Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem vagyok mások számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok mások számára értékes ember? Miért nem képes senki sem elfogadni így ahogy vagyok? Olyan mint ha az életet nem nekem találták volna ki

Figyelt kérdés
Nem értem miért de minden ember utál. Még a családom is. Azt mondják én gonosz és önző vagyok. Csak azért vagyok önző mert a saját pénzemből szeretnék magamnak vmit venni, ami nekik nem tetszik. Az önbizalmam is elég kevés. Lehet ebből kifakadóan, de visszahúzódó vagyok. Bár amúgy én se gondolom magamról azt hogy jó és értékes ember lennék. A párkapcsolataim sose sikerülnek a pasik fejvesztve menekülnek előlem, szakítanak velem, mondvacsinált indokokkal. L/22
2015. júl. 19. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen a világ : vannak értékes és értéktelen egyedek.Mi ebben a furcsa ?
2015. júl. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Háát ha minden ember szerint egy problematikus lény vagy, és még kicsit magad szerint is, akkor elképzelhető, hogy tényleg az vagy.

De nem ismerlek szóval így általánosan is nehéz válaszolni.

2015. júl. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Baj van a radarral!
2015. júl. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noren1989 ***** válasza:
22%

Mert magad számára nem vagy értékes.

Ennyi. Olvass önfejlesztő könyveket, ha szeretnél ezen változtatni, esetleg találd meg Istent (reklám helye volt).

25/F

2015. júl. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fish1 ***** válasza:
64%
Ez az! Mások számára addig nem leszel értékes, amíg saját magad számára nem vagy.
2015. júl. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ŐSZINTÉN,kihagyások nélkül leírnád mi az a dolog/mik azok a dolgok amiket venni szeretnél amik miatt a családod önzőnek tart akkor lehet könnyebben megtudnánk ítélni a problémád.
2015. júl. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne hallgass rájuk!

Értékes ember vagy!

2015. júl. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Miért nem vagyok mások számára értékes ember?"


Mesélj! Mit tudsz?

2015. júl. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!