Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem magabiztos egy nő, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem magabiztos egy nő, az felülír minden pozitívumot, ha társkeresésről van szó?

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 00:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem inkább csodálatraméltó a jóindulat, hogy mindenkinek próbálok segíteni a problémáján. Egyébként senki sem tiltotta meg senkinek, hogy legyen aktívabb. Lehet azért tűnik fel számodra ilyen mértékben a jelenlétem, mert titkon szeretkezni szeretnél velem. Sajnos ez nem megoldható mert gyakoriról nem ismerkedek, ez mégis milyen lenne már.
2015. jún. 21. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

Egy nőnek nem kell magabiztosnak lennie, többnyir nem is azok. Ha meg igen, az elég fura férfi szemmel, mert olyan mintha dominálni akarnának egy kapcsolatban, ami nem egészséges.

Inkább az a fontos, hogy ne legyen tejesen gyámoltalan meg full döntésképtelen, mert az már idegesítő!

2015. jún. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
86%

#21 "Szerintem inkább csodálatraméltó a jóindulat, hogy mindenkinek próbálok segíteni a problémáján."


Hagyjuk a messiáspózt, millióból egy embernek áll jól, nem tartozol közéjük. Segítség? Egy túrót. Neked egy a lényeg, közönséged legyen, akinek oszthatod az általad meginghatatlan örök igazságnak, a többség által pedig elvakult, becsavarodott tévképzetnek tartott nézeteidet. Valós beszédhelyzetekben fél mondat erejéig se figyelne rád a kutya se.

2015. jún. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Ugyanis van akit pont a társa fog megváltoztatni ilyen téren, és magabiztos lesz.


De abban egyet értek a cptq akárkivel, hogy ha jön az a fehér herceg akkor tényleg olyan minden nő :)

2015. jún. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Cpt:


@3:Számodra egy nő akkor értékes, ha főz, mos, vasal és háztartást vezet. Régebben ezt főállásban végezték a nők, manapság már pénzkereső tevékenységet is folytathatnak, ami már odáig ment, hogy kötelező is. Persze vannak már mosó- és mosogatógépek, a felmosásnál sem kell végigcsúszni a padlón a ronggyal, mert vannak jó kis nyeles mopok, stb., de ezeket ugyanúgy használhatja a férfi is, ha a nőnek is el kell járni a munkahelyre. Manapság a házimunka megosztása a trendi. Régen a nőt eltartották, az anyagi biztonság megteremtése abszolút nem az ő felelőssége volt, mára ez is változott, a párok közös feladatává vált.


@12:Pontozni mindenkinek joga van. Engem is pontoztak már le, meg én is pontoztam már le mást. Ebből veszekedést csinálni az ovis, nem maga a lepontozás.


@16:Megértettük a válaszaidat és azt is, hogy segíteni akarsz, mégis úgy látjuk, hogy nem válasz a kérdésre és nem segítség, amit írtál. Egyszerűen arra jó, hogy egy amúgy is önbizalom-hiányos nőt még jobban beletaposs a földbe, hogy kisanyám, nem érsz semmit, ha nem tudsz háztartást vezetni, x gyerek, a munkád meg a söröző-horgászó férjed mellett.


@21:Ha veled bárki is akarna szeretkezni, akkor nem itt lógnál éjjel 3-kor, hanem édesen aludnál a harmadik menet után.


@25: :D

2015. jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy tényleg leálljatok már ezzel a huszadrangú trollal vitázni, még amit én csinálok, hogy olvasás nélkül nyomom a pirosat minden válaszára, amit meglátok, az is több erőfeszítés, mint amit érdemelne. Remélem, hálás is nekem megtisztelő figyelmemért :D
2015. jún. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!