Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről "fidesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről "fidesz féle" majd induló állami társkeresésről? (engem érdekelne)

Figyelt kérdés

Úgy érzem már rég próbálok magamnak társat találni, de soha nem jön össze, olyan mintha senkinek nem kellenék. Pedig úgy érzem plázacicát nem keresek magamnak.

Érdemes kipróbálni?

19/F


2013. ápr. 12. 19:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A magyar lakosság pont erre számít az államtól. Ezzel kell foglalkozni, a társkereső oldalakkal. Közbiztonsági gondokkal, a k*rva nagy kátyúkkal nem kell törődni. Fontosabb, hogy mindenki k*rhasson.
2013. ápr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan , a legfontosabb dolgokkal kell mindig foglalkozni.....basszus ennyire nem lehetnek kretének a magyarok, hogy még a társkeresésbe is az államnak kéne segítenie....na ne már, annyira szánalmas...


Meg 19évesen mit pattogsz? Majd ha 40 évesen leszel magányos, akkor panaszkodjál......


Istenem, ilyenkor legszívesebben minden idiótát tarkón lőnék....

2013. ápr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
10%
"Istenem, ilyenkor legszívesebben minden idiótát tarkón lőnék...." Ez is egy hozzáállás...
2013. ápr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%

Nem egy skinhead baromallat naci vagyok, szoval jah......lkoszonom a rolam alkotott velemenyedet!


De komolyan, en szanalmasnak talalnam magam, hogy az allam segit nekem part talalni.....majd az elso szexnel is tartjak a gyertyat hogy a srac jo helyre dugja a fityulajat? Gratulalok...

2013. ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%

Aki önmagán nem tud segíteni, azon az állam se fog tudni... és erre 10 milliárdot költenek az adónkból...

(A fogyatékkal élőktől meg elveszik, akik tényleg nem tehetnek a helyzetükről!)

2013. ápr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez még viccnek is rossz. Ezektől az is kitelik, hogy kikerekítenek egy olyan törvényt ebből az állami társkeresősdiből, hogy minden 40 év alatti férfi és nő köteles 5 éven belül megházasodni és legalább 2 gyereket vállalni.

Az már le van sajnálva, hogy mindezt anyagilag miből, a működésképtelen gazdaság mellett.

2013. ápr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hát úgy látom mindenki erről csak rossz véleménnyel van. Pedig én csak társat keresek, nem pedig a gazdasági helyzettel próbálom összekapcsolni.
2013. ápr. 12. 21:59
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kérdező,nagyon el lehetsz keseredve ha már csak a kormányban reménykedsz:)
2013. ápr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

4. Nem mondtam konkrét véleményt. csak kifogásoltam amit írtál. jó kis játék a tarkón lövés, igazán érdemes ezzel poénkodni és ilyeneket írni bárkire is, hogy ilyet tennénk vele. nagy szavak.

az ilyen beszólásokat és a "dögöljön meg" és hasonlókat mindig elítéltem, akárki mondja akárkire. másképp is lehetne véleményt mondani, kulturáltabban.

2013. ápr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Amúgy igen, nem baj, ha valamiféle jót is próbál összeszedni a kormány az embereknek, az adóbehajtáson és egyebeken kívül. meg kötelezni az embereket a hülye általános és egyéb iskolákra, arra képes az állam, és az állampolgárral meg lesz ami lesz. tényleg nem baj, ha valami jót is próbál az állam csinálni.
2013. ápr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!