Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elhiszitek azt a mesét, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhiszitek azt a mesét, hogy egy csinos, kedves, értelmes, szép lánynál/nőnél soha senki nem mer kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Már tegnap fel akartam tenni ezt a kérdést, mert hétvégén irtóra megszaporodtak a "szép lány vagyok, mégse néz rám soha senki" típusú kérdések. Na de most komolyan, ezt beveszi valaki, hogy egy vonzó külsővel megáldott nőt ne kerülgessen soha egyetlen férfi sem?


Az egy dolog, hogy én nem kezdeményezek egy hasonló kaliberű nőnél, mert 1. nincs esélyem, 2. az eddigi rossz tapasztalataim miatt inkább elmarasztalom az életemből ezt a női kategóriát. No de rajtam kívül rengeteg értelmesebb, jóképűbb, bátrabb férfi létezik, mondhatni a férfiak legalább 90-95%-a ilyen, ráadásul mindenhol azt látni, hogy a csinos nőkről szinte levakarhatatlanok a férfiak, és bizony sokszor panaszkodnak is a nők, hogy alig tudják őket lekoptatni.


És akkor jönnek az ilyen kérdések, hogy ők nagyon csinosak, jól néznek ki, de soha nem mer egyetlen férfi sem közeledni hozzájuk. Mégis mi taszító van egy rokonszenves, aranyos, csinos, szép arcú, formás, intelligens nőben, amitől az összes férfi elmenekül? Szerintem azok a kérdések gigantikus félrevezetések.


2015. júl. 13. 22:11
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
A szépség meg a viselkedés két külön dolog. Van aki annyira elutasító, felsőbbrendű, hogy a többség meg sem próbálkozik vele. A senki, azért túlzás. Lehet, hogy úgy értik, hogy senki, aki őket is érdekelné. 42f
2015. júl. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
"Lehet, hogy úgy értik, hogy senki, aki őket is érdekelné." - Nagy többségében pontosan így van.
2015. júl. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
35%
Csak azért nem fogok kezdeményezni egyiknél se, hogy lehetőséget adjak neki a flegma lepattintásra, ráadásul a nagyérdemű szeme láttára. Kösz, inkább megspórolom. Ha akar valamit, majd kezdeményez ő, máskülönben nem lesz semmi. Sem most, sem máskor.
2015. júl. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
71%
"Elhiszitek azt a mesét, hogy egy csinos, kedves, értelmes, szép lánynál/nőnél soha senki nem mer kezdeményezni?" --- EL! Ezért is van annyi, megcsúnyult, öreg, agresszív, férfigyűlölő, idegroncs nő, mert náluk nem mertek fénykorukban kezdeményezni a gavallérok.
2016. máj. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 Titusztitusz ***** válasza:
Én nem hiszem el ezt a mesét...Ha egy szép lánynál nem mernek kezdeményezni a férfiak, akkor az nem azért szokott lenni mert a lány "szép", hanem azért, mert esetleg ELUTASÍTÓ a viselkedése, meg a kisugárzása már alapbol...Vagy beképzelt és öntelt a stílusa...
2016. máj. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
17:11-nek van igaza. Egyenjogúság van, kezdeményezzen ő, ha akarja a dolgot. Olyan nincs, hogy semmit nem csinál és kapcsolata lesz. Ha nem kezdeményez, akkor nem lesz és kész.
2017. jún. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

El.

Egy rakás gyönyörű lányt lehet látni buszon-utcán amint beletemetkezve a mobiljába ül, vagy megy, mint a vaklégy.


Nnomost azt hozzá kell tenni, hogy mindig a nő a kezdeményező fél. Mindig! (Hagyjuk uraim a mesét a férfiak kezdeményezéséről, az egy téveszme: az AKTÍV cselekvésre igaz, nem pedig a teljes "procedúrára". A NŐ kezdeményezi az egészet azzal, hogy kicsípi magát, oszt elkezd jeleket sugározni A KISZEMELTNEK: például meglesi. És "lebukik" vele... mert ő kezdeményez. Passzívan, de mégis ő kezdi az egészet!)

Nno.

Aki pedig semmiféle jelet nem küld sehova - pláne egy "kiszemeltnek" - ahhoz a büdös életben sem fog odamenni senki - hacsak nem egy szociopata, aki ívesen tesz az egész rituáléra -, merthogy minek?


A nőstény nem fogamzóképes. Tehát a hímnek semmi keresnivalója sincs a közelében. Erről van szó.


