Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elhiszitek azt a mesét, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhiszitek azt a mesét, hogy egy csinos, kedves, értelmes, szép lánynál/nőnél soha senki nem mer kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Már tegnap fel akartam tenni ezt a kérdést, mert hétvégén irtóra megszaporodtak a "szép lány vagyok, mégse néz rám soha senki" típusú kérdések. Na de most komolyan, ezt beveszi valaki, hogy egy vonzó külsővel megáldott nőt ne kerülgessen soha egyetlen férfi sem?


Az egy dolog, hogy én nem kezdeményezek egy hasonló kaliberű nőnél, mert 1. nincs esélyem, 2. az eddigi rossz tapasztalataim miatt inkább elmarasztalom az életemből ezt a női kategóriát. No de rajtam kívül rengeteg értelmesebb, jóképűbb, bátrabb férfi létezik, mondhatni a férfiak legalább 90-95%-a ilyen, ráadásul mindenhol azt látni, hogy a csinos nőkről szinte levakarhatatlanok a férfiak, és bizony sokszor panaszkodnak is a nők, hogy alig tudják őket lekoptatni.


És akkor jönnek az ilyen kérdések, hogy ők nagyon csinosak, jól néznek ki, de soha nem mer egyetlen férfi sem közeledni hozzájuk. Mégis mi taszító van egy rokonszenves, aranyos, csinos, szép arcú, formás, intelligens nőben, amitől az összes férfi elmenekül? Szerintem azok a kérdések gigantikus félrevezetések.


2015. júl. 13. 22:11
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
47%
Ja, akkor én is a hasamra ütök és mondok egy számot, hogy a férfiak 77,4%-a a nők összesen csak 8,47%-nál kezdeményez, és ez a magyarázata annak, hogy sok nőnél egyáltalán nem kezdeményez senki.
2015. júl. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
22%
megint a gyks kislányok minden fele járnak szép jó csinos csajok még se megy oda senki ohhh de sajnálom őket!!! ezt ki hiszi el?
2015. júl. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
76%
Példám: egyhetes nyári fesztiválra egyedül mentem ki - se elriasztó barátnő, se félreérthető férfitársaság, se senki. Egy kezemen meg tudom számolni hányan próbáltak meg ismerkedni velem és ez mondom, egy fesztivál. Akkor egy átlag hétköznaptól mit várjak?
2015. júl. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
16%

Dehogynem :) a BMW-s kőbunkó gazdag helyimenőcsávók. Akik úgy gyűjtik a nőket mint más a bélyeget. Mivel nekik van reális esélyük a sikerre, ezért ők mernek.


Elegendő rossz tapasztalat után bárki elmarasztalná a nőket SZVSZ

2015. júl. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
#11: Te nagyon félreértesz. Én nem azt mondtam, hogy a férfiak 90-95%-a bepróbálkozik nálatok, hanem azt, hogy a férfiak 90-95%-a egy képzeletbeli evolúciós létrán fölöttem áll.
2015. júl. 13. 22:36
 16/39 anonim ***** válasza:
53%
És abból, hogy fölötted állnak, hogy következik az, hogy ők kezdeményeznek?
2015. júl. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
11%
ma 22:35 1 hetes fesztválon voltál egyedül! és ne magyarázd már be hogy senki de senki nem probálkozott be ha jó csaj vagy amikor a pasik 99% azért megy fesztiválra hogy csajokat szedjen fel! ha jó csaj vagy dobj már 1 képet magadrol hagy lássuk!
2015. júl. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Nagyobb az esély rá, sokkal nagyobb, mert talán nem mindenki olyan nyomi, mint én. Az állítás is erről szólt. Ostorozzam még magam?
2015. júl. 13. 22:42
 19/39 anonim ***** válasza:
Elhisszük.
2015. júl. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
20%
Pedig előfordul. Főképp, mikor öltözőben vagy egyéb közös helyeken túlmisztifikálnak egy csajt és erre még a lánynak is van egy ártatlanabb világnézete amit kevesen mernek akarni "megrontani".
2015. júl. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!