Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti az én helyzetemben, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti az én helyzetemben, hogy szűrnétek ki, hogy valaki téged akar vagy a pénzed?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jól menő vállalkozásom.Volt egy nyolc évig tartó kapcsolatom aminek négy éve vége lett.Akkor még nem fejlődtem így fel a vállalkozással.Egy olyan helyen élek ahol a kisebb települések érik egymást és ismernek az emberek.Azóta,hogy egyedül vagyok,próbálkoztam két kapcsolattal,de nem ment.A volt párommal nem olyan rég,el kellett mennünk egy,hosszabb útra,vettem bizonyos dolgot a közös gyermeküknek és jött velem.Az autóban,ahogy mentünk felhozta a régi dolgokat,amikor fiatalok voltunk mennyit küzdöttünk egymásért,meg sokat beszélt róla,hogy emlékszel arra vagy erre ilyenek,és könnybe voltak a szemei.Amikor elhagyott nem ment olyan jól,és ahogy utaztunk elég hosszú út volt kisebb nagyobb településekkel,és sokan megnézték az autót és felháborodott rajta főleg amikor nők,hogy neked is csak a pénze miatt kellene,de én akkor is vele voltam amikor szegény volt.Vele nem szeretném újra kezdeni,és nem is fogom,meg van is valakije egy jó ideje.Amikor szegény voltam,nem foglalkoztak velem annyira a nők.De mostanra,mondjuk úgy rendesek velem.Nem tudom kiszűrni,hogy egy adott nő a pénzre megy vagy nem.Tudom,hogy nem minden nő,olyan de lássuk be bőven akad.Ti milyen taktikával derítenétek ki,mit akar?27 éves vagyok.



[link]



[link]


2015. júl. 12. 18:57
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
30%
Hát figyelj ide! Én az interneten ismertem meg a barátnőmet, de már az elején megmondtam neki, hogy nem vagyok egy gazdag csávó. Ennek ellenére velem maradt, tehát nem a pénzemre ment. Ő sem gazdag, én sem. Megvagyunk tanuljuk az angolt, készülünk külföldre közösen. Persze mindig előhozza, hogy neki kéne ez meg az, mert mégiscsak nőből van xD De hát ő is dolgozik én is, tudja, hogy én nem fogom eltartani,mert ezt az elején nyomatékosítottam nála.
2015. júl. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Nincs nagy menőségről szó,de a szavaidban irigységről igen.De nem értem miért a kocsi a téma.Tényleg jól látod,sok mindenkinek van kocsija.
2015. júl. 12. 19:34
 13/31 anonim ***** válasza:
34%
Az otthon hagyott pénztárca, csak trehányságot üzen semmi mást. Nőként írom, ha egy pasi úgy indítaná az első randit, hogy nem fizet az elég rossz benyomást közvetít. Inkább vidd átlagos helyre, ne vegyél neki drága ajándékokat, ne vidd luxus nyaralásokra, ne fizesd neki a shopingolásait, a fodrászát, kozmetikust, stb... de az alap dolgokra mint egy vacsora, virág, csoki muszáj költeni, mert csak egy zsugori bunkó leszel különben.
2015. júl. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%

# 9


Tyű szóval légkondis, tempomatos , automataváltós kocsid van? Aztamindenit neki. Ettől még nem leszel gazdag. Szerintem akkor aggódj ezen, ha már milliomos leszel és mindezt úgy, hogy már dolgoznod sem kell, mert jön magától a bevétel. Egy max 5-8 milkás kocsitól meg egy vállalkozástól még nem leszel olyan gazdag, hogy rád hajtsanak a pénzéhes nők...Valószínűleg azért jobbfejek veled mostanában, mert nagyobb lett az önbizalmad.

2015. júl. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
30%
#13 Teljesen egyetertek veled, bar a #2-es valaszolo azt irta, hogy "egyszer" otthonfelejthetne a penzt. Gondolom az X-dik randin,addigra meglenne a vacsora, a virag, a csoki.Na de ez mar csak feltetelezes.
2015. júl. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Ezen a kocsin nem vitatkozom tovább,nem ez az egy kocsim van, ,vannak céges autóim.Szeretek dolgozni és szeretem amit csinálok.15 embernek adok munkát.A kocsi témát lezártam.
2015. júl. 12. 19:58
 17/31 anonim ***** válasza:
30%

#14-es.Lehet, hogy a pasareti luxusq*vak nem tepernenek a kerdezo utan,de a kerdezo valahol videken el,kisebb telepulesekkel korulveve.A helyi ABC eladojanak, vagy a postaskisasszonynak igenis, hogy jo parti lenne a kerdezo.

Az autojat meg lehet fikazni, de szerintem a GYK kozonsegenek nagy resze, magamat is beleertve,talan meg a kerekeket sem tudnank megvenni.

2015. júl. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Megértem ezeket a tanácsokat,de hónapokig ezt,hogy titkoljam.Mondjuk ha el akar jönni,hozzám vegyek szerényebb házat?Vagy csak az miatt tartsak fent egy albérletet?
2015. júl. 12. 20:02
 19/31 A kérdező kommentje:
Pontosan így van ahogy,a 14-es írja,egy kisebb község,és ahogy írtam a környékben több kisebb község van és ismernek.
2015. júl. 12. 20:05
 20/31 A kérdező kommentje:
Elnézést a 17-es.
2015. júl. 12. 20:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!