Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek 28 évesen még van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 28 évesen még van esélyem elveszteni a szüzességem, ha még egy lánynak sem kellettem?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon rossz külsőm van, egy lánynak sem kellettem idáig. Hogyan találjak mégis olyan lányt, aki egyáltalán lefeküdne velem és lenne türelme a bénázásomhoz.

2015. júl. 13. 11:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
35%
Menj prostihoz.. én már 20 évesen oda mentem mert tudtam hogy nincs jővöm.. és amúgy meg nagyon jó akármikor elmegyek. Mindenkinek kijár egy kis öröm, ne vedd el ezt magadtól. Nem bántásból de ha eddig nem jött össze akkor ezután se fog, max valami csoda folytán..
2015. júl. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

20: Egyik legnagyobb szerencsém, hogy nincsenek barátaim :) Nem kell megfelelni nekik, és amúgy is, bármilyen baráti vagy egyéb szociális dolog kész időpocséklás.


21: Sosem mennék prostihoz. Igénytelenség. Akkor inkább szűz maradok.

2015. júl. 31. 12:39
 23/26 anonim ***** válasza:
menj prostihoz.
2015. szept. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Biztos a külsőddel van a baj és nem azzal,hogy mindenkit megvetsz és nem érdekel egyik ember sem? A nőket, ha nem veszed emberszámbs, nem vagy feléjük szeretettel, éstök mindegy milyen nő, csak megdughasd, az mért jobb, mint a prostizás?
2016. febr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nem is tanácsolnám a prostikat, csak pénzkidobás.

Keress fel egy Swinger klubot. Befizeted magad, eszel-iszol piálsz, Jakuzzi miegymás - és nagyétkű lányokkal beszélgetsz egész este.

Mindenkinek összejön ott, hidd el. Ha meg mégsem - akkor kajáltál, piáltál, jól szórakoztál... :)

2016. febr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Prosti
2016. márc. 20. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!