Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok még mindig egyedül? Elegem van, hiányzik egy társ meg az ezzel járó dolgok.

Figyelt kérdés

Tavaly májusban volt utoljára valakim. Akkor sem és most sem voltam a túlzottan szép csaj, a súlyom is ingadozik hol le, hol fel jön 10 kiló, viszont ennek ellenére sem tartom magam csúnyának meg nagyon kövérnek. Igényes vagyok magamra, ez mindig is így volt, de valamiért és nem értem miért az utóbbi több mint egy évben egyszerűen minden pasi lesz.r.

Hiába megyek ide oda bulizgatni vagy társaságba, olyan mintha ott sem lennék. Már ott tartok hogy még megdugni sem akarna senki sem.

Ez teljesen ellentmond annak, hogy most vagyok az eddigi évekhez képest az egyik legjobb formámban, tényleg mindig ügyelek a külsőmre és az öltözködésemre.

Mindig volt olyan pasik/pasik akik érdeklődtek, ismerkedtek velem, sokszor a szex miatt csak, de ezt nem is bántam.

Viszont most már több mint egy éve a nagy semmi van.

Mit kéne kezdenem magammal? Hogyan ismerkedjek? (az eddigi megszokott dolgok már senkit nem érdekelnek)

Még a végén eljutok odáig, hogy erőszakosan nyomulok mindenkire aki egy kicsit is bejönne.

:(


2015. júl. 15. 22:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hany kilo vagy?
2015. júl. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ha írok egy számot azzal előrébb vagy? Nem vagyok kövér, van túlsúlyom, de arányos vagyok, van mellem meg fenekem, meg vékony derekam. Szóval szerintem nem nézek ki szarul.
2015. júl. 15. 22:57
 3/14 anonim ***** válasza:
Itt ugy sem tudja senki ki vagy nyugodtan leirhatod hany centi es hany kilo parosul a nagyszaj melle
2015. júl. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Oke, amit eddig csinaltal az nem jott be.

Ami most van, az nem tettszik.

Akkor tessek valami olyat kezdeni csinalni amit meg nem csinaltal.


Miert nem jarsz el valami tanfolyamra, tanulj nyelveket vagy kezmuvesseg, ott lehet ismerkedni.

Menj muzeumba es szolits le valakit vmi muveszeti temaval. Iratkozz be valami tarsas tanctanfolyamra. Nemcsak parok mennek oda, olyanok is akiknek nincs parjuk es majd talalnak ott a teremben part.


Millio egy dolog van amit csinalhatsz hogy ismerkedj uj emberekkel. Ha egy tars hianyzik azt nem feltetlenul buliban fogod megtalalni. En 20as eveimben szetbuliztam az agyam es havi szinten cserelgettem a palikat de nem is vettuk egymast komolyan. En csak unatkoztam, nekik meg jol jott a sex, de amikor keszen alltam a parkapcsolatra eszembe sem jutott hogy abbol a tarsasagbol valasszak, akikkel buliztam. Kizart dolog.


Vannak a bulis emberek akikkel jo elszorakozni es vannak azok akiket el tudod magad melle kepzelni mint tars de azok valszeg nem jarnak bulizni es ezert nem talalkozol veluk. Tessek olyan helyre jarni, ahol az ilyenek elofordulnak.

2015. júl. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
Utolso ne oktasd mar ki a kerdezot mert neked pont bejott hogy a buliban kurattad magad
2015. júl. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
164 centi vagyok és 69 kiló jelenleg. Ugyanilyen paraméterekkel rendelkező emberek is mind máshogy néznek ki, szóval ezért gondolom feleslegesnek.
2015. júl. 15. 23:17
 7/14 anonim ***** válasza:
Az eleg sok
2015. júl. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Akkor így látatlanban legyen sok, nem vitatkozom.

Voltam már több is, akkor volt pasim is.

Nem ez a pangás, mint most ez, hogy sehol senki...

2015. júl. 15. 23:26
 9/14 anonim ***** válasza:
12%
Figyelj szopni tudsz? Halal komolyan kerdezem, mert akkor adj egy elerhetoseget
2015. júl. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Utolso ne oktasd mar ki a kerdezot - te gyopar, te oktatsz masokat, de egy ertelmes valasszal nem tudtal szolgalni a kerdezonek


en legalabb megprobaltam legjobb tudasom szerint otletekkel elojonni, persze neked ezt nehez lehet felfogni, nem baj, nem sertodom meg ;)

2015. júl. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!