Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van esély rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély rá, hogy újra összejövök még az exemmel, akit én dobtam ki egy másik pasi miatt még régebben, de persze rossz döntés volt?

Figyelt kérdés

Még szerelmes voltam az előtte lévő exembe, akivel újra összejöttünk, de megint szakítottunk... Ez a srác meg annyira megbecsült és figyelmes volt velem, nem is ezt érdemelte volna, én voltam a hülye...


Nem vesztünk össze, nagyon ritkán beszélünk még. De nem tudom, érdemes-e ilyesmire gondolnom egyáltalán, hogy hátha lehet megint vele valami...


2015. júl. 3. 21:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
de csak akkor gondolkodtál el rajta amikor másba csalódtál mert nem felelt meg és ő meg amolyan kell egy tartalék játékos
2015. júl. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem tartalék játékos, és esélyem se volt beleszeret I, mert a szakitasom után túl hamar jöttünk össze, és még nem voltam túl az előzőn... De nem csak unom magam, nem erről van szó. CSak lehet, hogy így, hogy már nem szeretek mást, már működhetne is akár a dolog.
2015. júl. 3. 22:56
 13/20 anonim ***** válasza:
az addig érthető hogy amit vele voltál az semmi nem volt neked mert te az előzővel foglaltad le magad az gondolom egy másik sztori ,de ő a közbe beléd volt zúgva és ez neki egy negatív tapasztalat rólad tudja hogy te simán otthagyod bármit is mond és te is neki benne marad ez a dolog hiába mondja hogy megért téged meg ilyesmi de legbelül nem ,és ha össze jössz vele akkor mit kapsz tőle hogy kedves rendes ennyi neked elég ? vagy ha bunkó fajta akkor megszívatna téged. de rendesnek írtad le és tényleg biztos jó gyerek ,és ez így fura de szerintem te mást érdemelsz nem rám tartozik kivel vagy ,de ha össze jössz vele egy részt nem is ismered másrészt valakinek a kapcsolatba be kell majd hódolnia a mult miatt semmiképpen nem ajánlom meg hát ő se fog feltétel nélkül oda lenni érted végig azon fog görcsölni hogy mikor hagyod ott stb te boldog leszel de én tudom hogy ő nem ,és benne lesz ez a papucs tudat is :(( neharagudj a hosszú űziért és a jellemedből gondolom önfejű macskatipus vagy szóval azt csinálsz amit akarsz de szerintem ne áltasd ezt a gyereket azt hogy néha el vagy vele az jó dolog ,de gondolj a másik fél helyzetébe úgyanis az a legfontosabb hogy boldoggá tedd a párod ,de ő bármit mond nem lesz veled olyan boldog mint egy vadidegennel benned már nem tud bízni hiába mondja NEHARI BOCS A MÉRETÉRT ;) FEL A FEJJEL LÉCCI AZÉRT ÍRJ PRIVIT MI LETT A VÉGE
2015. júl. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom, de én fordított helyzetben megertenem, hogy ha valaki még az exet szereti, főleg mivel nincs mindig ilyen állapotban senki, marmint nekem sem van mindig szerelmi bánatom, most sincs jelenleg.

Nem voltunk sokat együtt, pár hónapot.De nyilván nem esett jól szegénynek.:(

2015. júl. 3. 23:18
 15/20 anonim ***** válasza:
magamból indulok ki és a fiúknál má hogy megy minden pl jobban kívánnak dolgokat jobban is sértődnek meg és ezt most így csak mondod ha tényleg ez lenne akkor eléggé padlón lennél a helyébe és elég nagy magyarország biztos van még olyan fiú mint te bármint fíuba mint te lányba
2015. júl. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
ez bénán fog hangzani de ha tiszteled egy pöppet akkor elengeded hagyd őt persze lehetsz vele is de tudom ha jót teszel utána csak jó jöhet
2015. júl. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
tényleg mielőtt valami hátsó szándékra gondolsz fél évig nem jöhetek össze senkivel :((((
2015. júl. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Esély van rá, mert ha tényleg szeret téged ez a srác, akkor simán lehet, hogy lesz olyan hülye, hogy még egyszer összejön veled. A férfiakra azért gyakrabban jellemző, hogy elég nagy az önbecsülésük, hogy ne kövessenek el ilyen hibát, de sajnos a szerelem sok mindent képes felülírni.

Viszont azt gondolom, hogy nem kéne ezzel kínoznod, inkább lépj ki az életéből. Ha addig, míg vele voltál, végig az exedet szeretted, akkor most hirtelen mi változott? Mármint... rendben, szakítottatok, de ha ennyire szeretted, hogy egy másik pasi mellett se voltál képes elfelejteni, akkor most nyilván az újabb szakítás se törölte ki belőled az érzelmeket iránta. Vagy nálad csak így jönnek-mennek, egyik napról a másikra? Remélem, érted, mit akarok mondani.

Szerintem vagy az van, hogy még mindig azt a pasit szereted, akivel másodjára összejöttél, vagy nem szeretted te igazán egyiket sem. Az viszont egészen biztos, hogy ez a srác, akit te most vissza akarsz édesgetni magad mellé, ettől jobbat érdemel. Egyszer átvágtad, nem volt elég?? Hagyj magadnak időt, hogy tisztábban láss. Ha még esetleg 1-2 hónap után is ugyanígy érzel, akkor próbálkozz. Viszont én ahogy ezt elnézem, valószínűleg addigra te már mással leszel, mert így a leírásból eléggé kapcsolatfüggőnek látszol.

2015. júl. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
utolsó igazad van ,de hát ő nem érez semmit csak hogy kedves meg hogy nem árt valaki
2015. júl. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
utolsó előtti az a bizonyos kérdés írója kamuprofillal de ennyire unatkozni :D lol
2015. júl. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!