Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok még mindig egyedül? Elegem van, hiányzik egy társ meg az ezzel járó dolgok.

Figyelt kérdés

Tavaly májusban volt utoljára valakim. Akkor sem és most sem voltam a túlzottan szép csaj, a súlyom is ingadozik hol le, hol fel jön 10 kiló, viszont ennek ellenére sem tartom magam csúnyának meg nagyon kövérnek. Igényes vagyok magamra, ez mindig is így volt, de valamiért és nem értem miért az utóbbi több mint egy évben egyszerűen minden pasi lesz.r.

Hiába megyek ide oda bulizgatni vagy társaságba, olyan mintha ott sem lennék. Már ott tartok hogy még megdugni sem akarna senki sem.

Ez teljesen ellentmond annak, hogy most vagyok az eddigi évekhez képest az egyik legjobb formámban, tényleg mindig ügyelek a külsőmre és az öltözködésemre.

Mindig volt olyan pasik/pasik akik érdeklődtek, ismerkedtek velem, sokszor a szex miatt csak, de ezt nem is bántam.

Viszont most már több mint egy éve a nagy semmi van.

Mit kéne kezdenem magammal? Hogyan ismerkedjek? (az eddigi megszokott dolgok már senkit nem érdekelnek)

Még a végén eljutok odáig, hogy erőszakosan nyomulok mindenkire aki egy kicsit is bejönne.

:(


2015. júl. 15. 22:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Maris meg vagy sertodve csak annyi :)

A haverom napokban hazasodott meg es a feleseget buliban ismerte meg par eve

2015. júl. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
En is ott voltam szemtanuja voltam az ismerkedesnek
2015. júl. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

O, hat persze hogy vannak ilyenek. En is ismerek kozvetlan barati korben. A csaj a diszkoban ment oda a csavohoz es szo szerint leszolitotta, hogy dugjanak. Ennek lassan 18 eve, boldog hazassag, a gyerekek mar nagyok.

En nem errol beszeltem, de nem baj ha nem erted.


Az ami a kerdezonek most van az nem jo (allitasa szerint). Es ha feltetelezzuk hogy nem vele van a baj (nem csunya/serult/bolond) akkor a kornyezeteben van a hiba hogy nem talal maganak tarsat. Ergo, valtoztasson a kornyezeten ugy hogy eljar olyan helyekre ahova eddig nem.

Nem azt mondom, hogy holnaptol kopje le a baratait, hanem ne ragaszkodjon ahhoz, hogy elete parjat a buliban fogja megismerni, legyen nyitott a vilagra es probaljon ki uj dolgokat.


Igy mar erted?

2015. júl. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Noren1989 ***** válasza:

Vegyél egy kutyát, vagy tarts macskákat.

Ha meg ismerkedni akarsz, akkor nagy előnnyel indulsz, hisz nő vagy. Biztosan fennvagy társkeresőkön is, miért nem ott keresgélsz?

25/F

2015. júl. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!