Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vagyok magas, nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok magas, nem vagyok izmos, nincsenek több tízezret kóstáló ruháim, nincs karizmatikus megjelenésem. Kellhetek így még valakinek a mai világban? F

Figyelt kérdés
2015. jún. 18. 00:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
32%
A mai világban a nők felszínesek és anyagiasak. Nincs esélyed.
2015. jún. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Persze hogy igen:)
2015. jún. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

ha azt állítanád magadról, hogy magas, izmos, jól öltözött, karizmatikus megjelenésű vagy és nem lennél ekkora szardarab, akkor BIZTOSAN kellenél valakinek

csak tenni kell a céljaidért és meg lesz az eredménye, hidd el, tapasztalatból mondom, olyan nők hajtanak rám, akikről pár éve csak álmodoztam! azóta viszont tettem azért, hogy ez megváltozzon!

2015. jún. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
43%

Fordítsuk meg a kérdést:

Kéne egy olyan nő, akinek kicsi a melle, hurkás a hasa, nagy a feneke, vastag a combja, mackónadrágban és pólóban flangál, semmi smink, előnytelen haj, céltalan, és olyan unalmas, hogy álltodban elalszol tőle?

2015. jún. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
na de, azért valamerre haladunk, egyre kevesebb a "belső kiságárzásos" őrült hozzászóló :)
2015. jún. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
62%

Röviden: te egy Q vagy. (nagy nulla, pici vesszővel)

Felülés, fekvőtámasz INGYENES!

Nem kell armani meg luivutton, de ha gyűröttpóló, susogósnaci kombóban jársz, az igénytelenség. Egy tízesből komplett ruhatárat lehet venni.

Ha keresel egy hobbit, barátokat találhatsz, és mindjárt megnő az esélyed egy csajra.

Keress érdeklődési kört, képezd magad, olvass utána a dolgoknak, legyél tájékozott.

(Persze sírni sokkal könnyebb, és talán megajándékozhat valaki)

2015. jún. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok magas, nem vagyok izmos, nincsenek több tízezret kóstáló ruháim" Ezek nem számítanak! Semmit sem!

Ja bocsánat néhány agyatlan tinédzser magukat nőnek tartó véglénynél igen, de azok nem a tartós és hosszú párkapcsolatra valóak hanem csak ürítésre. A karizmatikus személyiség pedig nem attól jön, hogy x vagy y szerint te király vagy és stb hanem saját magadat kell annak tartanod és csak saját magadnak kell megfelelni..aki másoknak akar megfelelni és mások véleménye formája a személyiségét az nem karizmatikus hanem BIRKA! Kellhetsz-e a mai világban? Ember! Megfelelési kényszer nem tartozik a dominancia körébe...neked feleljenek meg mások....ha te nem tartod magad értékesnek miért várod el, hogy más annak tartson? A küslő pedig semmit nem jelent csajozásnál..és hidd el a magas/izmos és mit tudom én milyen emberek is kaptak már visszautasítást csak ők nem azt emlegetik hanem csak a sikereiket! Te is csak a sikerekre fókuszálj és más ember világképe ne tegye tönkre a saját életed...pl alacsony/vékony pasinak nem jut soha nő csak csúnya...mondja ezt x és akkor mi van? Ez csak az ő világában van igy...attól még neked lehet bármilyen barátnőd..de ha hiszel X-nek és meg sem próbálod az nem X hibája hanem a te gyávaságod csak egyszerűbb arra fogni, hogy neked megmondták a frankót és ezért ásod el magad egy életre! Ne siránkozz hanem élj!

2015. jún. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem sajnos. :/

Én viszonylag magas vagyok,van pénzem is ruhákra,ápolt vagyok magamra mindig,öltözködésemre is odafigyelek.

Na de hiába,a nők levegőnek néznek jobb esetben,rosszabb esetben megaláznak,kinevetnek.

De megismerni egy sem akart,csak 1 mp alatt ítélkeznek külsőről és ennyi volt...

Pedig nem vagyok csúnya sem,átlagos kinézet megvan.

24/F

2015. jún. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó, akkor nem a külsőddel van gond.
2015. jún. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

de miért így állsz hozzá? miért nem úgy hogy:


átlagos magasságú és testű vagyok, de ápolt, figyelek magamra, szép a szemem/fogam/szám/hajam/akármi, jó a humorom, stb? miért nem a pozitívat látod?

2015. jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!