Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem válaszolnak nekem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszolnak nekem a GYK-en a lányok?

Figyelt kérdés

Mikor felteszek egy értelmes kérdést, pl. hogy miben változtassak magamon, hogy lehessen barátnőm vagy hogy nagyobb eséllyel induljak a nőknél, sosem kapok rá választ.


Miért lehet ez?


2015. júl. 12. 19:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én például azért nem válaszolok soha ilyen kérdésekre, mert nem vagyok kompetens.

Csak arra tudok válaszolni, hogy nekem személy szerint mi jön be, nincs univerzális recept. Mivel nem engem akar itt senki sem meghódítani, ezért a tanácsaim teljesen haszontalanok.

Ha írnék konkrétumokat, úgysem hinnétek el.

2015. júl. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Mik lennenek a konkretumok?
2015. júl. 13. 06:54
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem sem nagyon válaszolnak. Elvétve előfordul egy-kettő.
2015. júl. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Rendben, akkor néhány irányelv:


1. Ne használj spray dezodort, mert kb. az összes büdös (az AXE a legrosszabb mind közül, bármit is mondanak a reklámok). Úgy általában a túl sok szag zavaró, szóval kölnit is csak módjával. Én személy szerint egyáltalán nem szeretem, de hallottam már más lányoktól, hogy ők igen.

2. Hajviselet és a haj tisztasága. Az előbbivel próbálkozni kell, hogy mi áll a legjobban, nincs egyetemes recept. Az ápoltságról szerintem kb. mindenki tudja, mit jelent. Ha pl. zselézed, akkor bizony minden nap mosni kell, mert estére tiszta trutymó.

3. Öltözködés. Mindegy, hogy valaki "sportosan elegáns", "business casual", "rocker" vagy bármi más módon szeret öltözködni, a ruha legyen tiszta és ne legyen szana-szét szakadva! Vannak, akik ezt képtelenek felfogni. Persze előfordulhat, hogy valaki koszos ruhában kénytelen hazamenni a villamoson, mert mondjuk szobafestő, de gondolom nem is akkor akar magának párt vadászni.


Konkrétumokat még mindig nem tudok írni, mert mint mondtam, ezek nagyon szubjektívek és egyesek egyetértenének velem, a többség viszont tuti nem (pl. én gyűlölöm az ingeket, más meg oda meg vissza van tőlük).

2015. júl. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mert az él a köztudatban, hogy "egy férfi nem kér segítséget, amelyik viszont mégis, az egy nulla". Ennyi. Egyéb kérdés?
2015. júl. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!