Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti az én helyzetemben, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti az én helyzetemben, hogy szűrnétek ki, hogy valaki téged akar vagy a pénzed?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jól menő vállalkozásom.Volt egy nyolc évig tartó kapcsolatom aminek négy éve vége lett.Akkor még nem fejlődtem így fel a vállalkozással.Egy olyan helyen élek ahol a kisebb települések érik egymást és ismernek az emberek.Azóta,hogy egyedül vagyok,próbálkoztam két kapcsolattal,de nem ment.A volt párommal nem olyan rég,el kellett mennünk egy,hosszabb útra,vettem bizonyos dolgot a közös gyermeküknek és jött velem.Az autóban,ahogy mentünk felhozta a régi dolgokat,amikor fiatalok voltunk mennyit küzdöttünk egymásért,meg sokat beszélt róla,hogy emlékszel arra vagy erre ilyenek,és könnybe voltak a szemei.Amikor elhagyott nem ment olyan jól,és ahogy utaztunk elég hosszú út volt kisebb nagyobb településekkel,és sokan megnézték az autót és felháborodott rajta főleg amikor nők,hogy neked is csak a pénze miatt kellene,de én akkor is vele voltam amikor szegény volt.Vele nem szeretném újra kezdeni,és nem is fogom,meg van is valakije egy jó ideje.Amikor szegény voltam,nem foglalkoztak velem annyira a nők.De mostanra,mondjuk úgy rendesek velem.Nem tudom kiszűrni,hogy egy adott nő a pénzre megy vagy nem.Tudom,hogy nem minden nő,olyan de lássuk be bőven akad.Ti milyen taktikával derítenétek ki,mit akar?27 éves vagyok.



[link]



[link]


2015. júl. 12. 18:57
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
72%
Én nőként mondom, hogy szerintem nem kell ilyen buta kis cseleket bevetned. :) Egyszeruen beszelgess sokat a nőkkel, ismerjétek meg egymást. Találkozzatok többször és ne az első randin ismertesd az anyagi helyzeted. Mondd a másodikon vagy utána és figyeld a reakcióit. Ha megváltozott az érdeklődése irántad, másként viszonyul hozzad, sokat kérdezősködik a témáról, akkor szerintem az a hölgyike felejtős. :)
2015. júl. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
62%

Najó. Hogy a kocsitémán túl mást is írjak:


Szerintem nem túl nehéz rájönni, hogy van aki csak a pénzedért van-e veled. Például mondd, hogy ő válasszon éttermet. Aki pénzes pasit akar, az kifogja választani a legdrágábbat, ha nem arra, akkor valami szerényebbet vagy pedig azt mondja válassz te. Figyeld tesz-e célzásokat, hogy hú de kellenének neki új ruhák vagy kinézett egy cipőt de sajnos nem futja rá...ilyenek.

Olyan nőt elárulom, hogy nem fogsz találni, akinek nem imponál, hogy sok pénzed van.

Én például nem pénzes pasikra hajtok, de nyilván tetszik, ha jó lakása van és szép autója, de nem ez alapján választok...Most pont egy pénzes pasassal ismerkedek, és imponál tényleg, hogy jó munkája van és jó körülmények között él, viszont nem tartom valószínűnek, hogy lesz közös jövőnk, mivel a munkája miatt nem sokat tudnánk találkozni és hát szexuálisan nem annyira vonz, de mivel már régóta teper, adtam neki esélyt.


Az előző barátaim meg csóró egyetemisták voltak. Szóval még én sem mondanám magamról, hogy teszek a pénzre, de szerintem sok normális nő így van ezzel, de ez nem azt jelenti, hogy csak arra hajtunk. Azt kell megtudnod, hogy a pénzed az ami motiválja az ismerkedésben vagy pedig az csak egy plusz. Mert az, én úgy gondolom nem baj.

2015. júl. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
62%
Termeszetesen nem kell viskoba vinni a not,kis telepulesen, hidd el mindenki tudja,milyen hazad van.Csak nem kell elhalmozni a noket draga programokkal,ajandekokkal.Ha pl meghivod egy kerti szalonnasutesre,akkor vagy huzza a szajat, hogy meg a helyi VenDiofa vendeglobe sem voltal hajlando elvinni,vagy orul, hogy kettesben egy uveg sor mellett milyen jot beszelgettetek.De tudatositsd bennuk, hogy ok nem macik a malnasban,es folosleges arrol abrandozni, hogyan rendeznek at a lakasodat.
2015. júl. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
0%
hát haver k*rvára nem vagyok irigy megnyugtatlak :D csak azthiszem valaki nagyon menő XD
2015. júl. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Nem értelek "haver",miért is vagy ideges?Nyugodj meg minden rendben van.
2015. júl. 12. 21:21
 26/31 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat,sokat fogok belőlük hasznosítani.Köszönöm,hogy időt szántatok rám,és foglalkoztat az úgy mond problémámmal.Sziasztok


Szólok azokhoz is akik negatívak voltak velem,mert az autó így meg úgy,meg majd akkor leszek valaki ha nem kell dolgoznom.Ha Magyarország leggazdagabb embere lennék akkor is dolgoznék,és nem dőlnék hátra,és szerintem nem akkor ember egy ember,hogyha már nem kell,dolgoznia akkor is az ha havi 80.000ft-ért dolgozik és ember tudd maradni,teljesen mindegy gazdag vagy szegény.


Ezt a képet meg csak az utolsó hozzászólónak,hogy szebb legyen a napja.Remélem majd elmúlik nála a haragszok a világra dolog.Ha nem sikerül egyedül biztosan vannak nagyon jó orvosok akik meghallgatnak,és nem itt kell kiélned a dühödet.Tudod aki normális velem,Én is az leszek vele,ilyen egyszerű az egész.



[link]

2015. júl. 13. 05:42
 27/31 anonim ***** válasza:
Kaptál egy leharcolt verdát, nagy ügy lépj túl rajta öcsi!
2015. júl. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Az irigy embereknek,mint te is vagy igen ez a válasza,apucitól kapta,ez is az irigységből fakad.Ez a te mentalitásod és korlátok közt élsz és nem tudod elhinni ha valaki a mélyből önerővel kitör beszűkült vagy,a kérdésem nem is számított neked,mint a többi rendes embernek,csak az autómon kattogtál végig.Figyelj Öcsi,mondjuk te már 40-50 fele jársz,de remélem túl tudod tenni magad rajta és elfogadod az életed úgy ahogy sikerült.Itt lezártam a témát,mert az irigy embernek mindig lesz egy rossz szava.Ha semmi értelme nincs,de akkor is lesz.Minden jót.
2015. júl. 14. 05:29
 29/31 anonim ***** válasza:
Szerintem ne rugózzál ilyen értelmetlen kérdésen, aki el tudja viselni a stílusod az a pénzedért teszi!
2015. júl. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Én kiélvezném,vinném hazafele a legszebb lányokat,ilyen kocsival ilyen hátérrel mert nem kevés melód van benne,és egyidősek vagyunk,nyilván én sem panaszkodok de a helyedben én naponta 3-4 csajt vinnék haza,szebbnél szebbeket élvezném az életet merőkanállal,ne menj kapcsolatra fiatal vagy,éljél ember van héttered,nagyon ügyes.
2015. júl. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!