Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek a kutyának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek a kutyának sem? Unalmas és visszataszító lennék,

Figyelt kérdés
Külsőre átlagos kinézetű vagyok, nem vagyok kövér ápolt vagyok. Viszont szolid, visszahúzódó vagyok, amik nem jó tulajdonságok. Ennek ellenére jártam fiúkkal, de mindig lekoptattak rövid idő után. Nem magyarázták meg miért szakítottak.
2015. júl. 13. 13:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hogy nézel ki?
2015. júl. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Dreed ***** válasza:
Szerintem szó sincs ilyesmiről. de nem tudok túl sok mindent rólad,szóval nem igazán tudok mit mondani.
2015. júl. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De nem értem miért hagyhatnak ott, és miért nem érdeklek senkit sem hosszabb távra. Nem tudom mi többet írhatnék.
2015. júl. 13. 13:34
 4/17 anonim ***** válasza:

"szolid, visszahúzódó vagyok, amik nem jó tulajdonságok"

Ez butaság, szerintem a fiúk jobban kedvelik a hozzád hasonló lányokat. :)


Egyébként meg ez túl kevés infó ahhoz, hogy megállapítsuk, miért nem kellesz senkinek sem.

2015. júl. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ugyanebben a cipőben járok én is :/. sose kaptam egy pasitól se őszinte választ, hogy mi a baj velem, miért nem vagyok jó, min változtassak stb, vagy esetleg mit nem csinálok jól..de ha legalább elmondanák, tanulnék a dologból..de így...
2015. júl. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem se volt kapcsolatom,pedig ebbe a korba már nem normális,de már megszoktam a magányt
2015. júl. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Egy fiú azt mondta azért hagy ott mert túl jó vagyok hozzá. De ez akkor sem magyarázat. Pedig nem is vagyok egy akaszkodós típus.
2015. júl. 13. 13:46
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem így akart lerázni "szépen kifejezve"
2015. júl. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%
megjöttek a síró leányzók! és még nekünk doblóztok hogy itt sírunk egész nap! nem zavar hogy ti is ezt csináljátok?
2015. júl. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Miért lenne visszataszítő a szolid, visszahúzódó személyiség? Szerintem inkább vonzó tulajdonságok ezek.
2015. júl. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!