Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők és lányok vannak még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és lányok vannak még köztetek, aki nem dohányoznak, nem fogyasztanak alkoholt, kábítószereket, nem járnak szórakozóhelyekre, plazakba?

Figyelt kérdés
Kétlem, hogy egy válasz is érkezni fog, de azért megéri a próbát.
2015. jún. 28. 14:49
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
95%

Attól, hogy plázában vásárolok, nem leszek felszínes, külsőségeknek élő ribi.


Pasiból vagy, nem várom el, hogy magadtól is tudd, de gyakorlatilag nincsenek már másutt boltok. Oké, Budapesten, a Vörösmarty téren vannak, de némelyik pláza kevésbé visszataszító, mint a kismillió japán turista közt nyomakodni a boltba.


Ja persze, van még egy-két üzlet, meg persze néhány egyedi ruhákat gyártó designer bolt, na onnét szívesen öltözködnék, priviben küldj címet, hova mehet a számla, mert én nem tudom kifizetni, az tuti. A plázás boltokból pár ezer forintért fel tudok öltözni kultúráltan, csinosan, főleg ha leárazás idején megyek. Ennyi pénzem van, és ha épp bejön több munka és pénz, akkor sem erre akarok költeni.

2015. jún. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:

plázákba ha kell ruha, vagy valami elektronikai eszköz, bizony elmegyek, sokféle bolt van egy helyen, praktikus :) de gondolom neked azzal van bajod, aki állandóan shoppingolgat. mindenesetre fogalmazhattál volna kicsit tisztábban :)


néha elmegyek szórakozni, főleg egyetemi bulikba, és ilyenkor általában iszom is alkoholt. igazán részeg még soha nem voltam.


cigizni nem cigizek, nem drogozok. szerintem sok olyan lány van ilyen szempontból mint én, nagy részük még normális is.

nem értem miért vágysz az egyik végletre.. ha valaki valamelyiket műveli, az már szóba se jöhet ? :)

2015. jún. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
41%

pláza egy dolog miatt volt jó,

mert kaszinó volt benne! <3 yes!


de ami írt az igaz,szegényeknek van kitalálva,mert fillérekből fel lehet öltözni egy plázában,nincs azzal baj

járjon oda,legalább olcsón is van sok minden,válogasssssssssssssssssson kedvére.(saját pénzből persze) :,D


de azokat utálom akik forint nélkül lézengenek 2 napokat benne,meg ilyen ruci olyan ruci,fuckoff.



egyébként igen sok a drogos lány,mire jó ez lányok?

miért jó a poron csúszni? az alkohol simán jó,de drogozni ez,nem az első eset mikor ilyesmibe botlok


szép jó testű,igényesen öltözött,még főz is! már majdnem megdicsértem,erre kiderül bizony drogozgat.

nem gondoljátok hogy kacagva hagynak ott ha kiderül?

2015. jún. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:

A dohányzás, drogfogyasztás semmiképpen nem jöhet szóba, az alkohol kis mértékben nem probléma, mindaddig, amíg engem nem próbál meggyőzni, hogy tegyem.

Mit tekintünk szórakozóhelynek? Ma discoban tombol az egész világ, és abban a zenében talál önkifejezési formát. Ami minden csak nem az. A zenés, hangulatos kávézók nagyon is hangulatosak.

2015. jún. 28. 16:42
 35/52 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy klassz partyzenekart személyesen, akik rendszeresen zenélnek itt-ott, művházakban, szabadtéri rendezvényeken, beülős szórakozóhelyeken, és lehet táncolni. Az ilyet pl. szeretem. Nem disco, ahol a saját hangomat sem hallom, és lépni sem lehet, és tele van tinikkel, akikhez képest már szinte öregnek érzem magam, de mégse csak háttérzene.
2015. jún. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
4%
ddevastator, te mi a rákért zaklatsz privátban?
2015. jún. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
74%

Azért az sem mindegy, hogy a felsorolt dolgokkal milyen gyakran élsz...

