Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha nem létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem létezik olyan srác, aki megfelelne?

Figyelt kérdés

Egyszerűen annyira eltér az átlagtól a világnézetem, a jellemem, az érdeklődési köröm, mindenem, hogy nem találok olyan személyt, akivel akár egy pontban is egyezés lenne.

Ez érvényes a jövőre vonatkozó terveimtől kezdve egészen a zenei ízlésemig mindenre.

Ha akad is valaki, akivel kijövünk, tuti hogy vagy foglalt, vagy a világ másik felén él, vagy mindkettő egyszerre.


Külsőt illetően nincsenek speciális igényeim, meglátom, aztán vagy megfog benne valami, vagy nem. A pénz megintcsak nem érdekel, önálló, kereső nő vagyok, ez az egyetlen, amit elvárok visszafelé is.

Ne gyertek azzal, hogy a koromból kiindulva nyilván semmi élettapasztalatom, sajnos több is van, mint egészséges.


Létezik, hogy valakinek tényleg sose lesz megfelelő párja?


(volt már kapcsolatom, és szűz sem vagyok)


21N


2015. jún. 21. 16:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

11-es vagyok. (ott a százalék)


Nem irónia. Hanem a zene olykor sokmindent elmond az emberről. És ez borzasztó.


persze akinek tetszik annak nyilván no problem.

2015. jún. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
rólam mit mondhat a zene :o
2015. jún. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Az nem neked szólt, 11, hanem egy korábbi 11nek, csak közben egy választ töröltek
2015. jún. 21. 21:43
 24/24 anonim ***** válasza:

Az, hogy kinek milyen a zenei ízlése az például tipikus tini beszédtéma. Ennélfogva a tiniket leszámítva nem is számít különösebben. Annyira nem is különleges, én gyakran gótikus metált hallgatok, a feleségem is elviseli, a belinkelt zenéd is ilyesmi, nem zavarna, ha sokszor ez menne. Ennyire van szükség egy kapcsolathoz, többre nem. Nem is a te korosztályod vagyok, de ismerek 30 éves és 20 éves nőt is aki szintén nem menekül el ilyen zenétől.


Izland: Ez jövő idő, most nem sokat számít ez se. Könnyen lehet, hogy két év múlva már egyáltalán nem akarsz odamenni. Most nyugodtan kezdhetsz valakivel aki nem akar Izlandra menni. Ha tényleg érdekled a fiút, akkor nem egyáltalán nem fogja zavarni az Izland mániád sem, sőt lehet inkább érdekesnek fogja gondolni. Ha meg tényleg Izlandra mész majd valamikor később, ott lesz rengeteg izlandi, akivel akkor és ott majd ismerkedhetsz.


A többiről nem írtál semmi konkrétumot, úgyhogy ahhoz nem tudok hozzászólni. Nem a lényeget nézed szerintem egy kapcsolatban. Fontos, hogy hasonló alapértékei legyenek egy párnak, de amiket te felsoroltál azok nem alapértékek.

2015. jún. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!