Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak! Ezt miért kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ezt miért kell így csinálni? Kifejtés lejjebb

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Legelőször is abszolúte nem általánosítani szeretnék, tudom, hogy mindenki más, csak sajnos nagyon sokszor tapasztalom a sok idiótaságot, amiket mindjárt ki is fejtek....

Azt nem értem, hogy sok pasi miért nem képes normális módon közeledni egy lányhoz?! Erre sok tökéletes példát fel is tudok mutatni, amiket egyszerűen tényleg nem értek. Facebookon rám írnak, kapásból becézgetnek, pedig nem is ismernek. (De mégis miért nem elég egy sima "szia!"? Miért kell oda még valami idióta lekicsinylő jelző is, mint a "cica" vagy a "cuki" vagy az "édes" vagy az "angyalom"? Egy kapcsolatban más, ott nem érezném lekicsinylőnek, na de így?! Ráadásul az angyalomnál mi az, hogy kapásból "birtokol" is?) Aztán a negyedik-ötödik mondat már gyakorlatilag az, hogy ők meg akarnának d***ni. Én normálisan visszautasítom, de leírom kerek-perec, hogy ilyesmiben NEM VAGYOK BENNE, ahhoz nekem szükségem lenne érzelmekre és bizalomra, főleg mivel szűz is vagyok. Oké, elvileg felfogják, akkor ismerkedjünk. De a rögtön következő mondat már megint egy idióta szexuálisabb megjegyzés! És ezt nem egyszer-kétszer tapasztaltam, ráadásul a már elvileg érett, fiatal felnőtt férfiaknál is, nemcsak a tizenéveseknél. Most komolyan ennyire nem képesek felfogni valamit? Vagy ezzel mégis mit akarnak? Ha már látják az írásomból, véleményemből, hogy én nem teszem csak úgy szét a lábaim, és nálam csak ennyire nincs esélyük, akkor miért kell ezt így folytatni?

Na és a becézgetésekkel mégis mit akarnak elérni? Azt hiszik, hogy ez olyan menő, és majd rögtön "össze is hugyozom magam" tőle, mert milyen aranyos, hogy így becézget? Tényleg nem értem, hogy az ilyenek mit hisznek, és mit miért csinálnak. Ennyire nem lenne IQ-juk?

Főként fiúk, férfiak válaszát várnám.... Szerintetek az ilyenek mindezeket mi okból csinálhatják? (Vagy akik esetleg kicsit magukra ismernek az ismerkedési "módszerekben", azok írják le, hogy miért teszik, légy szíves!) De persze emellett lányok/nők is írjanak nyugodtan, bármilyen véleményre kíváncsi vagyok ezzel kapcsolatosan.

Előre is köszönök minden kulturált, normális, ideillő választ!

19/L


U.I.: Bocsánat, ha kissé ingerültre sikerült a magyarázat, de felhúztam magam, mert nemrég megint a fent leírtakat kellett tapasztalnom. És ilyenkor mindig lenézettnek, semmibe vettnek érzem magam, akiben csak a külsőt és lyukat (már bocsánat), meg az agyatlan kis libát látják.



2015. júl. 1. 19:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Taplók, bunkók mindig is voltak és mindig is lesznek. Igazából ehhez nem lehet nagyon mit hozzáfűzni, ha nem szimpatikus ahogy nyitnak feléd, le kell őket rázni, ha erőszakoskodik valaki akkor meg tiltani, otthagyni.
2015. júl. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Persze, tudom, hogy ilyenek mindig voltak is meg vannak és lesznek is, de engem szinte mindig csak ezek találnak meg, és már nagyon kiakasztó.

Egyébként köszönöm szépen a válaszodat! :)

2015. júl. 1. 19:41
 3/22 A kérdező kommentje:
És annyira érdekelne egy ilyen bunkó embernek a "mozgatórugója".
2015. júl. 1. 19:42
 4/22 anonim ***** válasza:
88%

Szia. :) (köszönni sem nagyon szoktak errefelé,ez pozitív)

Szóval....akik rádírnak, azok unatkoznak valószínűleg. Két farokverés között bepróbálkozik, hátha lyukra fut. Nem látnak értéket, nyugi, ezért felesleges felhúznod magad. Aki meg esetleg szeretne többet is ismerni belőled, az meg türelmetlen. Kisfiúk. :)

2015. júl. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Van a férfiaknak az a rétege, amelyiknek indokolatlanul magas önbizalma van. Azt gondolják, bármit megtehetnek, és nem gondolják azt, hogy őket majd valaki lepattintja.


Ez a lekicsinylő stílus azért kell, hogy alapból te legyél az alárendelt személy.

2015. júl. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
2%

Ilyeneket vonzod.


Zsák a foltját...


Semmivel sem vagy különb a nőgyűlölő pasiktól.


27F

2015. júl. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
23%

"Szia. :) (köszönni sem nagyon szoktak errefelé,ez pozitív)" :)) na ezentul mindenki koszonjon a gykn!:D


latod kerdezo? ezert csinaljak a pasik, imponalni akarnak neked. ahogy Paco gondolja (bocsi Paco!) hogy azzal bevagodik ha mulvetnek mutatja magat, es leszolja a tobbit, pont ugy gondoljak akik radirnak hogy ha bokkal inditanak (mert az edes meg cuki csak annak szamit..) akkor benned joleso erzeseket alakitanak ki, es konnyebben ismerkedtek majd.


az mar mas tema hogy miert es kik hajtanak a szexre. de mivel te szuz lany vagy, ezert sztem gondold at, ha valaki pl azt irja hogy nagyon szexi labaid vannak, az nem feltetlenul jelenti hogy benne nem bizhatsz meg, es nem lenne turelmes tarsad:)

csak pusztan o is dicserni akar, es nincs honnan tudja hogy te ezeket a megjegyzeseket rossz neved veszed. mivel sok komoly, egyaltalan nem konnyuvero nonek meg tetszenek az ilyen dicseretek.

2015. júl. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok ilyen típus, de szerintem az ilyen emberek egyszerre több pecát lógatnak a vízbe ugyanezzel a stílussal, és lássuk be 20 ból lehet van 5 normálisabb akiknek más az értékrendjük és ők visszautasítják őket, de a maradék 15- nek meg ez pont bejön és nyert ügyük van.

Láthatod te is az itteni példákat amiket csajok írnak ki "Miért nem kezdeményeznek a pasik?" címszók alatt. Na, hát ők kezdeményeznek és néhányan már ennek is örülnek és belemennek a játékba. A pasi visszakapja a pozitív visszajelzést és folytatja. Ilyen egyszerű! Nem kellene magadra venni!

2015. júl. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, köszönni kell!

Sziasztok!!! :)

2015. júl. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
60%
Bocs, én az életben is ilyen vagyok. :) Ha valahova bemegyek, akkor köszönni szoktam, és nem azért, hogy bevágódjak. Ezt pozitívumként értékelem, ami azért még messze van a bóktól. A humort és a kritikát szeretem és bírom. :) Mindemellett pont lesz...om hogy ki mit gondol rólam. :D
2015. júl. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!