Szép nőt látunk ezret egy héten. Abban semmi fakszni sincs, ha valaki szép. Aki úgy szép, hogy ránk is néz... sőt, mosolyog...

AZ AZ IGEN!

Ahhoz azért odamegy a legtöbbünk.

2017. jún. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Elhiszem mert nem mese.

A csinos, szép, vonzó lányok úgy 100%-ban fennhordják az orrukat, lenéznek maguk körül mindenkit, és ha próbálkozik nála valaki, jó bunkón pattintja le.

Persze ha jóképű pénzes pasas az illető, őt akár helyben le is sz0pja...

Még ha értelmes, kedves is a lány, maga a tény hogy állandóan körbe van rajongba, akkorára növeszti az egóját hogy az egész univerzum elférne benne, és ezzel jár a flegma tahó kivagyi stílus is.

Épeszű pasas messzire elkerüli az ilyet, mert úgyis kudarc lenne a vége. Meg lehet nézni, kik döngetik az ilyen csinos, vonzó nőket: a kigyúrt pénzes sportkocsis taplóállatok.


És amúgyis: egyenjogúság van, mi lenne ha a nő kezdeményezne? Ha olyan értelmes és kedves meg minden, akkro ez nem okozna neki gondot, igaz-e? Ja, az úgy már nem poén, mert nem lehet bunkó módon elküldeni a pasast az anyjába? Na így már értem...

2018. jan. 16. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Ez nem hit kérdése, tényleg nem kezdeményeznek. Én se tenném.

Minek? Hogy bunkó módon lepattintson? Kösz, nem.

Az ilyen lányok a Mr. Tökéletesen kívül senki mással nem érik be.

Én meg nem adom meg az örömöt nekik hogy leugassanak és kikosarazzanak.


"De amíg úgy vannak vele, hogy 1. nincs esélyük, 2. az eddigi rossz tapasztalataik miatt inkább elmarasztalják az életükből ezt a női kategóriát, addig nincs mit tenni..."


1: Azért vannak úgy vele, mert tényleg nincs esélyük. Ez olyan, mintha az égre mondanám, hogy kék.

2: Ha mindeddig rossz tapasztalataik voltak, akkor ki garantálja, hogy majd ez a lány más lesz? Ja, hogy senki? Akkor megintcsak nekik van igazuk.

Egyébkén VAN mit tenni, kezdeményezzen a nő!


"És abból, hogy fölötted állnak, hogy következik az, hogy ők kezdeményeznek?"


Az egyenjogúságbó következik hogy ők kezdeményeznek. Akartátok az egyenjogúságot, igaz?

Na akkor hajrá, lehet nektek is kezdeményezni a pasiknál. Legalább megtudjátok, milyen a bunkó elutasítás.


"Nehéz elfogadni, hogy a nők élete valójában teljesen más, mint amit te, kérdező, meg még itt egyesek gondolják?"


Nem volna nehéz, ha tudnátok néha igazat is mondani, nem csak kammantanátok össze-vissza ahogy épp kívánja az érdek.


"Ha nem lennétek ennyire szűk látókörűek, röghöz kötöttek és vefásultak, felfognátok, hogy bizony nem minden úgy van, ahogy ti azt a kis agyatokban elképzelitek."


Nem kell semmit elképzelnünk. Ha egy rondább fiú próbálkozik egy szebb lánynál, le lesz koptatva. End of story.


" azért mert te képzelsz valamit a világról, az még nem biztos, hogy igaz is. "


Ez fordítva is igaz ám, úgyhogy vigyázz, mit írsz.


"hogy hiába cáfolnak rá, ő akkor is csak a saját igazát hangoztatja, hogy már pedig az lehetetlen?"


Ez neked hiteles cáfolat, hogy egy anonim valaki beírja, hogy ő nem ilyen?

Ezekszerint ha én beírom, hogy tegnap találkoztam Songokuval, igaz lesz?

Kb. ezen a szinten van az érvelésed.


"Komolyan gondolod, hogy ki van zárva, hogy a 7milliard emberből akad olyan, akire ez igaz lenne?"


Senki nem vitatta, hogy a Nagy Számok Törvénye alapján ne létezne ilyen. Viszont az, hogy 7 milliárd emberre van szükség a bizonyításhoz, sugallja, hogy mennyire gyakori vagy jellemző dolog.

Attól hogy egy szép lány valahol valamikor (talán igaz se volt) szóbaállt egy rondább pasassal, ez az általános gyakorlat? Mesélj még, kérlek!!!

2019. szept. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!