Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még is mi lehet a baj velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még is mi lehet a baj velem, hogy a családomon kívül senki sem képes megszeretni?

Figyelt kérdés
Amúgy csendes, szolid, nyugodt típusú ember vagyok. De valamiért még sem nyerem el az emberek szimpátiáját. Ha párkapcsolatban vagyok is nem állítok szabályokat, nem kell találkoznunk mindennap, lehet másra is ideje, de azt elvárom hogy mindennap valamennyit beszéljünk telefonon. De nem tudom miért még így is elhagynak. Valamint barátkozni sem akarnak velem. Volt egy lány a gimiben, akivel jóban voltam, de a gimi óta még csak találkozni sem akar velem, leráz hülye indokokkal. Pedig már 2 éve hogy nem találkoztunk. Nem tudom mi baj lehet velem. L/21
2015. júl. 4. 13:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, én is ilyen vagyok. Valami gond lehet a személyiségeddel.
2015. júl. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ebből nem derül ki, hogy bármi baj is lenne veled.

Magadtól írhatnál még(jellem,tulajdonságaid), hogy milyen is vagy stb.

2015. júl. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De még mi lehet a gond? Azért már nem vagyok ember mert csendes, visszahúzódó vagyok, nem pedig nagyszájú?
2015. júl. 4. 13:24
 4/13 A kérdező kommentje:
Mint írtam, csendes, visszahúzódó, szolid, megértő ember vagyok. Még csak veszekedni se szoktam senkivel.
2015. júl. 4. 13:25
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezek pedig pozitív dolgok, tehát nem ez a baj, az biztos.
2015. júl. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne magadat hibáztasd :) Annyiban a Te hibád, hogy rossz emberekkel veszed magad körül. Próbálj értelmes, intelligens emberek felé nyitni, hidd el, megéri! :)
2015. júl. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szoktál panaszkodni? Mennyire vagy életvidám? Inkább "búvalbacott" vagy? Mik a negatív és pozitív tulajdonságaid?


Ha beszélgetsz valakivel valamiről, akkor mi az?

2015. júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem szoktam panaszkodni. Igyekszem vidámnak tűnni. Sok mindenről szoktam beszélni, pl. mi történt velem, mi az érdeklődési köröm stb.
2015. júl. 4. 13:29
 9/13 anonim ***** válasza:
8: "Igyekszem vidámnak tűnni"... Szóval ezek szerint nem vagy az?
2015. júl. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akarj más lenni, mert akkor azt a mást fogják megszeretni, nem téged. Ha ez megnyugtat, én például kijövök sok emberrel, és örülnek a kollégáim is amikor beszélgetünk, keresnek, hívogatnak stb., és ezzel együtt jobb szeretek inkább ellenni a kis világomban. És nekem is kérdés, hogy találok-e olyan társat, akivel nemcsak megértjük egymást, hanem fontosak is vagyunk egymásnak, nem pedig csak felületes a kapcsolat.

Szóval a leírásod alapján nem gondolnám, hogy bármi baj lenne veled. Azt is vedd figyelembe, hogy ha máshogyan gondolkodsz, mint "a többiek" (mert nem olyan az értékrended), akkor ez magyarázat arra, hogy miért nem találod a helyed. De annyira nem nehéz a feladat, hiszen csak egy embert kell találnod, akivel jól kijössz, és egy ember azért csak fog akadni valahol, nem? ;)

2015. júl. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!