Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha semmi értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha semmi értelme az életemnek?

Figyelt kérdés
Nem kérek kioktatást, nem picsogok, csak azt írom amit érzek. Olyan értelmetlennek érzem az életem. Nem volt még igazi párkapcsolatom, nem volt szexuális kapcsolatom sem. az emberek nem tudnak megkedvelni valamiért. Visszahúzódó, csendes vagyok. A bőrömből nem tudok kibújni. Már egy ó ideje itthonról se mozdulok ki. Ha meghalnék se hiányoznék senkinek annyira jelentéktelen vagyok. 24/l
2015. jún. 23. 13:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Menj el egy kutyamenhelyre es vigyel nekik fott etelt! Add oda kis draga kutyaknak! Hidd el , boldogga tesz!
2015. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kellene valami apróbb megvalósítható célt találnod és így annak elérése boldogsággal töltene el, így tudnál haladni egyről a kettőre.
2015. jún. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Van kutyám, akit szeretek, de ettől még nem hihetetlenül boldog.
2015. jún. 23. 13:27
 4/17 Evergrey ***** válasza:
40%
Ha úgy érzed nincs értelme az életednek, akkor keress neki értelmet. Próbálkozz, ismerkedj, keress hobbikat, csinálj olyan dolgokat, amiket szeretsz csinálni. Ha egyedül nem, vagy nehezen megy, akkor kérj segítséget, akár baráttól, ismerőstől, akár pszichológustól.
2015. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A kategóriából úgy gondolom, a legfőbb problémád az, hogy nem volt még pasid. Ha tetszik neked valaki, ne fogd vissza magad, igyekezz a tudtára adni! Ha te tetszel valakinek, adj (egyértelmű!) pozitív visszajelzéseket! Persze ne csak a tökéletes külsejű férfiakkal állj szóba, mert náluk nagy a konkurrencia!
2015. jún. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 datass ***** válasza:

"Nem volt még igazi párkapcsolatom, nem volt szexuális kapcsolatom sem. az emberek nem tudnak megkedvelni valamiért"


Ezalatt a 24 év alatt egyetlen egy fiú sem akart veled összejönni?

Kedvelni való pedig minden emberben van,így benned is.

2015. jún. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
szórakozz a facebookon
2015. jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Rövid ideig jártam fiúkkal, de ezeket én semminek nevezném.
2015. jún. 23. 13:32
 9/17 MolotovPunk ***** válasza:

Nem értem miért érzed ezt magadon.

Majdnem minden embernek voltak kudarcai az életben.

Azért jó lenne,ha kimozdulnál néha.Jót tesz néha egy jó kis séta.Hidd el.Próbálj meg ismerkedni.

Öngyilkosságot pedig felejtsd el.

2015. jún. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egy lánytól elég fura ezt hallani.
2015. jún. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!