Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak! Ezt miért kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ezt miért kell így csinálni? Kifejtés lejjebb

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Legelőször is abszolúte nem általánosítani szeretnék, tudom, hogy mindenki más, csak sajnos nagyon sokszor tapasztalom a sok idiótaságot, amiket mindjárt ki is fejtek....

Azt nem értem, hogy sok pasi miért nem képes normális módon közeledni egy lányhoz?! Erre sok tökéletes példát fel is tudok mutatni, amiket egyszerűen tényleg nem értek. Facebookon rám írnak, kapásból becézgetnek, pedig nem is ismernek. (De mégis miért nem elég egy sima "szia!"? Miért kell oda még valami idióta lekicsinylő jelző is, mint a "cica" vagy a "cuki" vagy az "édes" vagy az "angyalom"? Egy kapcsolatban más, ott nem érezném lekicsinylőnek, na de így?! Ráadásul az angyalomnál mi az, hogy kapásból "birtokol" is?) Aztán a negyedik-ötödik mondat már gyakorlatilag az, hogy ők meg akarnának d***ni. Én normálisan visszautasítom, de leírom kerek-perec, hogy ilyesmiben NEM VAGYOK BENNE, ahhoz nekem szükségem lenne érzelmekre és bizalomra, főleg mivel szűz is vagyok. Oké, elvileg felfogják, akkor ismerkedjünk. De a rögtön következő mondat már megint egy idióta szexuálisabb megjegyzés! És ezt nem egyszer-kétszer tapasztaltam, ráadásul a már elvileg érett, fiatal felnőtt férfiaknál is, nemcsak a tizenéveseknél. Most komolyan ennyire nem képesek felfogni valamit? Vagy ezzel mégis mit akarnak? Ha már látják az írásomból, véleményemből, hogy én nem teszem csak úgy szét a lábaim, és nálam csak ennyire nincs esélyük, akkor miért kell ezt így folytatni?

Na és a becézgetésekkel mégis mit akarnak elérni? Azt hiszik, hogy ez olyan menő, és majd rögtön "össze is hugyozom magam" tőle, mert milyen aranyos, hogy így becézget? Tényleg nem értem, hogy az ilyenek mit hisznek, és mit miért csinálnak. Ennyire nem lenne IQ-juk?

Főként fiúk, férfiak válaszát várnám.... Szerintetek az ilyenek mindezeket mi okból csinálhatják? (Vagy akik esetleg kicsit magukra ismernek az ismerkedési "módszerekben", azok írják le, hogy miért teszik, légy szíves!) De persze emellett lányok/nők is írjanak nyugodtan, bármilyen véleményre kíváncsi vagyok ezzel kapcsolatosan.

Előre is köszönök minden kulturált, normális, ideillő választ!

19/L


U.I.: Bocsánat, ha kissé ingerültre sikerült a magyarázat, de felhúztam magam, mert nemrég megint a fent leírtakat kellett tapasztalnom. És ilyenkor mindig lenézettnek, semmibe vettnek érzem magam, akiben csak a külsőt és lyukat (már bocsánat), meg az agyatlan kis libát látják.



2015. júl. 1. 19:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
40%
Hasonlóan gondolkodom mint te, bár gondolom itt nem ismerkedsz.
2015. júl. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi - rendes - válaszokat! (A 27/F válaszát inkább nem minősítem.)

Tényleg nem kéne magamra vennem, igazatok van, csak elég nehezen megy.:)

2015. júl. 1. 20:16
 13/22 anonim ***** válasza:
Én alapból soha nem ismerkednék facebookon, nem is tudom elképzelni hogy lehet ráírni egy tök idegen emberre.. Nem erre lett kitalálva ott vannak elvileg a társkeresők, bár azt se használtam még soha :D
2015. júl. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
#13: Hát igen, ez meg a másik. :D Azért próbálok nyitott maradni, szóval a facebookos rám íróknak is válaszolok, mert hátha... De hát már az első néhány mondatnál kiderül, hogy mégse.
2015. júl. 1. 20:25
 15/22 ethoc válasza:

Sajnalom, hogy sorozatosan ilyenekkel kell szembesulnod. Igerem, nem mindannyian vagyunk ilyenek. Remelem van azert eleg normalis srac is a kornyezetedben, hogy az ilyenek ne vegyek el teljesen a kedved tolunk. Sajnos nem tudom, hogy miert viselkednek el sokan, en el nem tudnam kepzelni magamrol, hogy egy vadidegen lanynak ilyenek irogassak. Valoszinuleg neveles kerdese.


Engem az bant a leginkabb, hogy az ilyenek miatt sok lany mar akkor is vedekezore fogja, ha egy amugy normalis srac szeretne vele ismerkedni.

2015. júl. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
34%
Tudod, az az igazság, hogy akik így kezdeményeznek, ahogyan leírtad, sokkal sikeresebbek nálatok, csajoknál, mint azok a férfiak, akik normális, kulturált, stilisztikailag elfogadható üzenetet írnak rátok. :)
2015. júl. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Sajnos kevés normális srác van a környezetemben, mármint olyan, aki próbálkozik. De a "kedvemet" azért próbálom nem elveszteni, csak már tényleg tartok tőle, amikor ismerkednének, mert ugye a negatív tapasztalatokból van a legtöbb.

Azt meg nagyon tudom sajnálni, hogy az ilyen bunkó próbálkozások vezetnek a legtöbb lánynál valahova, meg se tudom érteni, hogy náluk is ez hogyan működik.

2015. júl. 1. 21:47
 18/22 anonim ***** válasza:

Ezt most nem értem ,Kérdező. Nem jó neked, ha aranyosan, kedveskedve ismerkedik veled valaki. Nem jó azt sem, ha prosztó tapló türhő módon, rámenősen közeledik feléd valaki.


Jöhet a 40 milliós kérdés? Akkor mi a fenét akarsz, ha úgyis találsz ürügyet arra hogy lepattintsd az illetőt?

2015. júl. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Kedves Visszeres Törpicsek! Azt te honnan vetted, hogy nekem az se jó, ha valaki kedvesen közeledik?! Pont, hogy annak örülnék! Vannak a környezetemben normális srácok, csak ők nem próbálkoznak, van már párjuk, egyszóval cs*szhetem (bocsánat a kifejezésért). És volt már olyan is, hogy valóban nagyon normálisan, rendesen közeledett hozzám egy-egy srác, de mégis hogy tudtam volna bármit is kezdeni ezzel (a beszélgetésen kívül), ha az ország tök másik felében lakik? Úgyhogy nem, nincs igazad, igenis szeretném a rendes, értelmes közeledéseket, és ha kialakul a vonzalom, akkor abból bármi lehet. Egy normális srácot nem fogok visszautasítani, ha elérhető távolságban van, és van közös érdeklődés, szimpátia! De természetesen azért már vártam az efféle kötekedő hozzászólásokat is... :)
2015. júl. 2. 10:40
 20/22 anonim ***** válasza:
Onnan vettem hogy a leírásodban az ilyeneket küldöd el az anyjába, és egyetlen szóval nem írtad hogy mi az akkor, amit szeretnél. Mellesleg a távkapcsolatokat is meg lehet oldani könnyedén, ha mind a két ember akarja, nekem jóformán csak olyan volt, és minő meglepetés,működött. De nembaj, biztos csak kötekedni akarok, mert rátapintottam itt bizonyos hiányosságokra...
2015. júl. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!