A drog az számomra is taszító, és nem élek ilyen szerekkel, de nem mondom, hogy soha nem próbáltam ki pl a füves cigit. Ez az egyetlen, amit eddigi életem során kipróbáltam, és semmilyen egyéb drogot nem szándékozok kipróbálni.

Cigi? Igen, sajnos cigizek.

Alkohol? Soha nem rúgtam még úgy be, mint egy csacsi, mértékkel iszok, épp csak annyit, hogy kellemesen és oldottabban érezzem magam, nem pedig a sárga föld alá iszom le magam.

Szórakozóhely? Igen szoktam járni néha bulikba, olyan helyekre, amelyek kulturáltabbak, nem ezek a tipikus drogos zenék szólnak, hanem az a stílus, amiért én odavagyok, a barátnőimmel eltáncolgatunk és jól érezzük magunkat.

Pláza? Nem azért járok oda, hogy megvegyem a legtrendibb rucikat és villogjak velük, hanem mert ha egyszer szükségem van valamire, akkor igen bemegyek egy plázába és megveszem, mert most hol máshol vegyek ruhákat vagy egyéb dolgokat, ott legalább nagyjából minden egy helyen van, és meg tudom venni, amikre szükségem van. + mozi miatt is szoktam plázába járni.


De még mindig nem értem, hogy amiket most leírtam, az miért lenne probléma és miért hátrány egy lánynak.

Ettől még semmivel sem leszek kevesebb és ettől függetlenül is értelmes és normális 21 éves lánynak tartom magam.

Nem szeretem, ha ítélkeznek felettem olyan dolgok miatt, amiben szerintem nincs kivetnivaló. Persze van az a helyzet, amikor én is ezt teszem, de nem ilyen esetekben, amiket felsoroltam, hanem pl ha valaki minden nap tök részegre issza magát, vagy egész nap szívja az utcákat felfelé stbstb.

2015. jún. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:

Én is csak néhány budapesti plázába járok (Mom,Alle,Corvinba a Müller) amelyekben a vásárlóközönség kulturáltabb és és van néhány olyan bolt ahol magasabb minőségű ruhát lehet kapni na meg fodrászhoz járok oda (MOM/Alle oldala mikor hova). Nem vagyok a Vörösmarty téren található indexes üzeletek híve, kivéve a tér oldalában található Weekend Max Marát.


De olyan nő vagyok mint akiket megtalálsz a plázákban de még az átlagnál is többet adok magamra.

18 voltam

2015. jún. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:

Nekem pl. az Opera vagy a Művészetek Palotája a szórakozóhely. Zene ott is van. :)))


No cigi, azt ki se próbáltam. Életemben kb. 5-ször vízipipáztam, de az is ilyen kávézós-társasági délután volt, volt hangulata, na. (És hát az nem büdös, mint a cigi...)


Alkoholt ritkán és kicsit: ünnepi vacsora után egy pohár finom bor azt hiszem, nem túlzás felnőtt embereknek.


Lézengeni, időt tölteni nem járok plázába, de ha kell valami, beszaladok, megveszem, kijövök. Meg sajna elég sok művészmozi kihalt már, szóval ha sikerül eredeti nyelven vagy felirattal találni valamit a műsorban, akkor azt megnézem. (A szinkron évek óta egy vicc.)

2015. jún. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:

Dehogy vagy kevesebb az által, mert dohányzol. Egész egyszerűen nem akarom, hogy valaki a szemem láttára menjen tönkre. Fáj, amikor azt kell látnom, hogy milyen káros hatásokat tesz az emberekben. Egész egyszerűen ennyi. Nem mellesleg az szerintetek milyen, hogy az egyik fél dohányzik mint a gyárkémény a másik utálja. Ha valaki nm bírja a füstöt, az alkoholt, etc ne kezdjen olyannal, aki ezen szerekkel él, mert káros hatás a kapcsolatra. Tapasztalatból indulok ki.

Egyetlen dologra visszatérve. Plazakba menni moziba. Én is voltam anno, ami tele volt. Miért? Mert tömegfilmeket adtak. Ezzel szemben kettőnknek indították el a Művész moziban Szabó Magda Az ajtó című regényének filmváltozatát.

2015. jún. 28. 21:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!