Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jeles férfi tett ma ajánlatot, dehát nős. Megmarad a jó viszony?

Figyelt kérdés
Hivatali közegből ismerem, kimondottan jó ember. Jószívű, sokat segít. Jó ideje flörtölgetünk már. Ma eljött felénk, föl akart ugrani. Inkább lementem egy kávézóba. Ott tette fel a kérdést, hogy találkozhatunk-e szeretőként. Jól válaszoltam? Azt mondtam, előzzük meg inkább a fájdalmakat. Hozzátettem, hogy a vonzalom kölcsönös. Elmondta, hogy szépnek tart, és hogy egy ilyen szép nőnek biztos sok ajánlatot adnak. Szomorú volt picit. Mondtam, hogy én jószívű férfit szeretnék, amilyen ő, és épp ezért nem akarom tönkretenni az életét. Két kicsi gyereke van, nagyon kis kedves pasi. Szerintem áldott jó apa és férj lehet.
2015. júl. 15. 02:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szexet akar csak,nem párkapcsolatot.Ne reménykedj hogy otthagyja a nőjét,mert szerintem te most azt hiszed,hogy nagyon fain voltál hogy ezt mondtad,és majd egyszer csak a lábad elé borul és kapcsolatot akar,és minden happy lesz.Hát nem.Nagy törést meg nem okoztál neki ,mivel csak numerákat akart.
2015. júl. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ezek a mondatok....ugye ezeket te sem gondoltad komolyan?
2015. júl. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!