Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek lányokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek lányokkal, ha krónikus betegségben szenvedek?

Figyelt kérdés

15 éves korom óta szenvedek autoimmun vesebetegségben, sok műtétem volt, ezért sok heg van a testemen, amiket szégyellek, alacsony termetű vagyok emiatt a betegség miatt, és hízni sem tudok nagyon, gyúrni meg nem lehet, bár nem is az én világom. Igazából iskola és a heti 3 kórházi kezelés veszi el a legtőbb időm, de ilyenkor nyáron lenne időm ismerkedni. A legnagyobb probléma, hogy amíg nagyon beteg voltam 15-22 éves korom között addig nem is érdekelt a dolog, mert az életemért küzdöttem, de most, hogy jobban vagyok minden helyrerázódott, szexuálisan is helyrejöttem ( betegen a szexre se gondoltam ) és vágyok egy barátnőre. A probléma az, hogy még sose randiztam, nem voltam bulizni, szórakozóhelyen se jártam.

Summa Summarum: Hogyan kezdjek bele a dologba, hogyan ismerkedjel?

Egy 26 éves srác...



2015. jún. 29. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ezt magd döntöd el ,miképp hogyan tudnál
2015. jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Barátkozz, és járj el szórakozni. Esetleg ha tanulsz valahol, az is jó, a lényeg hogy szinte minden közegben lehetséges. Persze a közeg típusától függ az is, hogy milyen személyiségű lányt találsz, úgy hogy te majd megválogatod mit hogyan és hol szeretnél. További erőt és egészséget kívánok, és hogy soha ne hagyd hogy a múltból bármi hátráltasson! Hajrá!!
2015. jún. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 donmogyoróscsirke ***** válasza:
#2 vagyok, folytatás: Legyél laza, add önmagad, felesleges görcsölni szövegek kitalálásán. Intelligensen oda mész, köszönsz, bemutatkozol, és bármiről lehet beszélni ami eszedbe jut. Egyszerűnek hangzik, mert az is! :)
2015. jún. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, lehet lazábban kéne hozzáállni a dologhoz, már nagyon rá vagyok görcsölve!
2015. jún. 29. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!