Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes ilyen nővel foglalkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ilyen nővel foglalkozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok 19 éves és komoly kapcsolatot keress. Beszélgetés folyamán el mondta , hogy volt akivel első randin lefeküdt. Szerinte hűséges és szereti az őszinte embereket. Viszont az ilyen nők véleményem szerint, másnak is könnyen oda adják magukat. Eddig egy olyan nővel találkoztam , aki tényleg hűséges volt az mellet hogy hamar oda adta magát.

2015. jún. 23. 18:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Dobd át az elérhetőségét ha te nem hiszel benne. 25/F
2015. jún. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
9%
Gondolom azt is elmagyarázta, hogy ő sokkal érettebb a koránál. Figyelj veszíteni valód nincs: megdugod, aztán lesz ami lesz.
2015. jún. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Mumusan ***** válasza:
97%
Ilyen a kémia :) Nincs kapcsolatban, miért ne tehetné meg hogy első este lefeküdjön valakivel, ha nagyon vonzódik hozzá. Ettől még lehet hűséges.
2015. jún. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Mumusan ***** válasza:
96%
Gondolom az totál rendben van hogy egy férfi már az első este meg akarja dugni a nőt. Érdemes ilyen férfivel kezdeni? Hűséges tudna lenni?.....Ennyi
2015. jún. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Beszélgetés folyamán el mondta , hogy volt akivel első randin lefeküdt. Szerinte hűséges ! igen én meg orbán viktor tanácsadója vagyok -.-
2015. jún. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
55%
Gondolom azért tetted fel a kérdést, mert te komoly kapcsoaltot szeretnél. Egy éretlen kislánytól mit vársz? Sokat fog még fájni a fejed ha foglalkozol vele, én kihagynám.
2015. jún. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
sexuáld meg az ilyen úgy se jó másra hajrá
2015. jún. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nagy kaland,lefeküdt vele első randin,és ? Te meg egy szent fazék vagy ezek szerint.Hozzád hasonlót keress inkább.
2015. jún. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Biztos csak sexet akar vagy konnyu veru es igy akarja magakore csabitani magat
2015. jún. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
20 évesen vesztettem el szerelemböl de azota volt egy srác akivel összejártam. Ettöl nem hiszem hogy alkalmatlan lennék komoly kapcsolatra. Szeretem az ilyen szentfazekakat mint te... Mindenkit lenézni meg itélkezni mások felett, ez nagyon megy. 21L
2015. jún. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!