Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti az én helyzetemben, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti az én helyzetemben, hogy szűrnétek ki, hogy valaki téged akar vagy a pénzed?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jól menő vállalkozásom.Volt egy nyolc évig tartó kapcsolatom aminek négy éve vége lett.Akkor még nem fejlődtem így fel a vállalkozással.Egy olyan helyen élek ahol a kisebb települések érik egymást és ismernek az emberek.Azóta,hogy egyedül vagyok,próbálkoztam két kapcsolattal,de nem ment.A volt párommal nem olyan rég,el kellett mennünk egy,hosszabb útra,vettem bizonyos dolgot a közös gyermeküknek és jött velem.Az autóban,ahogy mentünk felhozta a régi dolgokat,amikor fiatalok voltunk mennyit küzdöttünk egymásért,meg sokat beszélt róla,hogy emlékszel arra vagy erre ilyenek,és könnybe voltak a szemei.Amikor elhagyott nem ment olyan jól,és ahogy utaztunk elég hosszú út volt kisebb nagyobb településekkel,és sokan megnézték az autót és felháborodott rajta főleg amikor nők,hogy neked is csak a pénze miatt kellene,de én akkor is vele voltam amikor szegény volt.Vele nem szeretném újra kezdeni,és nem is fogom,meg van is valakije egy jó ideje.Amikor szegény voltam,nem foglalkoztak velem annyira a nők.De mostanra,mondjuk úgy rendesek velem.Nem tudom kiszűrni,hogy egy adott nő a pénzre megy vagy nem.Tudom,hogy nem minden nő,olyan de lássuk be bőven akad.Ti milyen taktikával derítenétek ki,mit akar?27 éves vagyok.



[link]



[link]


2015. júl. 12. 18:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudom, de most le a kocsit!
2015. júl. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
50%

Kocsi nélkül menj randira. Vagy vegyél egy tropább, olcsó kocsit.

Olyan helyre vidd a csajokat, amik nem kerülnek sokba, vagy nem ilyen kényeztetős randi. Mondjuk sport, vagy hasonlók. Esetleg egyszer "felejtsd otthon a pénztárcádat. Ha nem sértődik meg, akkor az már plusz pont.

Ha a következő olyan randikra is elmennek, akkor valószinű a személyiséged miatt.

2015. júl. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
30%
Kocsiról kép minek kellett ide ? :D Ne költs sokat egy nőre,ennyi a lényege.
2015. júl. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Nem állok le veled vitatkozni,de ha a dátumot megnézzed,akkor rájöhetsz elég esős saras idők voltak és nem fényképezem minden nap.Abban az időben meg elég sok sárfelverődéses kocsit lehet látni.
2015. júl. 12. 19:19
 5/31 A kérdező kommentje:
Képet csak azért tettem fel,hogy azonosulni lehessen a kérdéssel.
2015. júl. 12. 19:20
 6/31 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ez azért nem egy olyan jó kocsi :P
2015. júl. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
30%
Jo amit a #2-es ir, de csak akkor mukodik, ha teljesen ismeretlen kornyezetbol valasztod a not.Ha a kornyeken sokan ismernek, akkor a csajok is tudhatjak, hogy a valodi anyagi helyzeted jobb attol amit mutatsz.
2015. júl. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
39%
azonosulni? 27 évesen van egy kocsid, most ettől vagy nagymenő? Sok embernek van kocsija.
2015. júl. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Szerintem sem.Teljesen unalmas,hogy csak gázt kell nyomnom meg fékeznem,vagy autópályán csak beállítom a tempomatott,nyáron meg nem sülök meg benne.
2015. júl. 12. 19:30
 10/31 anonim ***** válasza:
53%
#7-es vagyok ismet.Jobban belegondolva, ismerosokkel is jo taktika lehet amit a #2-es irt.Legfeljebb hire megy, hogy smucig vagy, es akkor a penzvadaszok messzire elkerulnk.
2015. júl. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!