Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy kedves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy kedves, csinos, értelmes, intelligens fiatal nő, nem talál párt magának?

Figyelt kérdés
Nyitott, könnyen barátkozik, vannak pasi barátai is, de akik egyedülállóak nem néznek rá nőként, akik foglaltak mind azt mondják, ha nem lennének szerelmesek már rég ráhajtottak volna. Sőt a foglaltak sokkal inkább mutatják jelét hogy tetszik nekik a nő, még ha nem is mondják ki nyiltan.
2015. jún. 20. 20:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Túlságosan el vagy telve önmagaddal és a szépségeddel, és ez az értelmes embereket taszítja.
2015. jún. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy öntelt vagyok...de nyilván ismeretlenként mindenki azt gondol amit.
2015. jún. 20. 21:06
 13/16 anonim ***** válasza:

12 az események és a magányosságod ezt mutatja egyértelműen.

egy értelmes, intelligens nő (ha nincs benne az önteltség, és önimádat) iszonyatosan vonzza magához az embereket(gyerektől-felnőttig nemtől függetlenül).

2015. jún. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Vonzok is én mindenkit, csak a korombeli szingli pasikat nem, pont ezt nem értem...miért?:O
2015. jún. 20. 21:20
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha ők nem lépnek lépjél Te:) Velem egy csomószor volt hogy éreztem/láttam hogy tetszem egy pasinak, de nem jött oda. Ennek sok oka lehet miért. De ha érdekel valaki akkor tedd meg amit Te megtehetsz. Ha neked is van lehetőséget kezdeményezni akkor ne hagyd ki. Én ha kihagyok ilyet mindig bánom utána. Ha nem hagyom ki de mégsem jön össze az illetővel a dolog, akkor is jó érzés van bennem, mert tudom én mindent megtettem és rajtam nem múlott.
2015. jún. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Na és hol van erre lehetőségük h megismerjenek téged?

Amúgy kezdeményezz te! Nem fog semmi baj történni.

2015. jún. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!