Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők és lányok vannak még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és lányok vannak még köztetek, aki nem dohányoznak, nem fogyasztanak alkoholt, kábítószereket, nem járnak szórakozóhelyekre, plazakba?

Figyelt kérdés
Kétlem, hogy egy válasz is érkezni fog, de azért megéri a próbát.
2015. jún. 28. 14:49
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
0%
Rengeteg ilyen nő van, kb csak ilyenekkel találkozom. Dohányzó csajt én már megnézek.
2015. jún. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:

A passzív dohányzást leszámítva (tudod, amikor mások füstjének vagy kitéve) nem dohányzom, nem is lehetne, mert a szemem kapásból érzékenyen reagál mások dohányzására is.


Alkoholt időnként szoktam fogyasztani mértékkel, de sose voltam részeg. Előbb elalszom tőle, mint hogy bajt csináljon (egyébként némelyik fogfájás esetén kiváló érzéstelenítő, amíg el nem jutok fogorvoshoz, tapasztalat).


A kábítószerek nem vonzanak, sose próbáltam, és nem is vágyom rá.


Jártam szórakozóhelyen, de nem vagyok rendszeres látogató. Azért nem vetem meg teljesen az ilyen helyeket, de válogatok, akárhova nem megyek el.


Mi a baj a plázákkal? Ott több dolgot egy körrel el tudunk intézni (posta, gyógyszertár, nagy bevásárlás, ruházat, mozi időnként), és az esetek 99%-ában tiszta és ingyenes a WC...

2015. jún. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:

Kedves 24 éves lány!


Amiket leírtál az szerencsére abszolút pozitív. Nincs bajom velük, csak időnként szomorú, ahogyan viselkednek, amit beleérzek. A hajviselet, az extravagancia, az exhibicionizmus. Hogy honnan tudom? Volt barátnőmmel néha elmentünk, mivel ő szerette. Én miatta kibírtam, sőt vele még el is tudtam terelni a figyelmem. Viszont sokszor nézegette az ottani lányokat és panaszkodott, hogy miért nem hasonló hozzájuk. Itt indul be egy szerepkövetés, ami bizony rossz. Ugyanúgy rossz a média is, illetve ma már inkább médiumok, de nem tudunk mit tenni ellene.

2015. jún. 28. 15:55
 24/52 anonim ***** válasza:

Kábítószer, alkohol, dohány...ezeket sosem csináltam.

Pedig megtehetném.

2015. jún. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:

Nálunk bezárták a bolhapiacot, ahol kaptam olcsón és méretben ruhát, a butikok méregdrágák, marad a pláza, ahol még emberi áron kapok magamra méretet és fazont. Ja, és a cipővásárlás az én 35-ös lábamra külön túra...

Ne ítélkezz, tojok a trendre, saját stílusom van.

2015. jún. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
100%

Mert volt egy barátnőd, aki ilyen volt, akkor mindenki ilyen?


Nem követem a divatot, saját stílusom van, de gyűlölöm az olyanokat, mint te. Nem cigizem, nem iszom, de nem nézem le azt, aki ezt teszi.

2015. jún. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, nagy ritkán besurranok azért a plázába:)
2015. jún. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 opened paradise ***** válasza:
Azért pláza és pláza között is van különbség,pl. Westend,ahol vágni lehet a 1 milliont a levegőben,tele van pávákkal,vagy a csendes és nyugis Duna.
2015. jún. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
Plázába szoktam járni, sokkal praktikusabb és gyorsabb. Mondjuk inkább a könyvek miatt megyek, a legtöbb itthon is kapható mangát ugyanis plázákban találom. A többi kritériumnak mind megfelelek, mégsincs semmi bajom azokkal akik mások
2015. jún. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy mi bajotok van a plázával?

Egy bevásárlóközpont, miért baj az,ha oda megy az ember?

2015. jún. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!