről?


akiknek szól a kérdés ők gyűlölködőnek hatnak gyűlölik a nőket mert nem jön össze nekik,te meg fejet hajtasz hogy összejöjjön.

mivel lennél te különb?


én tudom hogy valamit valamiért elven működik a világ :) és nem szégyenlem elvenni a részem!


te egy gyenge ember vagy,akit megtört az élet,ezért nem értem mit akarsz te itt oktatni? ha még magad sem tudod mi a helyes


bár most már van róla legalább képed (:

2015. jún. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/93 Estienne ***** válasza:
89%

Annyira feketén-fehéren látjátok egyes dolgokat. Mindenkinek kell egy bizonyos anyagi biztonság legyen az nő vagy férfi. Persze más-más igényekkel, de attól ez bárkitől elvárható. És ez nem pénzéhség csak egy alap életszinvonal iránti vágy. A baj, hogy Magyarországon ezt elég nehéz megteremteni, bár azért pár embernek sikerül, de ebbe nem mennék bele.


Amúgy ismerek gyönyörűszép bmw-el járó fiatal srácot akinek egzisztenciája is egész jó és barátilag is jó ember és jóképű, egszerűen a nőkkel bunkó. Nincs is párkapcsolata. De attól lehet ő egy ember a százból, akkor is így van.


Bár itt senki nem fog meggyőzni senkit, mindenki a maga kis világából szakított mentalitását hangoztatja, pedig van kék is a világon.

2015. jún. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/93 anonim ***** válasza:
92%
73-as te sem tudsz olvasni, meg értelmezni azt.
2015. jún. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/93 anonim ***** válasza:
95%

ddevastator:

Te mit értesz az alatt hogy valaki valakit maga fölé helyez? Ha nem egy darab rongyként tekintünk a másikra hanem emberszámba vesszük az már magunk fölé emelés?? Neked nagy zavar lehet a fejedben :)

Normális esetben 2 fél egyenrangú. Azt hiszed már a te felfogásod annyira hű de menő, na most én aztán megmondom. Írásod alapján te sz.rba nem veszel egy nőt, és erre még büszke is vagy. Neked ez az erős jellem? Nem vagy te erős csak kisfiú. Már bocs. Ha 2 ember kölcsönösen normális egymással, megtesznek egymásnak dolgokat, abban nincs semmi papaucs, csak hogy tudd. Látszik kapcsolat közekébe nem voltál még, max csak használod a nőket, így talán nem kéne állást foglalnod.

2015. jún. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/93 Buford Tannen ***** válasza:
17%

Bort iszik vizet prédikál esete ez :D

"Papucsként él férfiasságról prédikál"

lol

Én unalmamba veégigolvastam az egészet , hát végig szakadtam gecc xD

2015. jún. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/93 Buford Tannen ***** válasza:
48%
Mustárfa kalifa rajtad meg külön szakadok more ...állat vagy hallod :D
2015. jún. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/93 Buford Tannen ***** válasza:
7%

"Normális esetben a 2 fél egyenrangú"

persze mint a mesében mi? Ebbe az emamcipunci világban ne is ábrándozz ilyesmiről!

2015. jún. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/93 anonim ***** válasza:
4%

neked még zavar sincs a fejedben,mert szentül hiszed a hülyeséget :)


az élet engem igazol,kell még bármi? :D


volt hogy azért csalták velem a pasijukat nők mert túl férfiatlan.



hányszor halottam ezt,hogy panaszkodnak hogy a férfiak gyengék....jellemtelenek.És sokszor igazuk van,mert én is ezt látom



és emberszámba veszem a nőket.csak tudom mi az hogy felemelt fő ! :) lehet én ritkábban kedveskedek :D de annál őszintébb.(na ez szép volt :,D)


semmi sincs ingyen :) a a kedvesség annak jár aki megérdemli,nem hízelgésnek használom!


mert ő fegyverként használja azt ami őszintén kéne hogy jöjjön :D



meddig kellene neked is a hízelgés ugyan? 3.-nál már rosszul lennél.


én nem nyomok el senkit :D csupán tisztelem magamat,ami itt erősen hiányzik!

de nem csak itt


nem bántani akarom őt se...de,nem tiszteli önmagát,nem nézi magát semmibe


egyértelmű hogy nem egy vezér...deee akkor miért akar irányt mutatni bárkinek is? ugye ugye,a hiba a szoftverben :D



ez itt nem kölcsönösség ez a lényeg :) a kölcsönösség,tudod te mi az?

egymás és saját magunk tisztelete kedves noname!


és itt olyan szólít fel kérdésben,elesett emberek hogy álljanak a sarkukra,aki maga sem állt azon soha :)



engem meg te nem ismersz :) hogy azt mondhasd én csak dugom a nőket,meg használom :D van akit igen,van akit nem szóval

meggyúrtad a levegőt oszt felém dobtad

gratulálok :D

2015. jún. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!