Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők és lányok vannak még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és lányok vannak még köztetek, aki nem dohányoznak, nem fogyasztanak alkoholt, kábítószereket, nem járnak szórakozóhelyekre, plazakba?

Figyelt kérdés
Kétlem, hogy egy válasz is érkezni fog, de azért megéri a próbát.
2015. jún. 28. 14:49
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
Két dolgot nem teszek,kábítószer és plaza a többit nem vetem meg néha-néha:D
2015. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
88%
Apáca zárdákban próbálj ismerkedni!
2015. jún. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:

Azért mert te azt tapasztalod? És? Ismered az országunk összes nőjét hogy általánosítasz és ezt kijelentés?

Minden ember más egyedi igényekkel. És mellékesen, amire te azt mondod hogy rossz az lehet hogy a másiknak jó.


3as voltam.

2015. jún. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:

Az, hogy valaki plazakba jár abból alapvetően lehet következtetni arra, hogy az illető egyén, jelen esetben nő számára csak és kizárólag a külsőségek dominálnak, nagyon trendi akar lenni, nem szeretne kilógni a sorból. Miért kötelező mai divat szerint öltözködni? Miért nem lehet az, hogy valakinek jobban tetszik a régimódi mint a mindenféle csilivili ruhák?

Valóban vannak ott boltok is, de nekem maga az egész atmoszférája nem jön be, valamint a fogyasztói társadalom trükkjei. Csodálkozunk, hogy valaki a címlaplányokba, férfiakba szeret bele, amikor ezt látja a plazakaban? Csodálkozunk, hogy valaki meg akarja nagyobbíttatni a melleit, mert ezt sugározza minden feléjük? A fogyasztói társadalom által kiokádott terméket mindet felzabálja, mert betörnek a tudatalattijába?

Tudom elvontnak tűnik sokak szemében, amit írok és majd le fogtok idiótázni, de ez is egy vélemény.

2015. jún. 28. 15:36
 15/52 A kérdező kommentje:

Hogyan lehetne a másiknak jó a dohányzás, az alkohol, drogfogyasztás? Hogyan lehetne jó az önpusztítás? Ismerek dohányosokat, akik azt mondják, hogy csak először jó, aztán utána már csak megszokás. Egyenes úton vannak a rossz felé vezető úton. Állj ellen minden ilyen csábításnak szerintem.

Sajnos akikkel eddig találkoztam, azok ezt vallották.

2015. jún. 28. 15:39
 16/52 anonim ***** válasza:
98%
A barátnőm egy plázában dolgozik a kis felszínes ribije! Köszönöm, hogy felnyitottad a szemem mester!
2015. jún. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
100%

Véleménynek vélemény, még ha elég fura is...


Én plázában vásárolok ruhát, elismerem, mert hát hol máshol. Nem azért, mert a legtrendibb divatot akarom követni, azárt a magam stílusának megfelelő ruhákat tudok találni ott is. Amúgy is többféle ruhabolt van ott, nem csak a legtipikusabbak. Meg plázában néha azért is lehet velem találkozni, mert mondjuk elmegyek moziba. Egyáltalán nem vagyok sem felszínes, sem feltűnősködő, marhára teszek az aktuális divatra és trendre. A pláza nem egyenlő ezekkel a tulajdonságokkal, mint amiket itt leírtál.


Dohányozni nem dohányzom, sőt, kábítószerekkel sem élek- bár azt elismerem, ha megkínálnak egy füves cigivel, azt nem utasítom vissza, ahogy határozottan elfogadható társas összejövetelnek tartom azt is, ha elmegyünk sörfesztiválra vagy beülünk egy kultúráltabb kocsmába, és ott vagyunk. Ez nem jelenti azt, hogy minden nap részegen támolygok haza hajnalban, közel sem. Szórakozóhelyre valóban nem járok, nem az én világom, kevés olyan hely van, ahol számomra is élvezhető zenét adnak- inkább fesztiválokon, koncerteken találkozhat velem az ember :)


Szerintem ez azért annyira nem borzalmas...

2015. jún. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
100%

Nem dohányzom, nem iszom alkoholt de kávét rendszeresen.

Soha nem volt dolgom kábítószerrel. Ellentétben ezzel plázákba járok és szeretek kozmetikumokat és ruhát/cipőt/táskát vásárolni. De étterembe, cukrászdába, kávézókba is járok. Kimondott éjszakai szórakozóhelyre ritkán visz az útam.

De túrázni nem szoktam járni de szabaidőmben olvasok,sétálok,tornázom rendszeresen,fodrászhoz/kozmetikába járok, biciklizem, autózom,főzők.

Mi a gondod ezekkel a nőkkel? Te mit csinálsz?

24l

2015. jún. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:

Kedves Jaguar!


Nem vagyok mester, messze vagyok én attól. De. Én nem bírom elviselni azt az atmoszférát, ami ott van és a tömeget, a tolakodást, ahogyan emberek átgázolnak egymáson.

2015. jún. 28. 15:47
 20/52 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy a modern fogyasztóitársadalom által agymosott mai nőnek nem is kellenél.

Lesz majd helyeted más férfi aki elviseli ezt a bűnőzést.

Sok szerencsét!U.I: Valamelyik zárdába probálkoz!

2015. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!