Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen kevés manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kevés manapság a tiszta, érintetlen lány?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék szűz lányt páromnak, mert úgy érzem, hogy csak egy ilyen lánnyal tudnánk igazán szeretni egymást, és élvezni a szeretkezést.

Viszont rettentően nehéz ilyet találni. Hogyan könnyíthetném meg magamnak a társkeresést?



2015. júl. 12. 14:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
én az vagyok, de mikor közlöm a srácokkal 1-3.randin,utána nem keresnek.Gondolom nem tudnak várni. Kiábrándító..
2015. júl. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
40%
Ajj már megint egy bolond...
2015. júl. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12%

Szűz lány=ritka fehér holló. Elöbb jutsz el a Holdra mint szüz lányt találsz. Nöknek csak a pénz kell mint a k****nak.


Csalódott ember.

2015. júl. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Jómagam is amiatt pánikolok, mert nem találok szűz lányt.


Elismerem és értékesnek tartom a nem szűz lányokat is, de valamilyen megmagyarázhatatlan (még számomra is) okból kifolyólag ragaszkodom ahhoz, hogy elvegyem egy lány szüzességét, kötődést érjek el nála és elérjem, hogy szeressük egymást.


Sokan mondják, hogy majdnem ugyanígy működik a nem szűz lányoknál is, de fogalmam sincs, hogy mitől van bennem ez a beteges rigolya, hogy képtelen vagyok feldolgozni azt a traumát, hogy nem vettem el egy lány szüzességét sem, akivel jóformán örökké együtt lennék.

2017. aug. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14:

Hogy te milyen jól leírtad azt a szívbe vésett igazságot, ahogy a legeslegjobban kezdődhet az, ami egy életre szól... Ha nem írtad volna, hogy nem tudod miért van ez a gondolatod, azt hinném, egy valóban megtért keresztény vagy, de ezek szerint elég érzékeny maradtál ahhoz, hogy halljad a lelkiismereted hangját, ami a Teremtő legjobb elképzelése, az ember számára a legboldogabb út. Gratulálok, tényleg. Számomra egy Isten-bizonyíték vagy.

2019. aug. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!