Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha nem létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem létezik olyan srác, aki megfelelne?

Figyelt kérdés

Egyszerűen annyira eltér az átlagtól a világnézetem, a jellemem, az érdeklődési köröm, mindenem, hogy nem találok olyan személyt, akivel akár egy pontban is egyezés lenne.

Ez érvényes a jövőre vonatkozó terveimtől kezdve egészen a zenei ízlésemig mindenre.

Ha akad is valaki, akivel kijövünk, tuti hogy vagy foglalt, vagy a világ másik felén él, vagy mindkettő egyszerre.


Külsőt illetően nincsenek speciális igényeim, meglátom, aztán vagy megfog benne valami, vagy nem. A pénz megintcsak nem érdekel, önálló, kereső nő vagyok, ez az egyetlen, amit elvárok visszafelé is.

Ne gyertek azzal, hogy a koromból kiindulva nyilván semmi élettapasztalatom, sajnos több is van, mint egészséges.


Létezik, hogy valakinek tényleg sose lesz megfelelő párja?


(volt már kapcsolatom, és szűz sem vagyok)


21N


2015. jún. 21. 16:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Hát ebből túl sokat nem tudtunk meg :) Nekem is megvan a saját ízlésem, nem szeretek tucat lenni stb. De fiatal vagy még te is bőven van időd megfelelő párt találni :) Még nekem se jött össze az igazi de elöbb-utóbb meglesz :) 25/F
2015. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ha nekiálltam volna a részleteknek, olyan hosszúra sikerül, hogy senki sem olvassa el. Amugy pár beszélgetésből az emberek nagy részének lejön, mi velem a furcsa.
2015. jún. 21. 16:15
 3/24 opened paradise ***** válasza:
Én elolvasnám.
2015. jún. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

"ha nem létezik olyan srác, aki megfelelne"


"Ha akad is valaki, akivel kijövünk, tuti hogy vagy foglalt, vagy a világ másik felén él, vagy mindkettő egyszerre."


Gyakorlatilag magadat hazudtoltad meg egy kérdésen belül... Egyébként csak keresni kell és hátha szerencsés leszel.

2015. jún. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

milyen a zenei ízlésed milyen a világnézeted?:D csak fél millió emberre igaz a környéken ?:D az szomorú nem sok tényleg.


kajak érdekel miket hallgat aki azt mondja ő egyedi?

2015. jún. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne, hogy miben térsz el az átlagostól! :)

Privátba is megírhatod.

22/F

2015. jún. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Azért egy rövid leírást adhatnál az illetőről hogy, hogy néz ki aki neked kell mi az ami mindenképp kell, és milyen a zenei ízlésed.

És rövidn mik a terveid.,

2015. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Ilyesmit hallgatok, de nem ez volt a lényeg:

https://www.youtube.com/watch?v=z0PvZGVPiJU

2015. jún. 21. 16:48
 9/24 A kérdező kommentje:

Hogy hogy néz ki, azt nehéz lenne leírni, mivel rengeteg féle srác tetszett már.

Izlandon szeretnék élni, ez már alapból kivágja sokaknál a biztosítékot, de nem ez a fő gond

2015. jún. 21. 16:50
 10/24 anonim ***** válasza:
Ez a zene! Nagyon jó...*-*
2015. jún. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!